Praca w Czechach z Job Centrum CZ z Chorzowa czy ktoś coś wie na ich temat

Konsulat nic nie pomógł trzeba radzić sobie inaczej, jest mi przykro ze takie (usunięte przez administratora)oszukują ludzi

0 / 0

· 20 dollars 2 surf. Innowacyjny sposób zarabiania pieniędzy! Po pierwsze zarabiamy w dolarach! Sposobow na zarobek jest bardzo wiele. Wystarczy sie zarejestrowac i zainstalowac baner z reklamami, będzie to cienki pasek na monitorze na którym bedą wyświetlany reklamy. Nie musisz nic robić a punkty sie same nabijają Są również na stronie po zalogowaniu płatne banery za które dostajemy sporą liczbę punktów Nastepny sposob to taki iz zostanie przydzielony tobie twoj wlasny INDYWIDUALNY LINK wyslij go swoim znajomym i namow ich aby sie zarejestrowali z twojego linku i zaczeli zarabiac punkty. I ty tez bedziesz zarabial! Bedziesz pobieral ich czesc zarobków, oni oczywiscie NIC NIE STRACĄ PRZY TYM, a ty tylko mozesz zyskac. Warto spróbować nic nie stracisz. Oto link do serwisu: (usunięte przez administratora)

0 / 0

ty zapomnij o pokornym .on juz dawno gdzieś wyjechał .my to mozemy tylko pomarzyc o odzyskaniu kasy .wiadomo ze to kręty te agencje wszystkie .i ze na nas zarabiają tylko .a poza tym ja juz przekonałam sie na własnej skórze ze to szachraje .mi kasy 500koron dali .ja jak wroce do polski na urlop to pojade do tago ostrowa za moimi pieniedzmi.,nie popuszcze . a poza tym mam znajomego adwokata i ktory zajmuje sie takimi sprawami takze nawet do tego biura pojade do pilzna z policją .

0 / 0

ty zapomnij o pokornym .on juz dawno gdzieś wyjechał .my to mozemy tylko pomarzyc o odzyskaniu kasy .wiadomo ze to kręty te agencje wszystkie .i ze na nas zarabiają tylko .a poza tym ja juz przekonałam sie na własnej skórze ze to szachraje .mi kasy 500koron dali .ja jak wroce do polski na urlop to pojade do tago ostrowa za moimi pieniedzmi.,nie popuszcze . a poza tym mam znajomego adwokata i ktory zajmuje sie takimi sprawami takze nawet do tego biura pojade do pilzna z policją .

0 / 0

my im juz za pare dni kolo tylka narobimy bo cos w tej sprawie sie ruszylo .,jest dobry adwokat ,swietny pomoze nam napisalismy list do trybunalu sprawiedliwosci.dostalismy odpowiedz o ktorej dowiecie sie za pare tygodni,mamy nadzieje ze wszyscy odzyskamy pieniadze.pl

0 / 0

witajcie no to sporo sie tam juz wydarzyło od naszego wyjazdu.powiem tulko tyle ze zle tam nie było za moich czasów,ale nie powiem ze na początku mieliśmy kryzys.obiecywali zaliczki ,złote góry,potem z czasem było lepiej.pozdrawiamy i mamy nadzieje ze odzyskacie wasze pieniadze ,(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam, Tak w ogóle to w Ostrov nad Ohri jest jeszcze Amphenol? Pozdrawiam

0 / 0

Witam, przeczytałem całość, chciałem się dowiedzieć co teraz dzieje sie w Jobie. Mam nadzieję że odzyskacie swoje pieniądze. Pracowałem przez Job w Pradze w Luvacie, nie było lekko ale od razu wyjechałem im z "konsulatem". Z którym miałem do czynienia w sprawie innej agencji. Od tej pory wchodząc do biura byłem witany z uśmiechem i kasa zawsze była na czas. Ale jestem pewien że gdyby się nie przestraszyli miałbym przewalone i byłbym w takiej samej sytuacji jak Wy. Pozdrawiam i życzę wygranej z Jobem

0 / 0

brawo anonimie widzisz jesteś bezinteligenciemnawet zapomnieli jęz polskiego piszą fałszowaną czeszczyną

0 / 0

z takowym bezinteligenciem niewarto pisac

0 / 0

oj znajomy nie uskarżaj się co do tego jak was opisano czy to nie prawda że właziliście bez mydła najpierw(usunięte przez administratora)potem (usunięte przez administratora) nawet jeżdziłeś z nim choćby jego ochroniarz że straciliście więcej nie nasza to wina trzeba bylo nie tak szybko podejmować decyzje związane z rajem tj Czechami

0 / 0

A skąd masz taką informację?Ludzie od roku czekają na kasę od niego.

0 / 0

To macie szczęście, bo inni ją zmienili i do tej pory nie mają wypłaty. A konsulat nie może im pomóc.>pozdro.

0 / 0

Do anonima;czemu tak twierdzisz że my to idioci ja tak nie sądzę a tak na marginesie jeżeli ciebie ta sprawa nie dotyczy to po co sie produkujesz

0 / 0

nie pracowałem w czechach ale czytajac wasze posty dochodze do wniosku ze pracowali tam sami idioci

0 / 0

ajsogam@wp.pl - 2009-02-18 16:55:46Dziekuje Wam wszystkim za wypowiedzi o Job Centrum Cz.s.r.o.,naprawde dobrze wiedziec wczesniej w co sie czlowiek pakuje.Znalazlam oferte pracy z tego centrum,przy zbiorze truskawek w Hiszpani i od kilku dni zastanawiam sie czy sa wirygodni.teraz juz wiem ze nie mam co liczyc na ich uczciwosc,po co swiadomie pakowac sie w problemy.zaluje tylko ze pewnie wielu jest nieswiadomych istniejacej sytuacji.pozdrawiamDziewczyno nawet o tym nie myśl! Z tego co wiem Job ma kilka spraw w sądzie (miedzy innymi od ludzi z Brna). Było tam też kilka kontroli z inspektoratu pracy, wszystkie wykazały duże nieprawidłowości, które do tej pory nie zostały naprawione. Ja na swoje chorobowe czekałam 3 miesiące, pisałam i dzwoniłam do Pragi codziennie, a i tak nie dostałam całego! Teraz nikt z kierownictwa nie odbiera telefonów. Od nas ludzi zwalniali "na gębę", bez zadnych wypowiedzen, po prostu z dnia na dzien im mowiono, ze juz nie pracuja i maja opuścic ubytownie. Tej agentury nie poleciłabym nawet najwiekszemu wrogowi! A [usunięte przez admina]zycze jak najgorzej!!!

0 / 0

nie pakuj się tam po dzień dzisiejszy nie mam połowy wypłaty rozliczenia podatkowego ani świadectwa pracy pomimo ze 21 stycznia byliśmy w Pradze i obiecano nam w ciągu 2 tyg wszystko przesłać (usunięte przez administratora) pozdrawiam

0 / 0

Dziekuje Wam wszystkim za wypowiedzi o Job Centrum Cz.s.r.o.,naprawde dobrze wiedziec wczesniej w co sie czlowiek pakuje.Znalazlam oferte pracy z tego centrum,przy zbiorze truskawek w Hiszpani i od kilku dni zastanawiam sie czy sa wirygodni.teraz juz wiem ze nie mam co liczyc na ich uczciwosc,po co swiadomie pakowac sie w problemy.zaluje tylko ze pewnie wielu jest nieswiadomych istniejacej sytuacji.pozdrawiam

0 / 0

ja też pracowałam w Jobie od czerwca do sierpnia też nie mam wypłaconego chorobowego po szpitalu co tobie udało się załatwić z konsulem

0 / 0

Jest jeszcze jedno pytanie czy te czeki mają pokrycie bo może być i tak że są bez pokrycia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...