PRACA W HOLANDII

Szukam pracy sezonowej na zbiorach w Holandi proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

dodam jeszcze ze znam dobrze j.angielski. pracowalem w irlandii i belgii. pzdr

0 / 0

TYNKARZ GIPSOWY poszukuje pracy w holandii lub belgii, posiadam wlasny transport. doswiadczenie 4 letnie...[usunięte przez moderatora]

0 / 0

Jestem zainteresowany pracą jako malarz ,szpachlarz pracowałem 2 lata w Grecji

0 / 0

jestesmy 4 meszczyznami i znamy sie na malowaniu i na ruznych wykonczeniach mieszkan prosze o odpowiedz [usunięte przez moderatora]

0 / 0

te oferty to jeden wielki pic bardzo mały procent załatwi tutaj cokolwiek ..........Ryś

0 / 0

Jestem zainteresowany pracą dla malarzy, doświadczenie 30 lat, wiek 58 lat. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

jestem zainteresowany tom pracom jako malarz jak by co prosze o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

jestem zainteresowny praca  elektromonter automatyk... z doswiadczeniem.. w zawodzie ..27 lat.mam 47 lat..sumienny pracowity.

0 / 0

witaj maju chcesz pracowac  za granica napisz [usunięte przez moderatora]

0 / 0

ale nie za 9 e

0 / 0

obecnie mieszkam w hiszpanii, ale poszukuje pracy jako zeznik, znam angielski na perfekt i hiszpanskii. pracowalem 5 lat w maastricht i tam zdalem szkole na zerznika

0 / 0

maluje,gipsuje ściany ,montuje drzwi okna i całe ścianki od dwoch lat, hydraulika lekka tez --ale nie mam papierow na to --po lekkim zapoznaniu zrobie wszystko .[usunięte przez moderatora]

0 / 0

szukam pracy jako malaz dla dwoch osob doswiadczenie z angli

0 / 0

czlowiek wart polecenia ,zaden oszust ,jest czlowiekiem ko nkretnym ,ok bez obaw

0 / 0

Czy ktos go zna,ufacie mu,a moze to oszust? Chodzi o' miro66'

0 / 0

Witam jestem zainteresowany praca jaka malarz , szpachlarz obecnie przebywam w Rotterdamie prosze o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

witam jestem zainteresowany Panska oferta dotyczacej pracy w holandi na stanowisku hydraullik moje kwalifikacje to ukonczenie 1 stopnia montera<udokumentowane> i parktyka w firmie Sollar Tech Polska. wktorej montowalem cale instalacje od zera w domkach jedborodzinntch to sa moje namiary jeski byl by pan zainteresowany moja osoba bzyk1990-18@tlen.pl...czekam na jaka kolwiek odpowiedz.Pozdrawiam.

0 / 0

Witam jestem zainteresowany oferta praca w holandi na stanowisku hydraulik.Moje doswiadczenie zawodowe jest dzue mimo tego ze mam zaliczomy 1stopnien odbywalem praktyke w Sollar Tech polska i w firmie Hard-plast.Jestem przykladnym pracownikiem i wszystko co wykonuje robie to dokladnie.Jesli jest Pan  zainteresowany moja osoba to prosze sie kontaktowac na adres @ ktory teraz podaje-bzyk889@tlen.pl                                                                                Z powazaniem:                                                                               Tomasz Mucha

0 / 0

witam poszukuje pracy w holandi lub we francji     w zawodzie elektryk mam 26 lat posiadam uprawnienia Sep 1KV -15KV +Transformatory do1000kVA+sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego(w zawodzie pracuje okolo 5 lat) [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
wczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...