praca z firmą Winchester Growers

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hhhhhhhhheeeeeee.heeeeeee,,,graj dalej

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

witam czy w tym roku bedzie rekrutacja ,,a moze juz była? juz dzwonili do was na sezon 2016

0 / 0

czy ktos wybiera sie w 2018 do tej firmy

0 / 0

warto zajrzeć na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami, które powinny zadowolić Cię! Sam wiele jej zawdzięczam, sprawdzony portal!

0 / 0

Witam wszystkich, czy dostane od kogokolwiek kontakt do ludzi rekrutujących osoby do pracy na farme w Penzance :)

0 / 0

Witam dla wszystkich zainteresowanych Spotkanie rekrutacyjne w Polsce w Warszawie Hotel IBIS CENTRUM ul.SOLIDARNOSCI 165 27/10 /2014 Ja mam na 9 rano Pozdrawiam

0 / 0

Dostane od kogokolwiek ten numer do Janusza badz Eweliny. Chce jechac na sezon 2015. Bylem juz dwa razy.. A co do wszystkich napinajacych sie tu na forum jesteście cwaniaki przed komputerem u siebie na kwadracie . A jak stoicie na farmie i Janusz pyta czy ktos ma jakies problemy to cisza i sracie po gaciach.

0 / 0

Pisząc artykuł obejmujący krytykę pewnych zachowań czy zarzuty, należy robić to z dużym wyważaniem oraz zachowaniem rzetelności, bowiem publiczne wygłaszanie nieuzasadnionych zarzutów, może stanowić naruszenie dóbr osobistych (które może odnosić się zarówno do osób fizycznych, jak i osób prawnych np. spółek) a nawet wyczerpywać znamiona przestępstwa pomówienia (co grozi odpowiedzialnością karną).

0 / 0

Radca Prawny - 2014-10-01 19:29:21 Art. 212. Zniesławienie § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.Pamietajcie ze nawet piszac anonimowo podlegacie karze gdyz sad moze wydac nakaz indentyfikacji postu i wtedy juz nie bedziecie anonimowi .Wiec radze przemyslcie wszystko co piszecie .Moim zdanie ,,poto jest forum aby sie wypowiadac ,,ale wiadomo,, do pewnych granic ,,,

0 / 0

Art. 212. Zniesławienie § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.Pamietajcie ze nawet piszac anonimowo podlegacie karze gdyz sad moze wydac nakaz indentyfikacji postu i wtedy juz nie bedziecie anonimowi .Wiec radze przemyslcie wszystko co piszecie .

0 / 0

JESTEM POPROSTU CZLOWIEKIEM NORMALNYM A NIE TCHÓRZEM JAK INNI !!!!!!poczytajcie tego co tu mazgracie - ludzie troche pomyslcie zanim wydajecie osády.

0 / 0

ZBIERACZ - 2014-09-18 20:19:02Ciagle tylko wszystkich wyzywacie , przeciez nikt Wam nie nakazuje przyjezdzac.Piszecie ze Janusz to taki Ewelina taka, dziewczyny co skanuja tez zle ,ale obojetnie kto byl by na ich miejscach tez bylby nie dobry.Dlaczego nikt z Was nie stanie i wypowie sie prosto do Tych ludzi, potraficie tylko ich oceniac. A co do czego wchodzicie im w dupe, nie raz widac jak biegacie z prezentami - piszac tu te brednie pokazujecie jacy to Wy jestescie.Zbieracz , chyba jestes rodzina z ELITY?

0 / 0

Ciagle tylko wszystkich wyzywacie , przeciez nikt Wam nie nakazuje przyjezdzac.Piszecie ze Janusz to taki Ewelina taka, dziewczyny co skanuja tez zle ,ale obojetnie kto byl by na ich miejscach tez bylby nie dobry.Dlaczego nikt z Was nie stanie i wypowie sie prosto do Tych ludzi, potraficie tylko ich oceniac. A co do czego wchodzicie im w dupe, nie raz widac jak biegacie z prezentami - piszac tu te brednie pokazujecie jacy to Wy jestescie.

0 / 0

grw - 2014-09-08 12:15:47Byłem dwa razy 2011 i 2012 . W sumie nie badać tam nieznalbym elity kierowników ;) mówię o Januszu i EweliTo NIE DOSTANIESZ NR,

0 / 0

Byłem dwa razy 2011 i 2012 . W sumie nie badać tam nieznalbym elity kierowników ;) mówię o Januszu i Eweli

0 / 0

grw - 2014-09-07 23:45:28Poda mi ktos z Was numer do Janusza badz Eweliny. Nie wiem kto zajmuje sie rekrutacja w tym roku i czy jest naturalnie ;)witam ..byles juz na zbiorch zonkili, czy pierwszy raz chcesz jechac?

0 / 0

Poda mi ktos z Was numer do Janusza badz Eweliny. Nie wiem kto zajmuje sie rekrutacja w tym roku i czy jest naturalnie ;)

0 / 0

- 2014-07-28 15:49:15 - 2014-04-27 18:39:22 - 2014-04-25 12:06:02Może ktoś wie jakie zmiany na lato się szykują ? i kiedy wiadomo kto jedzie ??no ty nie jedziesz mamay nadzieje ze zmnienia sie skanerki ....wiadomo o kogo chodzi (cała przemądzała ,,,udajaca wielka szefowa)..bym jej poleciła prace w pl ,,,wiadomo ze wstydu ,,,,no chyba ze go niema ,,,,,NIE JEST LUBIANA ....WIEC LUDZIEE,,,,naskarza na nia do GŁOWNEGO SZEFOSTWA,,,wiadomo za co? pozdrwiam reszte ziomali do 2015 rokuteż ,,co niektorych sie obawiam ,,,,sa skanerzystki ,,,takie przemądzałe,,jak by pana boga za nogi złapały,,,,,wiem tez dobrze ze nie sa lubiane ,,,a przedewszystkim ,,,KACHA,,,pozdrawiam tych normalnych,,

0 / 0

- 2014-04-27 18:39:22 - 2014-04-25 12:06:02Może ktoś wie jakie zmiany na lato się szykują ? i kiedy wiadomo kto jedzie ??no ty nie jedziesz mamay nadzieje ze zmnienia sie skanerki ....wiadomo o kogo chodzi (cała przemądzała ,,,udajaca wielka szefowa)..bym jej poleciła prace w pl ,,,wiadomo ze wstydu ,,,,no chyba ze go niema ,,,,,NIE JEST LUBIANA ....WIEC LUDZIEE,,,,naskarza na nia do GŁOWNEGO SZEFOSTWA,,,wiadomo za co? pozdrwiam reszte ziomali do 2015 roku

0 / 0

- 2014-04-25 12:06:02Może ktoś wie jakie zmiany na lato się szykują ? i kiedy wiadomo kto jedzie ??no ty nie jedziesz

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...