Andrzej Grota

dziś zapadł wyrok prawomocny!!! Grota ma oddać pieniądze poszkodowanym, które wyłudził. Mi wisi 1000zł. skazali Go na 16 mies.

0 / 0

Tak oczywiście

0 / 0

Witam Podejrzewam że większość oszukanych śledzi forum tak jak i ja. Rozumiem żeby zgłaszać u siebie na komendach. Pozdrawiam

0 / 0

siema.czytam wcześniejsze komentarze i włos na głowie sie jeży! (usunięte przez administratora)nie brakuje. ja myślę nad wyjazdem do norwegi w lutym szukac pracy na własną renke.możne ktoś chętny sie dołączyć? jestem z małopolski gg 44786886

0 / 0

koleżanko ,proszę o podanie e-mail lub gg pozdrawiam

0 / 0

ja wpłaciłem temu panu pieniadze i zostałem oszukany ktoś jeszcze wpłacił mu kase prosze się odezwać ide na policje z tym

0 / 0

W dniu wczorajszym znalazłem kolejne ogłoszenie tego typa. Dzwoniłem do administratora strony z prośbą o usunięcie .Opowiedziałem cały schemat działania. Jest załatwione pozytywnie

0 / 0

Z tego co widzę to ogłoszenie dosyć stare bo z czerwca..dzwoniłem parę razy jakiś czas temu ale nikt nie odbierał. Zastanawiam się jakim imbecylem trzeba być żeby nawet porządnie treści ogłoszenia nie sklecić.

0 / 0

PRACA NA BUDOWIE W SZWECJI,GETENBORG I OKOLICE,PRZY ROZBIORKACH I REMONTACH,POTRZEBNI PRASCOWNICY FIZYCZNI,OKOLO 20-30 OSOB, ZAROBKI 7000 -9 000 ZŁ KONTAKT TEL (usunięte przez administratora) To nowy numer naszego oszusta... Pozdrawiam, ja na szczęście sprawdziłem zanim wpłaciłem kasę...........

0 / 0

O to widzę, że apetyt zmalał, bo cena o połowę w dół skoczyła.... nasza sprawa umożona nie mogą go znaleść, kpina, ponoć tam gdzie jest zameldowany od 15 lat nie był.... aż się ryczeć chce..... chciałabym żeby go kiedyś złapano..... żeby go zamknęli, bo pieniędzy już nie odzyskamy.. taki(usunięte przez administratora)w mniejszej wersji

0 / 0

Mój mąż też liczył na pracę w Szwecji i przeliczył się... 300zł z kieszeni uciekło a teraz Pan łaskawie telefonu nie odbiera! czy jest ktoś jeszcze poza nami i też dał się skusić... Prosze o informacje

0 / 0

No właśnie trzeba ostrzegać innych na każdą możliwą stronę moja znajoma została wykiwana wpłaciła pieniądze i nie otrzymała ani pracy,ani wycieczki też nie było..(usunięte przez administratora)

0 / 0

Ludzie uważajcie to oszust.!! Ma nie tylko tą ofertę parę innych typu PRACA NA BUDOWIE,CHAŁUPNICTWO..

0 / 0

Najpierw niech go złapią, myśmy wczoraj byli złożyć zawiadomienie, i obszerne zeznania, mam nadzieję, że dorwą go.

0 / 0

No prosze w Słupsku WŁADZA każe żeby wpłacić pieniądze a potam tego pajaca zgłosić. A jak ja dzwonie do Kartuz to SZERYF mówi że to przez takich naiwniaków jak ja ktoś się dorabia i miałem wpierw sprawdzić , a potam płacić.... Policja od miesiąca ponoć wie to co ten gość robił w naszych domach

0 / 0

Znajomy jest ze slupska,nie znal danych goscia ale znalezlismy te forum wiec do niego zadzwonil i jak sie przedstawil postanowil isc na policje i tu niespodzianka w pierwszym komisariacie \\\"w piatek wieczorem nic pan nie zalatwi prosze przyjsc w sobote rano\\\"na 2 K.P.\\\"prosze przyjsc w poniedzialek, ALE JAK W PONOEDZIALEK SKORO JESTEM NA JUTRO Z NIM UMOWIONY,to prosze to przelozyc,albo normalnie zaplacic i wtedy zglosic\\\" znalazl policje pod Biedronka,tam byli tak zajeci ze nie mieli duzo czasu bo ktos cos wzial ze sklepu\\\" jak Pan podejrzewa ze to oszust prosze go nie wpuszczac do domu\\\" w drosze do domu spotkal patrol wiec znow pyta tam mu troche wiecej powiedzieli jednak nie zmienia to faktu ze nikt nie zgodzil sie na sprawdzenie tego nr telefonu przyjeciu podejrzewanego przestepstwa,nawet na zrobienie prowokacji(zeby z miejsca znalezli inf.skoro tyle doniesien bylo)i przyjechali do niego na umowiona wizyte zeby go zlapac.Drugi znajomy z Ustki zaplacil,chlopak napil sie ze szczescia,zrezygnowal z pracy a jak wiadomo tel wylaczony.Zycze powodzenia moze u Was policja cos zrobi.

0 / 0

Myśmy tez wczoraj wpłacili i potem weszli.... rozmawiałam wczoraj na gg z pewnym chłopakiem, który zna ludzi, którzy wpłacili i nie wyjechali, nawet z umową u nich nie był. telefonu od wczoraj nie odbiera,

0 / 0

krzyś - 2012-03-11 11:39:55Witam. Był ten gość wczoraj u mnie i pokazał mi dowód osobisty, regon i wpis do działalności. Podpisałem umowe kase wziął. Umowa wygląda ok. jego pieczątka, podpisał sie. No i jak dostałem tą umowe to weszłem na te forum i sie załamałem, bo szybciej nie miałem jego danych. Co proponujecie mi????witam dzis ma byc u mnie co robic piszcie lub dzwoncie(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam. Był ten gość wczoraj u mnie i pokazał mi dowód osobisty, regon i wpis do działalności. Podpisałem umowe kase wziął. Umowa wygląda ok. jego pieczątka, podpisał sie. No i jak dostałem tą umowe to weszłem na te forum i sie załamałem, bo szybciej nie miałem jego danych. Co proponujecie mi????

0 / 0

Czy ktoś wyjechał? Czy ktoś może powiedzieć coś pozytywnego na ten temat?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...