eurojob-czy ktoś z nimi jechał?

Witajcie, pracowałam na Cevie. Jak dobrze trafisz, to będą godziny. Akurat pracowałam na kilku stanowiskach, więc zawsze miałam ok 40 godzin tygodniowo, ale bywały też takie dni, że supervisor wysyłał do domu, by zostawić coś drugiej zmianie. Nie wiem, jak jest teraz. Uważajcie na M.P. Z tego co wiem, to ona teraz rządzi na VASie i nie jest odpowiednio wyszkolona do tak odpowiedzialnego stanowiska. Ma swojąmklikę i raczej nie traktuje ludzi sprawiedliwie. Pzdrv

0 / 0

Witam podejmę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech. Posiadam niemieckie karty z internetem na sprzedaż w dużej liczbie. Oferuję bardzo niską cenę za zakup sporej liczby kart, które można rozprowadzić na terenie zakładów. Cena za jaką osoba chętna do współpracy będzie chciała sprzedać karty zależy tylko od niej. Oferuję możliwość ustalenia indywidualnie terminu płatności za towar bez konieczności wykładania gotówki. Cena jaka mnie interesuje to 10 euro za 5gb internetu, reszta to czysty zysk osoby zainteresowanej. kontakt: niemieckiekarty@onet.pl

0 / 0

Też mamy wyjechać z koleżankami na Orchidee ,ale po tym co tutaj czytam niemam ochoty znów bawić się w mało godzin , zle warunki mieszkalne i patolke...

0 / 0

Też mamy wyjechać z koleżankami na Orchidee ,ale po tym co tutaj czytam niemam ochoty znów bawić się w mało godzin , zle warunki mieszkalne i patolke...

0 / 0

Xd ha

0 / 0

Mam wyjechać na orchidee w następnym tygodniu. Czy ktoś może mi napisać jakie są warunki pracy i jaka jest atmosfera wśród ludzi ? Jak wygląda sytuacja z godzinami i kasa ? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

0 / 0

Dobrze mówisz, polać ci!

0 / 0

Gwarancja godzin jest he he jak bedziesz podpisywal/a umowe to zwroc uwage na gwarancje ha ha jest suma podana wynik to 0 i konsekwetnie sie tego trzymaja a jak nie lubisz jesc i nie masz nikogo na utrzymaniu lubisz stresujace przygody JESTES W DOBREJ FIRMIE EUROJOB .Moja rada znasz jezyk nie wchodz w polskie biura !!!

0 / 0

siema tu nie chodzi o ambicje ale o kto jest bardziej zmuszony cos robic za obiecane firma eurojob szuka naiwnych ktorzy nie mysla normalnie i ich wykorzystuja na maxa.Druga sprawa jak masz prace w polsce to nie ryzykuj ze u nich zarobisz bo placa w euro ZLUDZENIE

0 / 0

Słuchajcie, obecnie jesteśmy tutaj w firmie euuuuuro zjeb miesiąc. Ogólnie pracy miało być bardzo dużo a jest jak jest 4 dni w tygodniu 20godzin tygodniowo, super ha ha ha robimy na domek i ubezpieczenie bo na jedzenie szału nie ma, niestety znajomi z domku jak zobaczyli wypłaty to pojechali do domów . Za domek płacisz 376euro ubezpieczenie 100 a zarabiasz 1000 euro przy dobrych godzinach ha ha

0 / 0

Hej ja tu właśnie pracuję jest masakra kto dupe liżę ten i ma prace i godziny sami koledzy Tim lidera którzy ćpaja z nim i zapraszają na imprezy mają pracę i godziny nie ważne jak możesz zesraćsię i dobrze pracować ale jak nie masz znajomych to se siedzisz! Bez godzin i kasy. Wszytko co w negatywnych komentarzach jest o tej fuck agencji to prawda w 100 procentach! Teraz wpadli na pomysł że oszukują ludzi już w pl zatrudniając przez inną agencje przyjeżdżasz tu i okazuje się że to z euro job podpisujesz umowę gdzie ani gwarancji godzi ani warunki mieszkaniowe nie są godne człowieka ćpuny alkoholizm syf na domkach! I budach! Gdzie zimno ściany z papieru i płacisz za to ponad 90 euro ! Gdzie wszytko musisz samemu sobie kupić żarty!! NIE POLECAM NIKOMU!

0 / 0

to odpowiedz na pierwsze posty

0 / 0

ta kordynator to pisał

0 / 0

uwaga na tą agencje.Przyjmuja wiecej niż potrzebuja pózniej tylko zarabiasz na mieszkanie i jedzenie.prosze wiezyc jestem nie na szklarni tylko na magazynie z 10vletnim doswiadczeniem i mowie prawde. p[oczwały są na ta firme wysylane od kordynatorów tej firmy.

0 / 0

Co do samej CEVY - mnie się tam dobrze pracowało, ale niestety EuroJob to jest jakaś pomyłka, nigdy nie czułam się tak oszukana jak właśnie przez tą firmę, dodam że to nie była moja pierwsza praca w Holandii, więc mam obraz tego, jak to wygląda w normalnych warunkach. Po pierwsze - warunki mieszkalne, duża część ludzi tam pracujących mieszkała (jak ja tam byłam to był listopad) w domkach kempingowych, pary dostawały pokój z łóżkiem dwupiętrowym, mnie się akurat trafiło - mieszkałam w ogromnym, jak się później okazało zapchlonym domu razem z 14-stoma innymi osobami, syf był nieziemski, ale co tam - przynajmniej praca w porządku, dobrze (mieli) za nią płacić, jak zjechaliśmy z moim chłopakiem do Polski to wtedy zaczęły się jaja, czekaliśmy na te całe śmieszne wyrównanie - dostaliśmy po 40e, myślałam że padnę, zap**** na nocki, za co mieli lepiej płacić, niż za dniówki. Wydzwaniałam do bandy idiotów tam pracujących - przekierowywano mnie ciągle gdzie indziej, jak już w końcu za którymś razem wytłumaczyłam kolejnej babce jaka jest sytuacja, chciała mnie przełączyć dalej, ale zaczęłam z nią rozmawiać podniesionym tonem - dopiero zostałam wysłuchana, oddali nam nasze pieniądze, chociaż i tak nie wszystkie, ale ile to nerwów i stresu. Na prawdę nie polecam i nie czytajcie tych dobrych opinii o nich, bo to sami koordynatorzy je piszą, żeby firma nie miała tylko negatywnych opinii, znajoma odradzała mi tą firmę, żałuję, że jej wtedy nie posłuchałam. NIE JEDŹCIE DO HOLANDII PRZEZ EURO - JOB!

0 / 0

witam serdecznie wszystkich Firma Euro -job to oszusci ,żerują na krzywdzie ludzi którzy wyjeżdżają za chlebem.obiecanki przed wyjzadem a potem wielkie rozczarowanie! Skaczeszz z miejsca na miejsce pracy ,a ze mało godzin to człowiek godzi sie na to .Dosc znaczne oplaty za mieszkanie,a w rzeczywistosci dzielisz pokoj na kilka osoob i jestes sczesliwym posiadaczem malego lozka z stara mala szafka ,bagaze jak .

0 / 0

Zarobisz stary 600euro gdzies.zalosne

0 / 0

Hej Jesteś już tam ? Przy czym robisz ? i jak z mieszkaniem ? w jakiej miejscowości jesteś ? Ja dostałam też ofertę na Orchidee i miałabym wyjazd jutro. Daj znać :)

0 / 0

Ja jade w przyszlym tygodniu

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.