Marek Pietrzak - zna go ktoś???

dokladnie poczytajcie sobie na tym forum zwlasza ostatnie wpisy tez tam mialem jechac ale jak zob ostatnie wpisy to sie rozmyslilem:) pozdrawiam

0 / 0

sławek - 2012-06-22 22:44:15jedzie ktos moze na casting 27 organizowany przez agencje pracy na wyjazd do angli na truskawekeJa jadę do W-wy 27.06. do hotelu Czarny Kot

0 / 0

jedzie ktos moze na casting 27 organizowany przez agencje pracy na wyjazd do angli na truskaweke

0 / 0

witam wszystkich na tym forum.ja wczoraj o16.10 dzwoniłem do niego to powiedział ze nie moze rozmawiać i kazał zadzwonic za poł godz. Ale juz miał wył tel.wcześniej mówił ze umowy maja byc we wtorek 26.na szczescie nie dałem mu zadnej kasy.ale bilety tez miałem zarezerwowane na.29. Dzieki pani (usunięte przez administratora) nie pojechaliśmy do nantes i nie staliśmy tam jak te na weselu.bo o obiecywał ze po nas wyjedzie bo ma swojego busa. Dobrze mu powinni (usunięte przez administratora) i tez bym to zrobił gdybym miał okazję. Pozdrawiam.

0 / 0

Witam a to pewne że go złapali bo od wczoraj ma wyłączony telefon nawet jak tak to nie wiem czy mu coś zrobią ja dzwoniłam dzisiaj tam na policje ale numer nie odpowiadał poczekam do poniedziałku

0 / 0

Proszę o wszystkie osoby podesłanie danych do dnia 03.07.2012r.

0 / 0

Rafał - 2012-06-20 15:21:53Sobek nie mogę otworzyć Twojej listy.Coś mi Adobe blokuje.Jakie dane potrzebujesz to wyślę Ci na maila.Potrzebne takie dane: Imię, Nazwisko,Kod-pocztowy,Miasto\\\\Wieś Adres,Mail,Kwota przelewu,Telefon

0 / 0

i cały misterny plan poszedł sie ,,, szkoda naszych planow,

0 / 0

odemnie nie chciał zadnej kasy na tłumaczenia

0 / 0

Sobek nie mogę otworzyć Twojej listy.Coś mi Adobe blokuje.Jakie dane potrzebujesz to wyślę Ci na maila.

0 / 0

Witam. Ja rowniez wplacilam Panu (usunięte przez administratora) 90 zl za dwie przetlumaczone umowy. I niby mam czekac do poniedzialku max do wtorku bo pod koniec tygodnia ma wysylac umowy. Wiec czekam, ale z tego co tu czytam to chyba za bardzo jej nie dostane.

0 / 0

aha...jeszcze coś jak się napierdolisz w pracy to nie będziesz chciał grac...a dostęp do netu też mi coś tam to standard...było kiedyś powiedzenie na zachodzie ...tak biedny że nie ma nawet telefonu a dziś się mówi że tak biedny ze nie ma internetu...może jeszcze niech napisze odnowa biologiczna masażysta...kolego zrozum jak są zbiory to nie ma czasu wolnego robisz na okrągło aby zebrać w czasie bo jak wiesz ogórek zerwany dwa dni później idzie na pasze to nie telewizor że produkcję można przerwać

0 / 0

kolego blef ze ferma polacy bo po co język do zbiorów...a druga po dwóch godzinach twojej pracy ma kasę...po trzecie nawet gościu nie wie co napisać co potrzebne do pracy...po czwarte jakiekolwiek przedpłaty to blef...po czwate dane twoje muszą być u pracodawcy wcześniej aby dostać pozwolenie na zatrudnienie...muszą przyjśc do ciebie abyś wypełnił podpisał i wysłał

0 / 0

znacie to ogłoszenie?? ciekawe czy to prawda?? Praca polega przy zbiorze warzyw(Pomidory- Szklarnia) ogórki(szklarnia) Stawka wynosi 8.55 euro/h, praca od poniedziałku do soboty, niedziela zawsze jest wolna Zakwaterowanie płatne 10 euro na tydzień w pokojach 3 osobowych, na farmie dostęp do internetu, telewizji, grill, boisko do siatkówki oraz piłki nożnej. Wyjazd odbywa sie z Warszawy oraz Poznania, Koszt 180 zł, możecie państwo jechac własnym transportem lub przez siebie zorganizowanym. Umowa jest podpisywana na miejscu, ubezpieczenie pokrywa pracodawca. Nie jest potrzebna znajomosc języka niemieckiego ponieważ włascicielami farmy są Polacy. Jeżeli chodzi o odzież, to praca odbywa sie tylko i wyłącznie w szklarniach.Wyjazd przewidziany jest na okres dwóch miesięcy. Mile widziani studenci oraz osoby uczące się. Jeżeli jestescie Państwo zainteresowani prosze o kontakt w celu potwierdzenia wyjazdu przez siebie zorganizowanym lub przez nas. Jedyna opłata jaka państwo ponosicie to opłata za zakwaterowanie z góry za pierwszy tydzień. Koszt 42 złote

0 / 0

I co teraz z tym robimy?? Znalazł ktoś jakieś inne oferty pracy??

0 / 0

Francja zbiory malin ogł. tablica pl Płock

0 / 0

a jakie to ogloszenie (usunięte przez administratora)

0 / 0

jest nowa oferta pracy od (usunięte przez administratora) ciekawe czy to następny wałek PRACA Francja zbiory

0 / 0

Wszystkie oferty pracy przy zbiorach za granica to brednie

0 / 0

dobrze ze jest cos takiego jak formu a ten(usunięte przez administratora). dziad dobrze gral na slowo nie ma co wierzyć i tak mnie zastanawia to ile w rzeczywistości osób oszukal???

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
17 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...