moge załatwic prace w Birmingham

Dzień dobry mam na imię Krystian, mam 37 lat, samotny, bardzo jestem zainteresowany mieszkaniem i pracą w Birmingham w fabryce. Jeżeli byłaby możliwość pomocy w znalezieniu byłbym bardzo wdzięczny. Mój numer kontaktowy 730270762.Pozdrawiam.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Mogę prosić o na miary agencji,ponieważ rozważam wyjazd na stałe do UK. email tooganet@gmail.com

0 / 0

I am looking for a job for Accountant or working in the office. At the moment we have got a student visa and this is not a good solution for our family, because we can work only on part time and we have to pay for Blanka&#039;s school - about $12,000 per year! It&#039; really ridiculous, I have to pay for my studies though, and unfortunately we can not afford for her education (lucky prep is not obligatory), so she is at home at the moment.<br /> <br /> Anyway, please find attached my resume, visa and our passports. I have all documents confirming my qualifications and skills which I have showed in my resume, almost all are translated at english.<br /> We do not have any health problems but our the worst worries at the moment that we can not to earn enough money and we have struggle with our bills. We sold everything in Poland and we were living here with our saving, but monies from saving were finished and we are living only day to day. This is very sad and frustrating all the more, we had polish migration agent in Australia, which changed mind to continued our case after we paid him $2,000 advance and we arrived to Australia.<br /> <br /> We will be very appreciate for any help. Honestly, I am confused now and do not know what to do. I have never been in so hopeless situation. (contact: jos(.at.)radioparrot.com

0 / 0

szukam pracy na farmie

0 / 0

ludzie teraz przez znajomosci pracy nie dostaiecie... tylko juz przez agencje.. ale co ja tam wiem no bo pomyslmy jak wam dadza prace skoro nie macie adresu uk hmm Good luck<br /> <br /> najlpesza opcja jest wyjazd do uk i sie rozgladac

0 / 0

Ktoś napisał posta 4 lata temu a ludzie myślą, ze to nadal aktualne? Szkoda słów. Jak jesteście w Birmingham to sami pochodźcie po restauracjach, barach, itp. nikt za as pracy nie będzie szukał...

0 / 0

Dzien dobry<br /> <br /> Jestem zainteresowana oferta podaje moj namiar i prosze o kontakt jesli jest nadal aktualna<br /> <br /> gg 46400678<br /> <br /> Mieszkam obecnie w uk<br /> <br /> pozdrawiam Agnes

0 / 0

witam jestem z zawodu barman kelner i jestem z birmingham i potrzebuje pracy czy mogła bym cos usłyszec na temat tej pracy to mój numer07721344476 bardzo dziekuje<br />

0 / 0

Witam bardzo potrzebuje pilnie pracy nie mam pojecia gdzie jej szukac bardzo prosze ludzi dobrych serc o pomoc narazie zatrzymałam się u znajomych bo nie mam gdzie isc nawet nie mam za co do polski wrócić bardzo potrzebuje pracy bardzo prosze o pomoc mój numer to(usunięte przez administratora) z góry bardzo dziekuję

0 / 0

jak sama nie znajdziesz sobie pracy to co myslisz ze ktos ci pod nos podstawi??? hahaaha

0 / 0

Witam. Chciałam zapytać czy ogłoszenie odnośnie pracy w restauracji jest jeszcze aktualne, ponieważ jestem zainteresowana tą pracą.

0 / 0

SZUKAM PRACY W BIRMINGHAM beacon vire roadJESTEM ZAINTERESOWANA KAŻDĄ MOJ TEL07849532348 MEIL konwalia1963@gmail.com

0 / 0

Witam szukam pracy w Angli jestem na terenie UK i poszukuje byle jakiej pracy dzieki za pomoc moj n(usunięte przez administratora)

0 / 0

witam ja jestem zainteresowana ta oferta pracy , tj moj (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam. Chcę zapytać czy nadal możesz załatwić pracę w gastronomi? nadmieniam,że posiadam kurs kucharza i,że mam doświadczenie na tym stanowisku, obecnie mieszkam w Birmingham na Erdingtonie. Pozdrawiam Renata

0 / 0

pracowałam w tej agencjii -jeden rok ...tylko dlatego ze ...nie znałam jezyka ...teraz pracuje za normalne pieniadze tz .6.08 .To wszystko prawda ....agencja prowadzi złodziejski proceder ....lepiej idz żebrac ....jak tam do pracy .

0 / 0

Więcej negatywnych opinii ----&gt;&gt;&gt;&gt; ar3r20@gmail.com<br /> <br /> Posiadam konkretne informacje. Nie dajcie się oszukać !!!

0 / 0

Proszę o odpowied moj nr 756617038..Roksana.Dziekuję.<br />

0 / 0

kutasie nie klam ile ci jwona placi...caly huj....masz tam dla pijaka to jest i takiecos dobre......smieciu sam wiesz doskonale ze tam wala ito grubo w rogi....wiec nie udzielaj sie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...