PL allrouund plv looije

Jeden wielki syf pod każdym wzgledem!!!

0 / 0

Natala333

0 / 0

Pracując w tej firmie jedynie niespełna 3 tygodnie straciłam nie tyle dużo hajsu ale i nerwów. Nie rozumie dlaczego "pani" zajmująca się rekrutacja dzwoni do ludzi ściąga ich z polski obiecuje pracę. A co okazuje się że jej nie ma i trzeba czekać na łaskawy telefon i planing. To normalne że jeśli ktoś przyjeżdża za granicę to oczekuje pracy przez cały tydzień a nie dwa razy w tyg i to jeszcze wyproszonych. Brak organizacji. Dzwoniąc na tel alarmowy nikt nic nie wie, każda pani mowi że ona się tym nie zajmuje nic nie może zrobić. Żyjemy w XXI wieku a na domkach służbowych firma nie gwarantuje internetu ani telewizji. Nie dość że ściągają ponad 80 euro za domek to internet opacasz na własną reke. Porażka!!! Brak pomocy nawet przy sytuacji zdrowia i pobytu w szpitalu. Sama musisz wszystko załatwiac i jeszcze placisz za to bo nie jesteś ubiezpieczony jakby nie znajomość j.angielskiego nie dalabym rady ....ważną też jest wiekowka jadąc tam mając mniej niż 23 lata gwarantuje że za godzinę pracy netto wyjdzie mniej niż 3.8 euro.Odradzam wszystkim. Stracony czas pieniadze i zdrowie.

0 / 0

Firma beznadziejna. Po pierwsze , kasa jest odciagana za brudną i smierdzaca pościel, po drugie , jedziesz tam żeby zarobić a okazuje się że chodzisz do pracy 2 lub 3 dni w tygodniu dzwonisz na alarmowy żeby coś z tym zrobić ale mówią ci że nic nie poradza w tej sprawie, po trzecie jeżeli idziesz już do pracy to co dzień w inne miejsce czujesz się jak pies którego wysyłają raz tu raz tam. Odradzam wszystkim!!!

0 / 0

Tak to prawda jadąc tam narazicie sie na straty bedziecie mieć odciągane za domek po 60euro na tydzien jak się ma do 23 lat a powyżej tych lat 80euro plus 20 euro na ubezpieczenie to policzcie ile kasy biorą a pracy dla początkujących brak tylko starzy wyjadacze mają co już tam dłużej siedzą i rządzą. Pożerają jak na jakiś głupców zamiast pomóc podkładają świnie.Brak słów co tam się dzieje.Tak więc nie zarobicie tam będziecie siedzieć i czekać za telefonem do pracy może na 3-4godz.a powrót na pokój po 2godz.czekania za busem.MASAKRA.Obiecują prace lekką do pakowania na tacki owców a zapierdzielasz przy ciężkich skrzyniach.ODRADZAM WYJAZDU w to miejsce za POŚREDNICTWEM PRACY AZ.

0 / 0

Witam odradzam pracę w tej firmie razem z chłopakiem pojechaliśmy tam ponieważ zadzwonili do nas i powiedzieli że jest praca i mamy przyjeżdzać. gdy byliśmy na miejscu to okazało się że jednak pracy nie ma ciągle siedzieliśmy w domu i czekaliśmy na tel gdzie i tak nikt nie zadzwonił, przez cały tydzień tylko raz poszliśmy do pracy na 4 godziny. Na hali więcej jest ludzi którzy chcą rządzić niż pracować a nowych traktują jak śmieci wyzywają i ciągle gadają że źle się robi a było dobrze zrobione wogóle oni sami nie wiedzą jak co robić BRAK JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI. Tak więc nikmu nie polecam jechać tam do pracy bo do polski wróci z niczym jak wogóle bendzie miał za co wrócić. zatrudniają ludzi tylko po to by zarabiać na domkach a w tych pokojach smród, brud jednym słowem syf. Gdybym wiedziała że tak bendzie to nigdy nie pojechała bym do tych oszustów. JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Odradzam... Pracowalismy tam dosc dlugo. No w sumie to 4 lata. Przez te 4 lata byly rozne cyrki. Ja mialam ogolnie ich gdzies ale szkoda mi bylo nowych ludzi ktorzy przyjezdzali cos zarobic a wracali z niczym powiem wiecej znam taki przypadek ze pani Agata przyjechala zwolnic pracownika ktory nie zarobil nic tylko na.domek byl na minusie u nich dala mu 50 euro na busa zeby wrocil do polski.Moj maz dojechal do mnie do pracy no i okazalo sie ze jestem w ciazy co nass bardzo ucieszylo ale ich nie. Po 4 latach pracy zwolnili mnie i meza. W sumie to nie podali przyczyny ale wiadomo o co chodzi a na koniec oszukali mnie z chorobowym. Naprawde odradzam. Jesli tam pojedziesz to tylko zeby zarobic dla.nich na domek. A ile tam lizusow.... Szkoda slow...

0 / 0

E..#### - 2015-02-18 15:25:08nie no nie moge tego czytać to chyba piszą ludzie którzy naprawde pojechali tam poszaleć pobalować i nic nie zarobili i skarżą się na Firmę ..ja pracuje u Pitta od 6 mcy i nigdy nie miałam problemów z pracą z wypłatami ani z ludzmi z biura ,nie mam problemu z urlopem jedyny feler to to że ludzie w czarnych strojach nie pomagają nowym wręcz przeciwnie podkładają świnie!! wymyślają niestworzone ploty.. ale ja robię swoje i mam wszystkich gdzies pracowałam na kilku halach i z żadnej mnie nikt nie wywalil.<br /> <br /> nie wiem dlaczego na Sebe tak źle mówicie ? tj jego praca i nie może sobie pozwolic wejsc na głowę .. Ania też ok Karina ..gdyby nie ona to większość pracowników firmy nie wiedziałaby co z czym ..Agata..Pitt są ok, w końcu dają pracę ponad 300 osobom więc ogarnijcie się i nie piszcie tych bzdur !!!! chyba sam sebastian to napisał hahahah<br /> albo jakis lizo dup pita,<br /> balować ,imprezowac ? za co ?<br /> 6 miesiecy pracujesz bo kapujesz :D<br /> ania karina aga pit ,wszyscy jak jeden są wredni i nie daja ci zarobic<br /> problem z wypłata której nie ma za kilka godzin w tygodniu

0 / 0

wieka - 2013-11-26 21:21:14Firma,daremna brak słów,najgorszy kto tam jest to kapuś Sebastian [usunięte przez moderatora] nie rób i rządzić by chciał wieśniak. po [usunięte przez moderatora] nie długo dastanie.Agata to popycha-czka pitta,daremni oszuści i nic więcej.<br /> NIE POLECAM FIRMYta gruba świnia z obwisła warą nic nie robi i jest żałosny ...<br /> a tą krzywą morde dalej popycha nic sie nie zmieniło <br /> zagdzam sie z opinia w 200 %

0 / 0

wieka - 2013-11-26 21:21:14Firma,daremna brak słów,najgorszy kto tam jest to kapuś Sebastian [usunięte przez moderatora] nie rób i rządzić by chciał wieśniak. po [usunięte przez moderatora] nie długo dastanie.Agata to popycha-czka pitta,daremni oszuści i nic więcej.<br /> NIE POLECAM FIRMYta gruba świnia z obwisła warą nic nie robi i jest żałosny ...<br /> a tą krzywą morde dalej popycha nic sie nie zmieniło <br /> zagdzam sie z opinia w 200 %

0 / 0

Inez - 2013-11-18 21:38:00Hej wszystkim przeglądającym tę stronę:) nie polecam tej firmy, absolutnie!! nie dość, że nie ma godzin, to za wszystko ściągają co tydzień pieniądze, dobrze nie wytłumaczą za co, tak naprawdę niby mówią a jednak nie wszystko. Potem się okazuje, że jest bardzo dużo kosztów ukrytych.... Przykre, a jednak... ściągają ludzi, którzy w pierwszych ok. 2 tyg. są na minusie bo muszą wszystko opłacić, a następnie nie dają im wystarczającej liczby godzin aby zapłacić za mieszkanie i ubezpieczenie i nagle człowiek dowiaduje się, że jest zwolniony i ma tylko na bilet (dobre i to) biorąc pod uwagę ilość godzin i szefostwo, które ma tak naprawdę w dupie, ze się tak niekulturalnie wyrażę. Mówią, że wszystko da się załatwić a następnie nastaje cisza.... Oszuści i tyle na ten temat :) pozdrawiam :) opinia z 2013 roku a nic sie nie zmieniło widze. no chyba ze na gorsze !

0 / 0

Witam. Wlasnie wrocilismy z tej chorej firmy mozna prosic o kontakt?

0 / 0

PRACA.JEST.OK.TYLKO.SZEFOSTWO.ZA.BARDZO.SIE.WPIEPRZA.W.SPRAWY.PRYWATNE I ZWALNIAJA LUDZI NIE ZA ZLA PRACE TYLKO ZA TO ZE KOGOS NIE LUBISZ ...PRZYKLAD:bialydomekMonike zwolnili za to ze powiedziala prawde.i szkoda jej bo pracowala dobrze!!!!powinna ich zaskarzyc za to!

0 / 0

Witam. Nie wiem co się stało z tą firmą. Pracowałem tam w latach 2007-2009 i byłem zadowolony. Ale musiałem wracać. Pracowałem tam jeszcze zanim przyszedł łysy. To kompletny idiota i alkoholik, potrafił do północy sam walić wódę i popijać piwem, a rano woził ludzi do roboty. Jak tylko Piet kupił nowe busy to nachlany rozwalił drzwi do busa o słupek. Radze wam zanim wsiądziecie z nim do busa sprawdźcie czy jest trzeźwy menel. To zarozumiały głupek który rżnie cwaniaka. Na Sebę nie mogę powiedzieć złego słowa bo był ok ( nie wiem jak teraz ) ale pozdrowienia dla niego. Widzę, że Piet wziął sobie za przykład takiego AXIDUSA co nie jest najlepszym pomysłem. Ale widocznie za dużo chętnych ma już do pracy i to wykorzystuje. Miałem chęci wrócić tam do pracy ale z tego co czytam to podziękuję.

0 / 0

nie no nie moge tego czytać to chyba piszą ludzie którzy naprawde pojechali tam poszaleć pobalować i nic nie zarobili i skarżą się na Firmę ..ja pracuje u Pitta od 6 mcy i nigdy nie miałam problemów z pracą z wypłatami ani z ludzmi z biura ,nie mam problemu z urlopem jedyny feler to to że ludzie w czarnych strojach nie pomagają nowym wręcz przeciwnie podkładają świnie!! wymyślają niestworzone ploty.. ale ja robię swoje i mam wszystkich gdzies pracowałam na kilku halach i z żadnej mnie nikt nie wywalil.<br /> <br /> nie wiem dlaczego na Sebe tak źle mówicie ? tj jego praca i nie może sobie pozwolic wejsc na głowę .. Ania też ok Karina ..gdyby nie ona to większość pracowników firmy nie wiedziałaby co z czym ..Agata..Pitt są ok, w końcu dają pracę ponad 300 osobom więc ogarnijcie się i nie piszcie tych bzdur !!!!

0 / 0

Zapraszam bardzo do odwiedzenia tego linku i przeczytanie czegoś : <br /> http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,946884

0 / 0

cieżko pracowałam a zostałam potraktowana jak śmieć

0 / 0

zgadzam się jeżeli chodzi o sebastiana i jego pseudo świte to istny koszmar daleko im do czlowieczenstwa nie mowiac juz nic o profesjonalizmie <br /> zakompleksieni egoisci tyle na temat <br /> <br /> <br />

0 / 0

niestety popieram wszystkie negatywne opinie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...