kennemerland

Zobaczymy ja się kasa skończy

0 / 0

Znam to maz w polsce sprawa w sadzie od lat. A kolejny kochanek w holandi moze ten da sie zlapac.

0 / 0

Kolejny głupi który dał się złapać na czułe słówka, ale każdy z kasą

0 / 0

tylko rodzina nie wie :)

0 / 0

cały hotel wie to MP

0 / 0

Czy ktoś wie na temat mechanika samochodowego

0 / 0

Jest to banda zlodziej i oszustów

0 / 0

ma może ktoś namiary na to biuro? z góry dzienkóje i pozdrawiam!!!

0 / 0

Popieram twoje słow, nie ma to jak mieszkać w Zandvoordzie w hotelu w którym wcześniej był dom starców. Byłem tam 3 tygodnie i do dzisiaj nie dostałem kasy, a jak dzwonie to udają że nie wiedzą z kim rozmawiają albo każą do kogoś innego dzwonić

0 / 0

do \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Boski Mateo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Z tym pierwszym się zgadzam, dołożyłabym tylko osobiście jeszcze parę epitetów, ale z tą resztą to pojechałeś po bandzie..;) Nie jest tak żle, jeśli ktoś przyjezdza pracowac a nie imprezowac. Bo problemy właśnie od imprezowania sie zaczynaja..Moja rada jeśli chce się tam przetrwac- zamknąć sie na 4 spusty w pokoju, z nikim nie gadac, nie wychylać z szeregu (bo to bardzo zle widziane) a przede wszystkim trzymac sie jak najdalej GRUPY TRZYMAJACEJ WŁADZĘ. A wlasciwie grupy ktorej sie wydaje ze takowa wladze posiada, jesli wiesz o czym mowie;) Jeśli wylaczyc perypetie z niektorymi osobnikami to moge powiedziec ze bylo fajnie. Szkoda tylko ze Polak Polakowi tak daje w dupe na emigracji. Zalosne, ale taka jest rzeczywistosc. pozdro

0 / 0

do \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Boski Mateo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Z tym pierwszym się zgadzam, dołożyłabym tylko osobiście jeszcze parę epitetów, ale z tą resztą to pojechałeś po bandzie..;) Nie jest tak żle, jeśli ktoś przyjezdza pracowac a nie imprezowac. Bo problemy właśnie od imprezowania sie zaczynaja..Moja rada jeśli chce się tam przetrwac- zamknąć sie na 4 spusty w pokoju, z nikim nie gadac, nie wychylać z szeregu (bo to bardzo zle widziane) a przede wszystkim trzymac sie jak najdalej GRUPY TRZYMAJACEJ WŁADZĘ. A wlasciwie grupy ktorej sie wydaje ze takowa wladze posiada, jesli wiesz o czym mowie;) Jeśli wylaczyc perypetie z niektorymi osobnikami to moge powiedziec ze bylo fajnie. Szkoda tylko ze Polak Polakowi tak daje w dupe na emigracji. Zalosne, ale taka jest rzeczywistosc. pozdro

0 / 0

do \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Boski Mateo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Z tym pierwszym się zgadzam, dołożyłabym tylko osobiście jeszcze parę epitetów, ale z tą resztą to pojechałeś po bandzie..;) Nie jest tak żle, jeśli ktoś przyjezdza pracowac a nie imprezowac. Bo problemy właśnie od imprezowania sie zaczynaja..Moja rada jeśli chce się tam przetrwac- zamknąć sie na 4 spusty w pokoju, z nikim nie gadac, nie wychylać z szeregu (bo to bardzo zle widziane) a przede wszystkim trzymac sie jak najdalej GRUPY TRZYMAJACEJ WŁADZĘ. A wlasciwie grupy ktorej sie wydaje ze takowa wladze posiada, jesli wiesz o czym mowie;) Jeśli wylaczyc perypetie z niektorymi osobnikami to moge powiedziec ze bylo fajnie. Szkoda tylko ze Polak Polakowi tak daje w dupe na emigracji. Zalosne, ale taka jest rzeczywistosc. pozdro

0 / 0

do \\\\\\\"Boski Mateo\\\\\\\" Z tym pierwszym się zgadzam, dołożyłabym tylko osobiście jeszcze parę epitetów, ale z tą resztą to pojechałeś po bandzie..;) Nie jest tak żle, jeśli ktoś przyjezdza pracowac a nie imprezowac. Bo problemy właśnie od imprezowania sie zaczynaja..Moja rada jeśli chce się tam przetrwac- zamknąć sie na 4 spusty w pokoju, z nikim nie gadac, nie wychylać z szeregu (bo to bardzo zle widziane) a przede wszystkim trzymac sie jak najdalej GRUPY TRZYMAJACEJ WŁADZĘ. A wlasciwie grupy ktorej sie wydaje ze takowa wladze posiada, jesli wiesz o czym mowie;) Jeśli wylaczyc perypetie z niektorymi osobnikami to moge powiedziec ze bylo fajnie. Szkoda tylko ze Polak Polakowi tak daje w dupe na emigracji. Zalosne, ale taka jest rzeczywistosc. pozdro

0 / 0

do \\\"Boski Mateo\\\" Z tym pierwszym się zgadzam, dołożyłabym tylko osobiście jeszcze parę epitetów, ale z tą resztą to pojechałeś po bandzie..;) Nie jest tak żle, jeśli ktoś przyjezdza pracowac a nie imprezowac. Bo problemy właśnie od imprezowania sie zaczynaja..Moja rada jeśli chce się tam przetrwac- zamknąć sie na 4 spusty w pokoju, z nikim nie gadac, nie wychylać z szeregu (bo to bardzo zle widziane) a przede wszystkim trzymac sie jak najdalej GRUPY TRZYMAJACEJ WŁADZĘ. A wlasciwie grupy ktorej sie wydaje ze takowa wladze posiada, jesli wiesz o czym mowie;) Jeśli wylaczyc perypetie z niektorymi osobnikami to moge powiedziec ze bylo fajnie. Szkoda tylko ze Polak Polakowi tak daje w dupe na emigracji. Zalosne, ale taka jest rzeczywistosc. pozdro

0 / 0

do \"Boski Mateo\" Z tym pierwszym się zgadzam, dołożyłabym tylko osobiście jeszcze parę epitetów, ale z tą resztą to pojechałeś po bandzie..;) Nie jest tak żle, jeśli ktoś przyjezdza pracowac a nie imprezowac. Bo problemy właśnie od imprezowania sie zaczynaja..Moja rada jeśli chce się tam przetrwac- zamknąć sie na 4 spusty w pokoju, z nikim nie gadac, nie wychylać z szeregu (bo to bardzo zle widziane) a przede wszystkim trzymac sie jak najdalej GRUPY TRZYMAJACEJ WŁADZĘ. A wlasciwie grupy ktorej sie wydaje ze takowa wladze posiada, jesli wiesz o czym mowie;) Jeśli wylaczyc perypetie z niektorymi osobnikami to moge powiedziec ze bylo fajnie. Szkoda tylko ze Polak Polakowi tak daje w dupe na emigracji. Zalosne, ale taka jest rzeczywistosc. pozdro

0 / 0

JA TAM WAM POWIEM TYLE JEST TAM W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 'KONFITUR'; KONFITURY; 1-NUMBER ONE TOMCIO KIEROWCA ZNANY JAKO PIZD>>>>>>US!!!! KAZDY TAK NA NIEGO MUWI ZA JEGO PLECAMI ALE JEGO MORDA JEST NAPRAWDE TAKA PIZDUSIOWATA !!!!1 JAK SIE GO DOPIERO POZNAJE DAJE WRAZENIE (WPOZO KOLESIA) JEST TO WESZ, UWAZAJCIE NA TE SWINIE ,BEDE W LUTYM I BEDZIE SOLUWKA -PUJDZIEMY KULTURALNIE NA SALKE DO TONEGO(SILOWNIA OBOK BRISTOLU) I mU OPRAWIE RYJ , I MOZE ZACZNIE WYGLADAC JAK MEZCZYZNA!!!!! 2.KONFITURA NUMBER TWO TO JURUS MECHANIK NIEGDYS KIEDOWCA -AWANS ZA ROBIENIE PALKI TINKOWI!!!! SERIO SERIO KIEDYS WCHODZE DO BIURA PATRZE SIE NA TINKA A ON TAKI CZERWONY I SIE NIEODZYWA-PODEJZEWAM ZE SIE CHLOPAK ZAWSTYDZIL NOM ALE BYLO I CZEGO BO TU NAGLE WYCHYLA SIE GLOWA JURKA I MIAL CALA MORDE OPSPERMIONA-PORAZKA!!!!!!!!!!!! MYSLE ZE MA PROBLEMY ZE SOBÁ!!!!!!!!!!!!!!!!! 3.KONFITURY BLISKIE TYM OSOBÁ I TRZYMAJÁCE Z NIMI!!! MYSLE TAK SOBIE NA TRZEZWO I NIEWIEM JAK MOGLEM WYTRZYMAC TAM TAK DLUGO(ZALAMANIE PSYCHICZNE) I SIE BARDZO CIESZE ZE MNIE WYDUPCZYLI OK POIMPREZOWALEM przzyznaje sie,ALE NIE KONFIDENTOWALEM ZYCZE WAM cHlOpAkI ZEBY WAS W PRZYSZLOSCI ZAMKNELI DO PUCHY -A RUZNIE W ZYCIU BYWA , TO POD CELÁ ZAJMÁ SIÉ WAMI I wAS ZERZNÁ W PUPKE:-( I BÉDZIECIE JESC KANAPKI Z KLUCHÁ;-) nOM I JESZCZE SLYNNA KENEMERLANDOSKA ELITA-JAK TO ZECHACZEK NAZWAL PORAZKA SZCZEGULNIE MALUZENSTWO ULOZYLEM SOBIE JUZ ZYCIE buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzka:-)))))))))))))))))))

0 / 0

Nadal pracuję a keenemerland nadal mi płacą nie mam problemów z kasą wynająłem swoje mieszkanie i problem z warunkami się skończył . Nadal przyjeżdżają toksyczni udzie z Polski leniwi alkoholicy z brakiem chęci zmienienia się zwłaszcza mnóstwo tego stworzenia jest z okolic Poznania. Czasem żałuje że Niemcy niezabrani sobie tego rejonu Polski wstyd się przyznać że zna się tych ludzi.

0 / 0

Ja pracuje w tej firmie i nie narzekam. To co tutaj ludzie wypisuje to zemsta za to, że zostali wyrzuceni za pijaństwo i ćpanie. Polecam ta firmę, no chyba, że Ci sie nie chce pracować. Wszystko jest w porządku, wypłaty regularne, mieszkania w skali 1-10 oceniam na 8,5, ale nigdzie indziej nie jest lepiej!!!!!!! No, zawsze możecie jechać do Holandi i zbierać kapuste po 14 godzin, mieszkać w namiocie. Naprawde nie oczerniajcie ich, bo prawda jest zupełnie inna. Polecam Kennemerland

0 / 0

banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z was Polacy po co sie pchacie na ta holandie sami syf robicie w kazdym biurze i na kazdej chacie wy tylko po jedno by sie opalic ile sie da marychy i ciagle wasze nazekania!na wszystko sami syf robicie na chatach jak wam dac luksusowe mieszkanie to w tydzien nore i meline pijacka a zarazem spelune dla cponow zrobicie a pozniej sie dziwicie ze biuro wam daje mieszkania w takim stanie jak sami tak te mieszkania do stanu doprowadzacie!a wogole po co sie tam wy panicze miastowi pchacie jak wy nawet pradcy ciezkiej nie nauczeni jestescie a chcecie za lazenie po hali czy szklarni kase pozadna dostac!Zal mi takich popapranych Polakow same cpuny tam siedza na tych mieszkaniach a jak zjezdzacie do domu to syf i nere zostawiacie dla innych!z wlasnej chaty w polsce zrob sobie taka nore i pozniej mieszkaj a nie tu w holandi tak robisz to tylko swiadczy o was i tym co z domciu wyniesliscie czyli nic!a holandiia takich nie potrzebuje leserow wlazacych w dupe!postawcie sobie parawanik na czerwonej ulicy zakopcie sie po kolana parawanik rozstawcie sobie wokol was i zrobcie sobie 4 dziury na kutasy a pozniej wiatraka obciagajcie pier.... pedaly z polski to wam by pasowalo!!!!!

0 / 0

Potwierdzam finansowo, firma płaci , warunki mieszkaniowe jeśli chodzi o Haarlem i zaanvort teraz złe prawda ale prawda też że widziałem jak dewastowali je mieszkańcy pijani i zeszczani też prawda ja bym nie dołożył jako właściciel ani grosza do remontu bo i poco za tydzień to samo będzie , Jeśli chcesz pracować prace będziesz miał, prawda jest że trzeba mieć trochę szczęścia , biuro ludzie spoko rozmawiasz z nimi po ludzku to i oni z tobą rozmawiają normalnie .Z kennemerlandem mam styczność od 2006 roku poznałem wielu ludzi i są tacy co chwalą sobie sprawdziłem kilka agentur osobiści w 2008 roku przeżegnać się tylko kennemerland przynajmniej płaci a mieszkanie zawsze można na swoją rękę wynająć 300 euro pokój dostaniesz sam wynajmowałem w haarlemie i tyle płaciłem . Ja bym radził porozmawiać z ludzmi którzy wysłali po 100 cv siedząc w Polsce narzekając na kennemerland a teraz przepięknie wrócili do zaanvortu. Czemu tego niepieszą te osoby czemu swoich narzekań nie usuwają z tej strony a jest tu parę takich osób.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...