Praca w Holandii przy tulipanach

mógłby ktoś podać numer telefonu do P. Piątka? ponieważ chciałam bym pogadać z nim osobiście

0 / 0

prosze Cie - nie daj sie nabrac na ta prace, to FIKSJA a nie oferta pracy !!!! Wiem dobrze bo w jednej grupie z 2.06.2012 byla miedzy innymi tez moja Chrzestnica Wiola, wyladowali w Bredzie na Dworcu i zostali na pastwie losu. NIKT sie nimi ( a bylo ich 35 osob ) nie zainteresowal. Byli bez dachu nad glowa i srodkow do zycia. Dobrze, ze Polka EWKA pomogla im, ze mieli troszke szczescia. Pisalam o tym juz 10.06.2012: Mialam nadzieje, ze to moje ostrzezenie cos da, ale jak widze sa dalej chetni na wyjazd do BREDY !! Maria - 2012-06-10 21:30:02odpowiedz | cytuj Jak mozna tak zrobic !!!..Prosze nie dajcie sie nabrac !!!!! - OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!! Praca przy TULIPANACH w CZERWCU!! -To nie tylko \\\\\\\"wyciaganie\\\\\\\" pieniedzy z kieszeniu, robienie nadziei na zarobek -nikt sie nimi tam nie zainteresuje, sa glodni, zmeczeni dwudniowa jazda, zrozpaczeni, co oni tam przez pare godzin przezyli, tej ich rozpaczy nie da sie opisac. Tak bylotez 1- 2 - 3.06.2012 na przystanku w Bredzie w ciagu tych 3 dniu wyszlo 35 osob pelnych checi do pracy i z nadzieja na zarobek. Kto mial bilet powrotny wrocil do domu, pozostalo 5 osob. Jedna POLKA Ewka z dobrym sercem pomogla im - Piotr tez mial dobre serce i przygarna ich do siebie.Wiem dobrze, bo Tam byla tez moja Chrzestnica, bylam dzisiaj u Nich aby im troche pomoc. _ pomimo tego jeszcze pare osob znowu nabralo sie na ta oferte!!! - dopoki Pan Piatek!!! - bedze mial chetnych na wyjazd !!! - tak dlugo bedzie korzystal ! Jest stare powiedzenie: za glupote sie placi, ty masz szanse tego uniknac!! Pozdrawiam i jeszcze raz OSTRZEGAM !!! Maria

0 / 0

Witaj elka 68! Czy możesz napisać mi coś bliższego o tej pracy bo jestem nią zainteresowana ? Pozdrawiam! [usunięte przez moderatora]

0 / 0

http://www.wyjazdbreda.fora.pl/wszelkie-informacje-nt-wyjazdu-do-bredy-za-posrednictwem-panstwa-piatek,4/dyskusja-odnosnie-wyjazdu-na-tulipany-breda,2.html

0 / 0

Jak mozna tak zrobic !!!..Prosze nie dajcie sie nabrac !!!!! - OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!! Praca przy TULIPANACH w CZERWCU!! -To nie tylko \\\"wyciaganie\\\" pieniedzy z kieszeniu, robienie nadziei na zarobek -nikt sie nimi tam nie zainteresuje, sa glodni, zmeczeni dwudniowa jazda, zrozpaczeni, co oni tam przez pare godzin przezyli, tej ich rozpaczy nie da sie opisac. Tak bylotez 1- 2 - 3.06.2012 na przystanku w Bredzie w ciagu tych 3 dniu wyszlo 35 osob pelnych checi do pracy i z nadzieja na zarobek. Kto mial bilet powrotny wrocil do domu, pozostalo 5 osob. Jedna POLKA Ewka z dobrym sercem pomogla im - Piotr tez mial dobre serce i przygarna ich do siebie.Wiem dobrze, bo Tam byla tez moja Chrzestnica, bylam dzisiaj u Nich aby im troche pomoc.

0 / 0

Witaj :) Bylabym bardzo wdzieczna za przeslanie wiecej informacji odnosnie pracy ktora udalo Ci sie zdobyc :) [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam!

0 / 0

Witam:) jakby się mogła Pani do mnie odezwać to byłabym wdzięczna.Wybieram sie tam do pracy [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

0 / 0

monnaaa - 2012-05-11 22:14:54agnieszka123 ja też jadę 2.06 z Poznania było by raźniej zabrać się razem :) napisz do mnie: gosixx86@o2.plNo hej gosixx86@02.pl tak jak mówiłam ja jadę 2 czerwca i chyba dojade do tego poznania chociaż wolałabym jechać z brodnicy lecz wolę dojechać i jechać ze wszystkimi zawsze razniej a co z tym biletem bo do mnie pisała pani Agnieszka i ze płacimy u kierwcy to chyba już nie trzeba zamawiać tego biletu tylko wszystko na miejscu :)

0 / 0

witam pania [usunięte przez moderatora] jezeli moglaby pani do mnie napisac w sprawie tej pracy w holandii bede bardzo wdzieczna pozdrawiam goraco

0 / 0

marmaz663 podaję ci link do forum gdzie znajdziesz odp na swoje pytanie... http://www.wyjazdbreda.fora.pl

0 / 0

zapraszamy wszystkich zapisanych na wyjazd z Panem Piątkiem do holandii na osobne forum http://www.wyjazdbreda.fora.pl !!!!!!!!!!!

0 / 0

Hej ja tez zapisałam się na ten wyjazd i wpłaciłam już kaucję mam wyjazd 02,06 z poznania a jestem z brodnicy mam nadzieję że wszystko będzie ok pozdrawiam:)

0 / 0

kaka:piona! Zgadzam się z Tobą w 100%

0 / 0

Mateusz - 2012-05-09 14:41:43Witam serdecznie. Zapraszam do dyskusji wszystkie osoby które zapisały się na wyjazd do Bredy z Panem Rafałem Piątkiem. Są prowadzone dyskusje na wielu forach i włączają się osoby które nic nie wnoszą do tematu. Zapraszam na forum utworzone w celu zebrania konkretnych informacji na temat wyjazdu. Pozdrawiam serdecznie, Mateusz. https://wyjazdbreda.fora.pl/ludzie zastanowcie sie co wy za glupoty wypisujecie przestance wszystkich mierzyc jedna miara, gosc moim zdaniem jest bardzo uczciwy, wplacilem mu kse w poniedzialek wczoraj z nim rozmawialem i jest wszystko ok, gdyby byl oszustem to nie odbieralby juz tel zebralby kase karte wyrzucil i sprawa zakonczona i czemu mialby mowic ze juz jest ogloszenie nie wazne, ze lista jest zamknieta chcialby jak najwiecej kasy zebrac i nie mowil by takich rzeczy, zastanowcie sie logicznie od czego macie mozgi, jak sie komus nie chce pracowac to szuka dziury w calym, nienormalni jestescie czy co???

0 / 0

Witam serdecznie. Zapraszam do dyskusji wszystkie osoby które zapisały się na wyjazd do Bredy z Panem Rafałem Piątkiem. Są prowadzone dyskusje na wielu forach i włączają się osoby które nic nie wnoszą do tematu. Zapraszam na forum utworzone w celu zebrania konkretnych informacji na temat wyjazdu. Pozdrawiam serdecznie, Mateusz. https://wyjazdbreda.fora.pl/

0 / 0

marmaz663: chyba, że chodzi Ci o moją odpowiedź do civica to nie jest ona kierowana tym, że mam coś do p.Piątka, tylko wkurza mnie takie głupie gadanie i nie znoszę konfidentów. A zresztą nie jesteśmy w podstawówce!

0 / 0

a czy jest ktoś kto jedzie z wielkopolskiego 31.05???

0 / 0

nati855: z tego co wiem na ten wyjazd miejsc już nie ma, znajomy dzwonił i p.Piątek powiedział mu, że lista jest już zamknięta. Ewentualnie po 10 może się jakieś miejsce zwolni, jeśli ktoś nie wpłaci kaucji... Pozdrawiam!

0 / 0

marmaz663: przeczytaj sobie jeszcze raz dokładnie moje wypowiedzi, z których wynika, że nic nie mam do p.Piątka, sama pytałam co mają do niego ludzie twierdzący, że to oszustwo. Moim zdaniem jest to uczciwa oferta pracy, bo jak wcześniej już pisałam, p.Piątek nie podawałby swoich danych tylko umawiał się na osobisty odbiór gotówki. I nie rozumiem po co negatywnie wypowiadają się tu osoby które z p.Piątiem nie miały w ogóle do czynienia.

0 / 0

Witam kasia&lutek. Bardzo proszę o kontakt gdyż ja wraz ze znajomymi też jestesmy zapisani a pochodzimy także z województwa lubelskiego. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...