sports direct shirebrook.uk.

jak ktos szuka pracy na magazynie to transline szuka ludzi. Jest duza szansa zeby zostac na dluzej bo niedlugo beda otwierali nowy magazyn. telefon: 07908990365 można też wysłać mejla z CV i danymi kontaktowymi (podobno oddzwaniają) shirebrook@transline.co.uk

0 / 0

Też jestem zainteresowana outletem ze sports direct i szukam jakiegoś kontaktu roan81@o2.pl

0 / 0

Hej, ja mam pytanie dotyczące może nie samej pracy w S/D ale produktów, które sprzedają, mianowicie słyszałem, że można kupić towary które już "wyszły ze sprzedaży" za grosze (pakowane w czarnych workach chyba) Czy coś wiesz na ten temat? Dziękuję za odp i pozdrawiam wszystkich :) A może ktokolwiek z forumowiczów ma jakąś wiedzę na ten temat? Będę wdzięczny.

0 / 0

bell - 2013-03-03 23:44:54witam mam pytanie czy ktoś moze wie czemu czemu tak często są oferty pracy w M/S ,czy jest to praca na stałe ,czy tylko na sezon i ile jest tam na reke za 37.5 h bo za przerwę nie płacą ,są konkretni????6.19.. placa minimum.. kontrakty zero godzin.. ja osobiscie odradzam tam pacowac chyba ze sie jest zdesperowanym

0 / 0

jagrazynka - 2014-03-12 11:01:01Witam, chciałabym podjąć obecnie pracę w S/D Shirebrook. Moze ktoś orientuje się czy są jakieś przyjęcia, jak wygląda sprawa języka ? Ja ciężkiej pracy jestem nauczona i nie boję się tego, ale język angielski u mnie słabiutki. Czy da się to przebrnąć i w jakiej agencji najlepiej się starać ? Bardzo proszę o pomoc, jestem w krytycznej sytuacjiW Shirebrook(u) są ZAWSZE przyjęcia ! No może w poświątecznym okresie jest mniej pracy ale .... A jeśli chodzi o język to da się "przejść" wstępną rozmowę nawet ze "słabiutkim" ! Był czas że nawet analfabeci trafiali tam do pracy bo takie było zapotrzebowanie na pracowników.

0 / 0

Witam, chciałabym podjąć obecnie pracę w S/D Shirebrook. Moze ktoś orientuje się czy są jakieś przyjęcia, jak wygląda sprawa języka ? Ja ciężkiej pracy jestem nauczona i nie boję się tego, ale język angielski u mnie słabiutki. Czy da się to przebrnąć i w jakiej agencji najlepiej się starać ? Bardzo proszę o pomoc, jestem w krytycznej sytuacji

0 / 0

Można tam kupic hurtowo jakieś ubrania?

0 / 0

alicjakarpinska1957@wp.pl - 2013-12-16 20:34:32ja pracowałem w S/D mam 63 lata pracowac czeba wszedzie natomiast tam jest cieżko pracowałem rok wraz z żona znają nas tam bo wołali na mnie DZIADEK ale dawałem sobie rade w lipcu tego roku zjechałem ale obecnie są przyjecia i kto wie czy nie pojade tam pracując czeba byc cwanym i myslec a bedzie ok miałem 8 strajków MARYCHA złapała mnie jak siedziałem na kartonach,naprawde miałem dosc problemów aby mnie wywalili,jak niedawałem sobie rade poprosiłem kogos z [NIEBIESKICH] i jakos to było nigdy nie cwaniakowałem choc jak ktos tam robił to wie ale ja myslałem o jednym -ze jestem tu poto aby zarobic kase robiłem sobie jaja zartowałem i nie każdemu to sie podobało ale jakos było oprucz załadunku i rozładunku aut robiłem na wszystkim co tam jest ale głównie pikowałem nie jest dobrze ale i zle też nie-to nie Polska że w czasie pracy pija piwko,albo co chwile pala papierosy a kto chce pracowac to próbowac można w S/D pa DZIADEK

0 / 0

ja pracowałem w S/D mam 63 lata pracowac czeba wszedzie natomiast tam jest cieżko pracowałem rok wraz z żona znają nas tam bo wołali na mnie DZIADEK ale dawałem sobie rade w lipcu tego roku zjechałem ale obecnie są przyjecia i kto wie czy nie pojade tam pracując czeba byc cwanym i myslec a bedzie ok

0 / 0

hej jak się skontaktowac z tą blue arrow zeby prace tam dostac?

0 / 0

Aktualnie pracuje ,w tej firmie i nie ma tragedii . Angielskiego nie trzeba znać ,ponieważ 90 % to Polacy ,w tej firmie . Wylecieć możesz z tej roboty jak dostaniesz 6 strajków ,za 6 lecisz ,a płacą średnio . Na koniec jeszcze napiszę,że nie jest tak kolorowo za granicą ,jak wszyscy sobie myślą , ale jest lepiej niż w Polsce to wiem na 100 %. Teraz ludzi będą potrzebować ,ale to może być kwestia czasu czy was zwolnią w grudniu ,styczniu czy tam w lutym . POTRZEBUJĄ SOLIDNYCH PRACOWNIKÓW I DOŚWIADCZONYCH CZYLI ZATRZYMAJĄ TYCH CO ROBIĄ OD 2 LAT DO 10 ,a resztę (usunięte przez administratora)bo na święta jest najwięcej zamówień ;] Pozdrawiam, pracownik Blóe aRRov !! wiem ze blue nie blóe zeby nie bylo narazicho :D

0 / 0

Atmosfera tam jest tragiczna, praca ciężka - kto wytrzyma tydzień jest szansa że zostanie dłużej (pod warunkiem że go nie wywalą - wyrobi normę a to znaczy że trzeba zapylać ostro) Ludzie piszą jak tam jest, a zawsze znajdzie się cymbał negujący wszystko, że trzeba zobaczyć samemu - jedź przekonaj się.

0 / 0

masz racje, ja też chce tam wyjechać,przynajmniej na początek tam zacząć i nie przejmuje sie już tymi opiniami ,że (usunięte przez administratora) itd.itp. bo to bez sensu, ludzie sami nie wiedzą o czym piszą .. . jak ktoś chce pracować to będzie pracował i nie będzie sie przejmował gadaniem innych ;)

0 / 0

Mariusz- przeczytaj swoje wypowiedzi a później zastanów się... Twoje wypowiedzi prezentują poziom poniżej krytyki. Jednakże z uwagi na to, że czytają to też normalni ludzie to wyjaśnię: przeciętny pracownik magazynowy pracujący w SD 7 lat otrzymał z tytułu "bonusa" około 40 000 funtów. Czyli około 6000 rocznie więcej. ŻADEN MAGAZYN tyle nie płaci ;) Gazeta THE TIMES nazwała ten system najhojniejszym w Wielkiej Brytanii. Oczywiście czym wyższe stanowisko tym wyższy bonus więc są tam Polacy, którzy pozgarniali kilkanaście tysięcy w jednej puli. Dodam tylko, że SD uruchomił także "workplace pension"- czyli po raz kolejny płaci pracownikom coś ekstra czego w innych magazynach najczęściej nie ma (ten system wymusza na pracodawcy ukrytą podwyżkę- podwyżkę, którą do kieszeni dostaniesz dopiero jak przejdziesz na emeryturę). Można się tylko domyślać, że Mariusz jest przeciętnym Polakiem-cebulakiem, który ledwo potrafi się przywitać po angielsku, skacze po regałach jak małpa ziejąc przy okazji nienawiścią do wszystkiego co się rusza- stąd jego oceny są niskie i dostaje mały bonus. Mimo to muszę się z nim zgodzić co do jednego: praca na magazynie jest koszmarnie ciężka, ale jak się nie ma w głowie to trzeba tyrać jak murzyn. Moja rada dla Mariuszka i jemu podobnym- zainwestuj w swoją edukację lub zmień pracę lub wróć do krainy szczęśliwości: Polski. Po co się męczyć??? Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszelkie wątpliwości jakie mógł zasiać w waszych nadwiślańskich sercach Mariuszek ;)

0 / 0

NORMA NORMA NORMA BO WYLECISZ jak mozesz odezwij sie na mój email reniaenia@interia.pl mam do Ciebie pare pytań. Z góry dziekuje

0 / 0

tak, tak rozdaja akcje... buahahahha nie rozwalaj ludzi... slome to ty masz w swoich butach wietnamskich co kupujesz w sportsdirect.... juz rozdawali te akcje i oceniali pracownikow procentowo.... no smiechu warte... jak ludzie z gory moga ocenic pracownika ktory robi jak murzyn na magazynie.... idziesz do nich stajesz przed nimi zeby cie ocenili a oni sobie mysla: "jak ten czarnuszek sie zwie"..... oceniaja bardzo nisko a te akcje co ty dostajesz bo niby wydajny nie jestes.... to rzeczywiscie twoja pensja wzrasta ale jeszcze o mniej niz co roku najnizsza krajowa... i nie bajeruj ludziom ze dostajesz jakies wielkie kokosy z tych akcji bo tak naprawde to robia cie w (usunięte przez administratora) jak malego dzieciaka a Ty glupi chodzisz z usmiechem od ucha do ucha i czujesz sie doceniony...

0 / 0

ddd - 2013-06-25 12:04:50hejka czy orientujecie sie czy beda jakies przyjecia w lipcu badz sierpniu?ja nie wiem. jakbym się interesował to pewnie podniósłbym słuchawkę i zadzwonił do agencji ;)

0 / 0

Hej a napisales wczesniej, ze po 10-ciu godzinach kupiles bilet i wrociles do Polski. Cos sie rozmijasz sam ze soba :)

0 / 0

hejka czy orientujecie sie czy beda jakies przyjecia w lipcu badz sierpniu?

0 / 0

1. zalatwiaja pokoje. ceny ok, takie jak w okolicy. 2. angielskie konto bankowe jest potrzebne chyba ze nie chcesz zakladac, to firma moze ci zrobic taka karte do wyplat albo placic czekami. 3.mozna sie starac o prace z polski. 4.jesli chodzi o nin, to na poczatku dosatniesz zastepczy a jak sobie wyrobisz ten wlasciwy to im zanosisz i niema problemu. pozdrawiam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
12 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...