flame jobs z wawy

czesc, ja jade niedlugo do nexta tylko ze jest taki problem... dostalam maila ze jakies spotkanie w doncaster a mialam pracowac w bradford. mozecie mi wytlumaczyc o co chodzi? czy to normalne? oraz czy osoby pracujace w doncaster moga mi przyblizyc jak wyglada praca i na jakie zmiany? dzieki wielkie :))))

0 / 0

Pracowałem w Symphony 9 miesięcy. Jeżeli ktoś myśli że jedzie na wakacje to niech zapomni. Czeka was ciężka fizyczna praca i nie ma zmiłuj. Pozdrawiam.

0 / 0

Witam kto wyjezdza 5 stycznia 2012 z firmy flamejob z Bydgoszczy DO fabryki mebli w BARNSLY.Szukam opini.

0 / 0

pracowalem w south elmsall w magazynach nexta pol roku i nic zlego nie moge powiedziec.ludzie nie sluchajcie malkontentow ta praca(picking, packing) to smiech.za wyrabianie normy sa bonusy ale ja nigdy normy nie zrobilem i jakos pracowalem.pracowalem juz w kilku zakladach i moge powiedziec ze w nexcie mialem najlepsza robote jak do tej pory.fakt ze pracowalem przez flame employment w Wakefield w Anglii wiec bylem w lepszej sytuacji nizbym wyjezdzal z Warszawy.Wypowiadam sie tylko na temat pracy nie o warunkach mieszkaniowych i dojazdach.ale myse ze flame jobs i next to dobre wyjscie na poczatek jak nie ma sie za bardzo innych mozliwosci.ja dojezdzalem pociagiem z doncaster 15 minut i piechota pod gore 20 minut.kolega dojezdzal z wakefield i jakos nie narzekalismy.pozdrawiam jakby ktos mial jakies pytania to chetnie pomoge moje gg 13204786

0 / 0

byłam na rozmowie i jest póki co OK. Trzeba mieć na wyjazd kase ale jak samemu się jedzie to tez trzeba zainwestować. Jadę 15 grudnia. Rozmawiałam z nimi o opini na necie i mówili,że zdaja sobie sprawę z różnych opinii ale w końcu wysłali ponad 3000 ludzi i dużo ludzi jezdzi po kilka razy. Pozyjemy zobaczymy.

0 / 0

ojjj naczytałam się tutaj opini o NEXT a mam jechać na rozmowę i teraz nie wiem .

0 / 0

hej ja wyjezdzam do south elmsall do nexta 10 listopada z warszawy.jak ktos chce sie zgadac to moj mail tom719@o2.pl

0 / 0

Ja miałem jechać przez tą agencję oddział w Bydgoszczy ale zrezygnowałem bo koszt wyjazdu jest wysoki.500 zł podróż i 50 funtów zaliczka za 3 tygodnie za nocleg. no i trzeba zostać w pracy przez święt i nowy rok.pani przez telefon o tym nie informuje tylko trzeba było na darmo jechać do bydgoszczy.

0 / 0

Ja miałem jechać przez tą agencję oddział w Bydgoszczy ale zrezygnowałem bo koszt wyjazdu jest wysoki.500 zł podróż i 50 funtów zaliczka za 3 tygodnie za nocleg. no i trzeba zostać w pracy przez święt i nowy rok.pani przez telefon o tym nie informuje tylko trzeba było na darmo jechać do bydgoszczy.

0 / 0

pracowalem przez Flame w Next juz 3 razy i zyje i nienarzekam. Nie trafilo mi się zerwanie kontraktu, nikt mnie nie okradł, nikt mnie nie oszukal. Autobus zawiozl, zakwaterowano mnie i do roboty. Zycie. Jak w Polsce tylko tu w funtach płacą a nie w złotowkach. Jak ktoś chce wycieczke to niech jedzie z biurem podrózy a jak prace to z biurem pracy i sie nastawi na pracę. Kokosy nie są ale lepsze to niż nie miec pracy.

0 / 0

/Dzieki za relacje, sam przelozylem swoja wizyte w siedzibie firmy bo mam zle przeczucia, a ze to co napisales o swoich wrazeniach przypomina mi do cna to samo co przeszedlem w Holandii za posrednictwem (usunięte przez administratora), to postanowilem sobie odpuscic ta kolejna "rzetelna" firme. pozdrawiam

0 / 0

Witam Wszystkich. Dzisiaj bylem na rozmowie kwalifikacyjnej do tej pracy w Wa-wie. To co pisza ludzie na forach (negatywy) to niestety prawda, tzn kobieta, ktora Mnie przyjela nie potrafila lub nie chciala do konca szczerze odpowiedziec na moje pytania nt pracy w tych magazynach. Tzn: w rozmowie tel przedstawial mi ze zarobki to 6.3 Ł na godz, mieszkanie 45-55, nagodziny 9.45Ł, dodatek 0.6 - 3.6 Ł a na miejscu w umowie bylo tak: 5.6Ł na godz, owszem 6.3 jest ale na nocnej zmianie, chata 55-65Ł, nadgzodziny, nie wiem kiedy mialyby byc bo niby praca jest 3 zmianowa, 7 dni w tyg, wiec nie widze mozliwosci pracy po godzinach. Dodatek jest po wyrobieniu min 85% tyle ze nie za bardzo zrozumialem o co chodzilo, bo kobieta tlumaczyla, ze kazdy procen powyzej MINIMUM to 0.6 Ł do godziny a maxymalnie moze byc nawet 120% z czego wynika na chlopski rozum za 35% powyzej minimum powinienes dostac 21Ł a dostajesz 3.6 ale chyba za caly dzien a nie do godziny roboczej. Za dojazdy do pracy tez trzeba placic (dystans do pokonania to ok 10.5 mili tj ok 18 km dziennie w jedna strone) i jeszcze bedzie mi glupoty gadac, ze taxi kosztuje ok 2.5 Ł w jedna strone - pracowalem w Uk i wiem ze za taki dystans trzeba liczyc ok 20-25 Ł, autobus wychodzi taniej ok 5Ł za calodniowy bilet (25Ł za 5 dni pracy). Do tej pracy wyjezdza ok 100 polakow 17 marca, wiec zastanawia, gdzie przy takiej ilosci ludzi beda nadgzodziny, jezeli wogole takowe sa a na chacie jest zakwaterowanych 9-10 osob!!!! A na koniec czysty rachunek za prace: 40 h/tydz * 5.6 Ł = 224 Ł chata: 55 Ł ubezpieczenie (11% z wynagrodzenia) = ok 25 Ł podatek (20 % wynagrodzenia) = ok 45 Ł dojazd do pracy = ok 20 Ł Czyli na reke dostaniesz : UWAGA oszalamiajace 79 Ł Takze powodzenia zycze przy podejmowaniu tej pracy. Ja odradzam ale to kazdy z WAS podejmie decyzje. Pozdrawiam: Jaś

0 / 0

zarobię 3000,a odkładam 1500

0 / 0

najpierw ty powiedz ile zarabiasz w kraju i ile udaje ci się odłożyć :)

0 / 0

Napiszcie jak duże opłaty pobiera ta firma. Byłem na rozmowie i od razu widać że nie opłaca się jechać i harować. Podajcie jakieś konkretne sumy które zarobiliście to się pośmiejemy :)

0 / 0

ja mam jechac 10 czerwca do tej firmy przy skrecaniu mebli, jezeli zerwiesz kontrakt pewnie poniesiesz za to koszty wiec lepiej nie ryzykowac. A co do tej firmy to według mnie jest ok. zobaczymy jak bede na miejscu :)

0 / 0

Mam zamiar jechać z tą firmą do pracy przy meblach 10 czerwca. Czy jest jakaś kara za zrezygnowanie z pracy niedługo po jej rozpoczęciu?

0 / 0

Kto jedzie 15 do uk prosze o kontakt moje gg 16 222 789

0 / 0

DO kogos o nicku gazoo!!i jak jedziesz do tej fabryki????moj nr.gg 9560465,tez mamy jechac,napisz pozdroo

0 / 0

Ja mam jechac do fabryki mebli 15 tego miesiaca chciałbym wiedziec cos wiecej na temat tej firmy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...