zbiór pieczarek we francji

To prawda całego wała tam płaca. Nie opłaca się siedzieć tak daleko od domu za takie grosze bliżej też jest praca. A szef rzeczywiście agresywny i arogancki sku.... w stosunku do pracowników nie potrafią nikogo docenić nie Ty to przyjedzie następny "biały murzyn". Radze omijać tą pieczarkarnie z daleka i szerokim łukiem. Nikt już nie chce tam pracować ponoć nawet szukają ludzi w Holandii współczuje tym co pojadą do Pons. A faktycznie Pan (hahaha) Marcin to jest dopiero lizus

0 / 0

to prawda placa tylko za podstawowe godziny a nadgodziny,niedziele i swieta huj zobaczycie az o dziwo ze kontrol sie nie dopatrzy to oszusci placa kazdemu tak jak im sie podoba i wciaz te pierdolenie o mensualizacji a przeciez jak by za wszystko placili to i ludzi by mieli<br />

0 / 0

Prawda o tej firmie jest taka ze zapierdalasz jak beduin a chuja z tego masz , pracujesz 6 dni w tygodniu po 8-14godzin i placone masz za 3 dni robocze ! Na koniec kontraktu podsuwaja papiery o wypowiedzenie ( szef takim sposobem nie placi Ci twoich 10% za przepracowany kontrakt) kontraktu z winy pracownika co za tym idzie nic Ci sie nie nalezy ,Marcin zastrasza bzdurami Polaków którzy wierzą w jego głupoty ... Caly ten szef to kawał kurwy jest , ubliza ludziom , rzuca w pracowników skrzynkami podczas pracy bo cos mu się nie podobało , dochodzi tu czesto do agresywnych zachowan szefa w stosunku do pracowników ( szarpaniny , zastraszanie , pobicie) <br /> <br /> Masz swój honor nie pracuj dla tej bandy hitlerowskich skurwieli znajdź inna pracę<br /> <br />

0 / 0

Jesteś kawał chuja lub kurwy radzieckiej pisząc takie cos -.- zazdrosne kurestwo

0 / 0

Pieczarkarnia w okolicach Pons to burdel. !! Żadne nadgodziny nie są płacone ( pracujesz 60h tygodniowo placne 35-38h ), szef agresywny w stosunku do pracowników , jeżeli lubisz być poniewieranym i rucha*ym w d*PE ta praca jest dla Ciebie ! <br /> <br /> P.S. Pan Marcin to kawał chuja i reszta dziada oszust i krętacz , Pozdrawiam

0 / 0

Pieczarkarnia w okolicach Pons to burdel. !! Żadne nadgodziny nie są płacone ( pracujesz 60h tygodniowo placne 35-38h ), szef agresywny w stosunku do pracowników , jeżeli lubisz być poniewieranym i rucha*ym w d*PE ta praca jest dla Ciebie !

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

pieniadze sa na czas ale nie wyplacaja za nadgodziny swieta i niedziele<br />

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Witam a mozna dostać sie do tej pieczarkarni przez Francuska agencje, i w jakim rejonie ona sie znajduje

0 / 0

Polacy sa zle traktowani w tym zakladzie czesto ich kilogramy przepisuja francuzom i wciaz zwraca im sie na wszystko uwage.Narzucane sa wysokie normy dla polakow a francuzi wciaz sa na duzych grzybach

0 / 0

TASZA65 - 2015-05-25 18:52:09JUREK ZADZWON DO MNIE 606463453<br /> UWAZAJCIE NA TA EWELINEW Z HOLANDII TO OSZUSTKA MOJA ZONA TAM ROBILA OSZUKIWALI CALY CZAS I BYLY PODSLUCHY W POKOJACH NIE ZARTUJE TO KANAL <br /> <br />

0 / 0

JUREK ZADZWON DO MNIE 606463453<br />

0 / 0

witam mozesz podac ten numer polski do pracy w pons

0 / 0

moja zona juz robi w pons 5 miesiac jest uczciwie i nie jest to oboz pracy jak pracowala w holandii to wyzysk i krojenie na kasie bylo z kazdej strony polecam z calego serca pons a zle opinie tej pieczarkarni wystawiaja ludzie ktorym sie robic nie chcialo moge ci tez dac moj numer tel w polsce to zadzwon a wszystko ci o pons powiem pozdrawiam

0 / 0

Czy możesz napisać coś więcej na temat tej pracy w pieczarkarni w Pons?

0 / 0

do Doroty możesz dać namiary na Francję jestem zainteresowana.

0 / 0

BEZIMIENNA - 2014-06-19 00:21:44Ta pieczarkarnia to jedna wielka porażka jeśli chodzi o szefostwo . Praca nie jest ciężka czasami nogi wchodzą do dupy a kręgosłup nie wiem gdzie jednak to jak traktują tam ludzi bardzo odbiega od ludzkiego traktowania. Porządni pracownicy zostają zwalniani bez powodu , nie spodobasz się i wylatujesz nie liczy się to że dobrze i ciężko pracujesz że wyrabiasz normy. Właściciel prostak wyzywa się na ludziach, wysypuje na głowę skrzynki z pieczarkami jeśli jakość mu się nie spodoba, masakra. Są tam ludzie z którymi można żyć, warunki mieszkaniowe są dobre w zależności jeszcze gdzie trafisz do której wioski. Jeśli ktoś się tam wybiera serdecznie odradzam, płaca teraz już też nie jest za rewelacyjna bo 5,5 euro na godzinę to nie majątek. Umowa podpisywana przez polską agencję , umowa zlecenie dodam. Marcin który tym wszystkim kieruje to dupa wołowa która trzęsie portkami żeby nie stracić swojej pozycji w firmie, zamiast być za swoimi i ich bronić bo w końcu po to tam jest żeby reprezentować nasze prawa i nam pomagać przynajmniej tak powinno być dba tylko o swoją dupę. NIE POLECAM NIE WYBIERAJCIE SIĘ TAM. TY chyba liczyc nie umiesz i bzdury wypisujesz. Płaca tam 7,53.... anie 5,50/I tak najlepiej obrzucić wszystkich błotem, a może podasz swoje imie?

0 / 0

Pieczarki Francja płacą 7,53 eur plus nadgodziny. Warunki mieszkaniowe w porządku wszystko wyposażone, wynagrodzenia na czas. Pracujemy tu na dwie zmiany, zalezy na którym szenie jestes, ale ok, norme da sie zrobic jak jest pieczarka. Jestem zadowolona zwlaszca dlatego ze wczesniej pracowalam przez inna firme w holandii i tam mi nie placili na czas i oszukiwali na godzinach. Tu wszystko sie zgadza. A jak sa pomylki to wyrównuja.

0 / 0

Ja tam jestem zadowolona i nie ma co narzekać. Cieszę się że pracuje, płaca mi na czas, godziny są. A są tu takie co im się pracować nie chce i się obijać przyjeżdzają, księżniczki z miasta....Jak jest praca z grzybem to pleśń musi byc.....

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...