Czy ktos zna Teresa Rolska

żadnej umowy :) jeślibyście coś na nich kminili to dajcie znać dołączymy sięz kumplem pozdro :)

0 / 0

ja tez wplacilem a nie dostalem zadnej umowy a ktos juz cos z glaszal oszustwo?

0 / 0

nikt nie dostał i nie dostanie żadnej umowy bo to wielka ściema

0 / 0

az zal ze nie jestem z lodzi ale ten adres to pewnie tez jakas lipa.

0 / 0

Ludzie ten wyjazd to baba Piatek w taki sam sposob dzalal nie wplacajcie pieniazkow na konto to sa oszusty

0 / 0

ja jestem z Świdnicy jak do soboty nie będzie umowy zgłaszamy wszyscy co wysłali nie ma co się szczypać

0 / 0

dokladnie tak ,macie racje.a ja mama pytanie do ogos czy znalazł moze ktos z was inna prace wmiedzy czasie jakis wyjazd zagrnice do pracy i wsprawdzony /realny?

0 / 0

tylko ze jutro jest swieto i poczta nie dziala wiec na bank nie przyjda w piatek .i co robimy ?zglaszamy to na policje?ndg

0 / 0

my jestesmy z jeleniej gory tez zaczynamy sie martwic .nikt nie moze sprawdzic tego adresu

0 / 0

nie czy już zostały rozesłane one do nas to może ktoś się tam wybierze

0 / 0

hej :) z potwierdzeniem odbioru umowy? no to maila zlikwidowali,telefon wyloczon y.nie ma z nimi kontaktu

0 / 0

tak oczywiście 10292746 numer gg zobaczyme do 10 tego co będzie

0 / 0

Witam, ja jestem z Łodzi i także wpłaciłem, jesli nie przysla umowy do piatku to sie tam przejade i zobacze co to za adres

0 / 0

czekamy mam nadzieję ze będzie ok wszystko

0 / 0

Witam oczywiście wybierałem się z wami na te truskawki do czasu jak dostałem info od nich że płatne tłumaczenie w tym momencie zapaliła się czerwona lampka, powiedziałem mu że sam przetłumaczę. Znowu kolejna praca okazała się próbą oszustwa. Ten nr. konta trzeba jakoś im \"spalić\" żeby już nie mogli sobie z niego korzystać pewnie załatwią sobie nowe konto na jakiegoś menela ale to im troszkę utrudni życie. Chyba że to debile i zakładają na siebie, teraz wszystko w rękach tych co zapłacili żeby zgłosili oszustwo na psy a tam już sprawdzą ten nr. konta

0 / 0

wylaczony telefon! kurde hm ciekawe jak by tak ktos byl z łodzi i sprawdzil ten adres co do przelwu podawali

0 / 0

witam,dostalem takie same widomosci od nich ze do 10czerwca wysla umowe,takze wplacilem ,jestem z malopolski,tez mama zamiar z łodzi jechac tym autokarem,chetnie kogos zapoznam i sie z nim razem zabiore do łodzi

0 / 0

każdy wiedział że coś smierdzi ale przelał te 67zł bo pieniądz nie duzy a moze sie uda, ja naszczęście odpuściłem, poczytałem troche na necie i to jest standardowy sposób żeby wyłudzić kase

0 / 0

zostaliscie oszukani ale wy naiwni... ja od razu wiedzialem ze cos smierdzi

0 / 0

Ja także jestem zgłoszony do tej pracy wysłałem już pieniądze i od tamtej pory nie miałem z nimi kontaktu. Ale w sumie może juz zgromadzili odpowiednia ilosc osób i nie wchodza na poczte. w ostatniej wiadomości poinformowali mnie tylko ze umowa dojdzie do 10. Ale radze wszystkim sie bardzo dobrze z nia zapoznać

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...