praca w hull

Firma Transportowa w Immingham zatrudni kierowcow kategorii C+E na staly kontrakt. Praca odbywa się w systemie dziennym lub nocnym (wedlug preferencji ) od poniedzialku do piatku. Praca polega na przewozie naczep i kontenerow na terenie Wielkiej Brytanii. Wymagamy: jezyk angielski - komunikatywny, doswiadczenie zawodowe, kurs na przewoz rzeczy, cyfrowa karta kierowcy ( DG tachograph card ). Oferujemy wynagrodzenie tygodniowe jak rowniez pomoc w znalezieniu zakwaterowania. kontakt: +447867455282

0 / 0

Coz, Anglia jako kraj dla obcokrajowcow juz nie jest atrakcyjny, o czym swiadczy porozumienie Camerona z UE w sprawie zasilkow dla emigrantow, praca glownie przez agencje, a najgorsze jest to, ze przez styczen i luty to ´pracy nie ma. Hull oceniam tak srednio, jesli chodzi o prace to tez tak srednio duzo zalezy od szczescia. Mam znajomych w Hull i mowia, ze praca tylko przez agencje, a najczesciej jest to praca niepewna, dzis jestes jutro Cie nie ma.

0 / 0

Takie zycie. Wiadomo, ze latwo nie jest, ale zawsze cos niz jak nic. W sumie jesli ktos sie decyduje na wyjazd, MUSI brac pod uwage, ze bedzie pracowal tam gdzie kazdy miejscowy nie chce pracowac. i powinien to potraktowac jako szanse. Trzeba popracowac troche dluzej, zeby agencja zaczela szanowac pracownika. 4 dni po 12 godzin to jak 4 dni z zyciorysu, ale przynajmiej lepsza opcja niz jak Polska. styczen i luty to takie ciche miesiace. Ja bym taka prace nazwal szansa i tyle. Jak sie nie ma to co sie lubi, to sie lubi co sie ma. I w takich miejscach najlepiej siedziec cicho, bo zawsze znajdzie lojalny podpier.

0 / 0

Ja na razie siedzę w Niemczech i do końca sierpnia mam umowę. Jeśli mi nie przedłużą to przyjeżdżam do Hull, angielski znam dobrze, z Rumunami rozmawiam głównie po angielsku. Wiem, że przez miesiące wrzesień, październik, listopad, grudzień praca jest. Moje zdanie różnice między krajami zachodnimi a Polską jest taka, że tu na zachodzie każdy dostanie SZANSE. Ja wiem, czego chce pracować i dostawać za to godne pieniądze.

0 / 0

Ze względu na ochrone danych osobowych nie moge ich podac. Krótko i na tamat; mój brat podobno tam pracował i od jakiegos czasu nie mamy z nim kontaktu. Ma na imie Mariusz, ps. Maniek ma 47 lat, szatyn pochodzi z Dębicy. Moze ktos go zna...prosze o pomoc

0 / 0

jestem z trojmiasta i razem z moim chlopakiem chcemy jechaC DO PRACY, PRACOWAC! od stycznia ktos nam pomoze?

0 / 0

niewiem co o tym wszystkim myslec albo ktos poprostu nienadaje sie do pracy i w kazdej fabryce bedzie narzekal albo sama niewiem bo przeciez jakby ktos z agencji ci okradal i znecal sie nad toba to wystarczy isc do prawnika przedstawic dowody i mozna wyrwac spora kase od osob ktore to robia.(taka pomoc prtawnika jest bezplatna)ja tez szukam pracy i jak sie do mnie odezwa to pujde przekonam sie na wlasnej skorze jak tam jest naprawde

0 / 0

czytam opowiesci temat cranswika i wszystko to prawda pracuje tam 4 miesiace i dzis zakonczylam prace co do tego ze ciezko ludzi traktuja jak psy roboli to tez prawda dostalam umowe na rok ale co mipo umowie narok ktora zapewnia mi 4 dni pracy w tyg a ja nie ide do pracy nawet jeden dzien bo niby zamowien nie ma a przez inne agencje ludzie chodz codzien ato dlatego ze prestige za duzo ludzi zatrudnia i jest nie uczciwe wrocilam z holideja pare dni temu niedostalam do terazzaplaty pejslipow od miesiaca proszesie o p60 zebysie rozliczyctez nic szkodagadac dzis odmowilam nocki bo juzprzy zatrudnieniu mowilam ze nocne zmiani mi nieodpowiadaja to uslyszalam od (usunięte przez administratora)i zemoge byc zwolniona wiec jajej na to ze sama sie z walniam i kit z tym(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM a tak namarginesie mozektos wie gdzie jest jakas praca na szybko!!! a natemat prestige i cranswika szkoda slow

0 / 0

Ja pracuje wbranzy ale nie dla prestige. Poszukuje pakowaczy oraz rzeznikow i ubojowcow. Jesli jestes zainteresowany prosze o kontakt (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

0 / 0

nie chcecie to nie pracujcie nikt nikogo na sile nie trzyma

0 / 0

Ten (usunięte przez administratora) co tak chwali to ich znajomy lub friend :)) buahaha macie racje popieram Was wszystkich.

0 / 0

ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!kochajcie DKM!!!!!!!!!!!!!,DKM jest twoja szansa w zyciu!!!!!

0 / 0

Bagno i jeszcze raz bagno!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

@ kamila & TOMI: dzięki za porade!! A wy tam moze pracujecie, czy znacie kogos kto tam pracuje?

0 / 0

Droga Olu ,,, wszystko tylko nie Cranswick ,,, a jesli juz niestety trafisz tam to nie przez agencje pracy Prestige , bo (usunięte przez administratora) , a do tego nie potrafia niczego pozalatwiac!!! Pozdrawiam Tomi

0 / 0

Odradzam prace przez firme prestige w HULL Mieszkania straszne praca tez :( (usunięte przez administratora)

0 / 0

Planuje w czwartek przyjechac do Hull i troche sie rozejrzec. Czy ktos z was mialby ochote spotkac sie ze mna i opowiedziec o pracy i zyciu w Hull? Chodzi mi glownie o osoby ktore pracuja (lub pracowaly) w Cranswick. Bede bardzo wdzieczna z kontakt i ew. spotkanie! Prosze, odezwijcie sie! Pozdrawiam, i mam nadzieje do zobaczenia! Ola

0 / 0

Witam, zastanawiam sie nad podjeciem pracy w Cranswick, ale po przeczytaniu waszych opinii po prostu sie przestraszylam. Jesli macie czas i ochote, czy moglibyscie napisac cos wiecej o tym jak wyglada codzienna praca tam? Czy te warunki sa rzeczywiscie takie zle? Slyszalam rozne opinie, a pilnie poszukuje jakiejkolwiek pracy - a tam jest duzo ofert. Bede bardzo wdzieczna jesli moglibyscie odpisac, nawet w kilku zdaniach, cos wiecej o tej pracy. Jesli nie macie ochoty dzielic sie tym na forum, prosze napiszcie na ola.kow1981@gmail.com Z gory dziekuje! Pozdrawiam, Ola

0 / 0

witam ja jestem tym wszystkim przerazona nie pracuje w preston ale w wotton na kontrakcie jakies rok temu naszo fabryke kupil cranswic i powoli zaczynajo tam sie dziac cuda na kiju robi sie istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co chwila kogos zwalniajo stojo nad nami ze stoperami i liczo w jakim tempie ukladamy mieso porobili nam policjantow na linii zmuszajo nas do pracy po 12 godzin na wszystkim oszczedzajo kazdy jest zestresowany bo nikt nie wie jak dlugo bedzie jeszcze pracowal co do agencji to otworzyli wlasnie nowo prestige i siedzo tam wlasnie dwie polki i juz slyszelismy od ludzi ze niezle kantujo na wyplatachpoprostu makabra co sie dzieje ja juz nie mam sil

0 / 0

czy mozna was prosic o skomentowanie tego na mojej stronie, chcialbym ludzi przestrzec przed tymi agencjami

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
2 tygodnie temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...