wyjad 2011 maj

tez bym jechal ale nie mam z kim :(

0 / 0

Powidzcie jak dostac pracę na Cyprze poza agencją ze słabym angielskim.

0 / 0

Jak tam się czujecie na Cyprze?? A może mi ktoś napisze jak dostac prace na Cyprze poza agencją i ze słabym angielskim.

0 / 0

siema:) jak tam sobie grupa radzi w grand resort:)? jakieś zmiany? pozdro dla ekipy w której działałem:)dalej was w tym garażu trzymają:)? a może awans na kwadrat przy plaży,z ogrodem, trawą na haselhoffa:) z miejscem po plazmie na scianie:)? jak tam słowaczki ukrainki? ,dalej melanże na zapchlonych kanapach ?heh (usunięte przez administratora)s. może tam wpadne na pare dni znów heh

0 / 0

I jak tam sie podobna nowej grupie Cypr? :)

0 / 0

moje*

0 / 0

z emailow GoWork wynika, ze 6osob, ale to tylko moze przypuszczenia

0 / 0

ile was jedzie do GR i na jakie stanowiska?

0 / 0

o kurcze ale sie zrobila wojna na slowa z mojego powodu:)<br /> tak jak pisal(usunięte przez administratora)nie dostałem żadnej informacji z potwierdzeniem na maila,zapewne z przeoczenia bo juz wiem ze inni je dostali.<br /> rano bede dzwonil do goworku zeby to wszystko wyjasnic i mam nadzieje ze wszyscy sie spotkamy na lotnisku:)

0 / 0

zaradności życiowej hah już jeden z tego co wiem taki był w GRAND RESORT pan wszystko więdzący i najmądrzejszy elokwentny aż do(usunięte przez administratora) po same pachy więc chcesz doradzić to już jakis plus dla samego siebie (pożytek jakiś jest z ciebie)to doradzaj bez ukazywania przez teksty &quot;zero zaradności zyciowej &quot; że jesteś doświadczonym człowieczkiem i wogóle the best medal ci moze damy za zaradnosć cooo? dno i tyle hah szkoda czasu na polemike z tobą następnym razem jak chcesz podzielić się doświadczeniem pomin ukryte wywyższanie się mądralo:) dzisus masakra następny wazniak w GR -może i ten sam ,forum sobie odrębne zrób podziel się doświadczeniem życiowym:)

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 17:24:47zobaczymy na miejscu kto sie okaze pajacemStary, ale o co Ci chodzi ? <br /> <br /> gość nie dostał potwierdzenia na meila i ma prawo panikować nie wiem po co się rzucasz...<br />

0 / 0

zobaczymy na miejscu kto sie okaze pajacem

0 / 0

skąd Ty mozesz wiedzieć ile kto ma &quot;zaradności życiowej&quot; a panikować mamy prawo, 4 razy przekładany termin lub godzina wylotu ostatnio na 3 dni przed wylotem przełożyli wszystko i to jest na wariackich papierach.. Więc nie posądzaj ludzi o &quot;brak zasadności życiowej&quot; bo jeżeli ktoś nie dostał meila z potwierdzeniem lotu to w tej firmie moze to oznaczać wszystko począwszy od niezawarcia umowy z pracodawcą do zwyklego przeoczenia a jezeli ktos od 2 miesiecy jest nastawiony na wylot bo przeszedl rozmowe i na 3 dni przed wylotem nie ma potweirdzenia to nie bedzie jechal 500km na lotnisko z bagazami by przyslowiowo&quot; pocalowac klamke&quot; <br /> więc STFU i nie mów że nie mamy prawa panikować i się sresować.

0 / 0

ale trzeba byc pajacem zeby cos takiego napisac jak post wyzej.tylko pogratulowac!!

0 / 0

akurat latam bardzo czesto i dziele sie swoim doswiadczeniem, a Wy tak panikujecie z tym wszystkim ze widac malo zaradnosci zyciowej..

0 / 0

odezwał się ten co lata każdego dnia ,panie panno wszystko wiedząca troche kultury i wyrozumiałości dla innych !!!!

0 / 0

tacy niezaradni ludzie na Cypr leca?? od kilka juz lat nie istnieje cos takiego jak papierowy bilet, tylko elektroniczne, ktorych nie trzeba drukowac .idziesz do odprawy z ID lub paszportem i dostajesz karte pokladowa

0 / 0

dzwon jutro z samego rana do goworku ,jutro jest teoretycznie normalny dzien pracy ,a dodatkowo z umowie zgłoszenia biletu warszawa cypr masz awaryjny nr fona (usunięte przez administratora)spróbuj tam

0 / 0

Jade busem, mam o 18 z Rzeszowa i jedzie bezposrednio na lotnisko. Sam nie wiem gdzie będę czekał, napierw ide na jakieś informacje zapytać co i jak, trzebą sobie radzić bo nikt nas po lotnisku za rękę nie będzie prowadził, mysle że jestesmy odpowiedzialni ludzie i jakoś się znajdizemy :-) jak by co to podaje mój numer telefonu, gdyby ktoś chciał się odnaleźć: (usunięte przez administratora)piszczcie dzwoncie odzywajcie się :-)

0 / 0

a co ja mam powiedziec?quzwa jutro o 13 mam pociag do warszawy tam bede o 21 a do tej pory nie otrzymalem biletu!dzwonie do gowork oczywiscie nikt nie odbiera bo to przeciez niedziela i dlugi weekend.<br /> a co do spotkania to watpie aby ktos z goworku tam na nas czekal.<br /> ot taki maly przelocik,przeciez kazdy z nas lata samolotami przynajmniej raz w tygodniu(albo i dwa).i sie teraz (usunięte przez administratora)!!!!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...