Wyjazd do pracy w G.R Limassol

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-03 10:48:28kontaktowal się ktoś z goworkiem odnośnie wylotu (GRAND RESORT)? czy coś się zmieniło data godzina itp :)? czy po staremu 25 kwietnia zbiórka o 20 na lotnisku wylot 22 25 ?czyli to LOT, 20kg bagazu rejestrowanego plus 6kg podrecznego

0 / 0

apropos trzesien ziemi w piatek mielismy ostatnie :)

0 / 0

kontaktowal się ktoś z goworkiem odnośnie wylotu (GRAND RESORT)? czy coś się zmieniło data godzina itp :)? czy po staremu 25 kwietnia zbiórka o 20 na lotnisku wylot 22 25 ?

0 / 0

Oj kurcze, faktycznie strach sie bac... Serio mowiac, bardziej bałbym sie, o napalonego Greka, ktory moze zrobic Ci krzywde... A jak ty sobie poradzisz z trzesieniem ziemi jesli owe bedzie ?

0 / 0

kolezanka mi mowila ze nie lata eurocypria bo to siostrzany przewoznik Heliosa ktory rozbil sie w Grecji swojego czasu hmmm...

0 / 0

dzieki wielkie ;)) za info

0 / 0

z Eurocyprii najprawdopodobniej 15kg, podreczny 5- ale może coś się zmieniło.

0 / 0

a wiesz moze jaki jest limit ?

0 / 0

jak przekroczy to doplacisz i tyle ale mysle ze troszke jak przekroczy to nie potraca nic ;p

0 / 0

dzwonił moze ktos i pytał o kwestie bagazu ? ile kilo mozna jaka szerokosc, wysokosc ? jaka ilosc ? albo moze podzielic sie doswiadczeniem z lat poprzednich ?

0 / 0

fanie wam xD

0 / 0

w co jeszcze się zaopatrujecie :)? japonki to podstawa ,z ciuchami nie ma co przesadzać :) wystarczą jakieś na zmiane do pracy ,po mieście ew na plaże .Wiadomo już gdzie się spotykamy gdzie jest organizowana zbiórka ? na lotnisku ja wiem a konkretnie ? jestem ciekawa ile osób tym razem poleci tym czarterem ? ile łącznie pracowników gowork zwerbowal do GRANDA :) pozdrawiam do zobaczonka:)

0 / 0

Najprawdopodobniej eurocyprią, ale wiem że też czasami zdarza się LOT, a co do ceny wliczają oni w to &quot; przelot i transfer&quot; który i tak jest opłacany przez hotel, pamiętam że kiedyś podczas rozmowy z naszym Menagerem - bardzo go zdziwiliśmy mówiąc ze płacimy za przelot i transfer, bo transfer jest od nich z hotelu i oni pokrywają jego koszty - nie wiem jak jest z biletem :)<br /> Ale wiadomo że na czymś/kimś trzeba zarobić :)<br /> a co do zestawu &quot;ala Cypr&quot; przede wszystkim olejki balsamy i wszyyystko z duzym filtrem, sama nie spakowałam &quot; bo przecież chce się opalić nie bede brała 36stki&quot; - a po miesiącu płaciłam krocie za 50tki :)<br /> Wcześniej ktoś wspominał że nie każdy wytrzymuje, różnie to bywa. Ja przez pierwszy miesiąc dzien w dzien plułam sobie w brode i zastanawiałam się co ja tam robie.. pierwsza wypłata i wracam - a jednak wytrzymałam do końca kontraktu, a po powrocie do Pl w ciągu niecałego miesiąca zarezerwowałam bilet na Cypr :)<br /> Karaluchy, wszelkie obrzydliwe robactwo i wielkie jak dłoń pająki.. - najśmieszniejsze jest to żę idzie się do tego przyzwyczaić :D

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-17 22:10:18siemka :) wiecie może jaką linią będziemy lecieć 25 kwietnia do larnaki ? na zamówieniu biletu pisze że jest to lot bezpośredni o 22 25 nr lotu 171 hmmm wpisuję loty na cypr z warszawy 25 tego i hmm nic o tej godzinie ,tymbardziej bezpośredniego, nie leci szukalam na wiele sposobów hmm może cos przeoczylam Są tańsze loty nie za 1400 zł tylko za 800 fakt z przesiadką i tez nie o tej godzinie,czeskie linie z tego co pamiętam ale hmm nic bezposredniego jak wspomnialam nie leci nie wiem o co kaman :) może ktoś znalazł ten lot :)? pozdrówkiczarter by eurocypria. ale narzekacie, macie juz zalatwiona prace i Wam zle?;p

0 / 0

wplaciliście już całą kwotę za bilet ? sprawdziłam te loty i hmm LOT ma loty :) na cypr ale 22 kwietnia lub 26 kwietnia za łączną kwotę 978 zł klasa ekonomiczna i leci bezpośrednio więc teraz to już wogole nic nie kumam :) 978 zł to nie 1400 ile mamy zapłacić przez gowork OSZUSCI :)

0 / 0

siemka :) wiecie może jaką linią będziemy lecieć 25 kwietnia do larnaki ? na zamówieniu biletu pisze że jest to lot bezpośredni o 22 25 nr lotu 171 hmmm wpisuję loty na cypr z warszawy 25 tego i hmm nic o tej godzinie ,tymbardziej bezpośredniego, nie leci szukalam na wiele sposobów hmm może cos przeoczylam Są tańsze loty nie za 1400 zł tylko za 800 fakt z przesiadką i tez nie o tej godzinie,czeskie linie z tego co pamiętam ale hmm nic bezposredniego jak wspomnialam nie leci nie wiem o co kaman :) może ktoś znalazł ten lot :)? pozdrówki

0 / 0

Pomylic się każdemu wolno ale wiem że chłopaki mieli półbuty wizytowe i CZARNE a jezeli ktoś pisze głupoty to nic nie poradze doskonale pamietam że my z Polski wszyscy mielismy CZARNE OBUWIE bo taki był obowiązek teraz jest może .inaczej.

0 / 0

hehe szpilek raczej nie biore :) ale z wiadomosci jasno mozna wywnioskowac, ze lepiej trampki/sportowe, niz eleganckie dzieki wielkie za odpowiedz pozdrawiam

0 / 0

Cyprus - 2011-03-11 11:23:02Jak byłam ja to obowiazywały wszystkich czarne i pokojówki i kelnerki,nie bierz na szpilkach bo nogi ci padna kup sobie jakieś baletki np.albo jakieś wygodniejsze mogą byc takie troche obciachowe nawet takie których bys nie wółozyła na ulice w Polsce ważne aby były wygodne i czarne najlepiej na płaskim kup.Pozdrawiam.Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi poprzednikow. O obuwie pytal faceta a nie baba.<br /> Po drugie w GR od zawsze jest podzial, czesc nosi biale a czesc czarne obuwie.

0 / 0

Jak byłam ja to obowiazywały wszystkich czarne i pokojówki i kelnerki,nie bierz na szpilkach bo nogi ci padna kup sobie jakieś baletki np.albo jakieś wygodniejsze mogą byc takie troche obciachowe nawet takie których bys nie wółozyła na ulice w Polsce ważne aby były wygodne i czarne najlepiej na płaskim kup.Pozdrawiam.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...