BYLAM NA KURSIE Z GOWORK a TERAZ PRACUJE W UK

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

Witam<br /> Wymagana jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego. Doświadczenie w opiece jest mile widziane<br /> Pozdrawiam<br /> GoWork.pl

0 / 0

czy praca opiekuna wymaga doświadczenia, czy ważna jest tylko znajomość angielskiego?

0 / 0

Witam Cie (usunięte przez administratora). Jestem po 50-tce. Napisz prosze co robisz  w tej Holandii, czy wyjechalas przez gowork, czy lepiej placa niz w UK, chce tez wyjechac ucze sie sama, podaje ma-la (usunięte przez administratora)Pozdrawiam serdecznie

0 / 0

witam<br /> prawdopodobnie kurs r&amp;oacute;wnież odbędzie się w p&amp;oacute;źniejszym czasie, kursy angielskiego prowadzimy systematycznie, jeśli tylko będą chętni, kurs się odbędzie.<br /> Zesp&amp;oacute;ł GoWork

0 / 0

Słuchajcie! Skończyłam ten kurs w tamtym roku-pracuje cały czas w Holandii-mówię lepiej jak oni tam ! Mam 50 lat! Wszystko można! Nie obawiajcie się- nie pytajcie o wiek-te 10 godzin dziennie robi swoje!Pozdrawiam lektorki i kierownictwo GOWORK-(usunięte przez administratora)

0 / 0

jestem zainteresowana takim szkoleniem, aczkolwiek na chwilę obecną nie dysponuję czasem wolnym aby w nim uczestniczyć, jak często są organizowane takie kursy? czy będzie kurs np. na przełomie listopada i grudnia?

0 / 0

r&amp;oacute;wnież chcę pracować jako opiekun, mam doświadczenie, jednak m&amp;oacute;j angielski nie jest komunikatywny, wiem że sama się go nie nauczę, dlatego skorzystam z wrześniowego&amp;nbsp;kursu w gowork. Mam nadzieję że nie będę załować, że opanuję angielski na tyle że będę mogła wyjechać do UK

0 / 0

nad tym samym się zastanawiałam, r&amp;oacute;wnież mam podstawy angielskiego a chciałabym pracować jako opiekun w Anglii. Z wypowiedzi na forum&amp;nbsp;można wywnioskować, że po kursie taką znajomość będziemy mieli, że angielski będzie komunikatywny, co wystarczy aby starać się o taką pracę. Ja się już zdecydowałam, mam nadzieję że ty też. Do zobaczenia

0 / 0

witam<br /> zastanawiam się nad udziałem w kursie angielskiego, bo moja znajomość to słaba komunikatywna, chcę pracować jako opiekun os&amp;oacute;b starszych, czy faktycznie po tym szkoleniu angielski będzie na tyle dobry aby m&amp;oacute;c wyjechać i pracować w domach opieki?

0 / 0

z tego co wiem to można podjać taką pracę z angielskim komunikatywnym, taka znajomość wystarczy, lepiej by było mieć dobry angielski, ale z komunikatywnym też można. Ja zdecydowałam się na kurs, po kursie mogę być pewna że m&amp;oacute;j angielski będzie ok. Tobie też radzę skorzystać ze szkolenia.

0 / 0

czy aby pracować jako opiekun, angielski musi być dobry, z wypowiedzi widzę że można wyjechać ze znajomością komunikatywną, czy taka r&amp;oacute;wnież wystarczy?

0 / 0

r&amp;oacute;wnież planuję uczestnictwo w kursie, będę go sam opłacał, chcę się nauczyć angielskiego, a ta technika kt&amp;oacute;rą proponuje GoWork jest całkiem ciekawa. Na pewno dobrze opanuję angielski, zwłaszcza że podstawy juz posiadam.

0 / 0

Jeśli chodzi o wyjazd do Anglii jako opiekun os&amp;oacute;b starszych, to można op&amp;oacute;źnić wyjazd, jeśli znajomość angielskiego nie jest wystarczająca. Jest to nasza stała oferta pracy, wyjazdy są przez cały rok. Jeśli osoba nie ma odpowiedniej znajomości angielskiego, może r&amp;oacute;wnież starać się o pracę na Cyprze w gastronomii-hotelarstwie. <br /> Zesp&amp;oacute;ł GoWork

0 / 0

co do kasy to na miejscu wydałem może 100 zł, albo i mniej (jakieś napoje, gazety).. więcej poszło na dojazd - bilety itp.<br /> ale jeśli dostaniesz dofinansowanie z Urzędu Pracy to za bilety również zwracają - ja akurat jechałem na własną rękę i płaciłem sobie sam za cały kurs.

0 / 0

Zastanawiam się nad wyjazdem na taki kurs we wrzesniu. Z tego co tutaj czytam to warto... powiedzcie mi jeszcze tylko,czy duzo poszlo wam tam pieniedzy? Z tego co czytałam to zakwaterowanie i wyzywienie jest objete w sume 2.500 tys. To czego tak naprawde trzeba dołożyc ? <br /> Jestem na życiowym zakrecie i krucho u mnie z kasą;/ <br /> Mam rowniez nadzieje ze dostane dofinansowanie z Urzedu Pracy.<br /> Pozdrawiam<br /> (usunięte przez administratora)

0 / 0

czy jeśli po kursie angielski nie będzie komunikatywny, to czy ze względu na niewystarczającą znajomość języka można op&amp;oacute;źnić wyjazd, do momentu aż&amp;nbsp; będzie on wystarczający aby objąć&amp;nbsp;stanowisko opiekuna os&amp;oacute;b starszych??? Proszę o odpowiedź.

0 / 0

Oto moje wrażenia z kursu angielskiego, który zakończył się 03.08.2008 - w Serpelicach (mieszkaliśmy w domkach Ośrodka &quot;Partner&quot; - pozdrowienia dla Właścicielki, (usunięte przez administratora)oraz Pani Kierowniczki :) <br /> Okolica - bardzo piękna, cicha, uspakajająca rzeka Bug, śpiewające ptactwo, piękna i niezniszczona przyroda.<br /> Dzień zaczynał się od śniadania o 7:30, potem zajęcia od 8:00 z krótkimi przerwami do 13:30 - potem obiad i przerwa do 15:00, potem znów zajęcia i o 18:00 kolacja. To nie koniec :) Zadania domowe :) więc nie było wiele relaksu - tylko trzeba było tłumaczyć zdania, wkuwać słówka itp :)<br /> Było nas 10 osób, z czego 8 miało już wcześniej - na różnym poziomie - doświadczenie z językiem angielskim.<br /> Zajęcia prowadziła Pani (usunięte przez administratora)- najlepsza lektorka językowa z jaką mielismy w życiu do czynienia - pozdrawiam :)<br /> (usunięte przez administratora) miała bardzo wiele własnych materiałów - niezależnych od tych z Goworku. Bardzo dużo praktycznych ćwiczeń - rozmowa w sklepie, na lotnisku, otwieranie konta bankowego, restauracja, hotel, rozmowy kwalifikacyjne i masę innych :) Gramatyka była wytłumaczona bardzo przystępnie - w końcu wiem, kiedy i w jakich czasach mówić !<br /> Zajęcia nie były nudne, wręcz przeciwnie, poza tym dużo śmiechu, a także wprowadzaliśmy jakieś nasze własne pomysły - zabawy z muzyką i tłumaczeniem piosenek. Ponoć byliśmy dość dobrą grupą, w każdym razie osoby których interesowała praca jako care assistant / waitress dostali od razu oferty pracy.<br /> Mnie kurs dał bardzo dużo - nauczyłem się poprawnie konstruować zdania, nie boję się mówić po angielsku, pierwszy test miałem podczas powrotu do domu - w pociągu ponad godzinę konwersowałem z turystką z Izraela (po angielsku oczywiscie).<br /> Wiem, że obecnie jest większa grupa - 18 osób - życzę im powodzenia!<br /> Pozdrawiam naszą teacher - (usunięte przez administratora)<br /> Pozdrowienia dla wszystkich uczestników kursu - (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam<br /> Jeśli chciałaby pani mieć sfinansowane koszty szkolenia przez urząd pracy i jest pani zainteresowana naszą oferta pracy, to spotkanie w siedzibie naszego biura jest obowiązkowe, przedstawiamy na nim szczeg&amp;oacute;łowo ofertę pracy, sprwadzamy poziom znajomości angielskiego, wydajemy dokumenty dla urzędu pracy. Urząd oczekuje iż uprawdopodobnimy dla pani zatrudnienie po szkoleniu, abyśmy mogli to zrobić musimy osobę poznać, przedstawić jej wszystkie szczeg&amp;oacute;ły dotyczące wyjazdu na kontrakt jak i na kurs angielskiego.<br /> Zesp&amp;oacute;ł GoWork

0 / 0

chcę pracować w Anglii, niestety m&amp;oacute;j angielski jest słaby, dlatego też chciałabym najpierw skorzystać z darmowego szkolenia, czy spotkanie u państwa w biurze jest obowiązkowe???

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
wczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
przedwczoraj, 16:20
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...