niemcy-rzodkiewka//hochdorf/wyjazdy na 2 miesiace

zajrzyj na http://www.praca-niemcy.com/ - tam jest sporo ogłoszeń bezpiecznej pracy w Niemczech w różnych branżach.

0 / 0

Witam moze ktos polecic jakas prace , gdziekolwiek nawet od zaraz:( pilnie poszukuje

0 / 0

Witam. W jakich firmach byliscie w Assenheim?

0 / 0

Nas poganiał Portugalczyk , nigdy więcej takiej pracy i nikomu nie polecam, a tym bardziej tym co się zapożyczą i myślą że zarobią i się wybiją z dna ...

0 / 0

anonimowy - 2014-06-12 09:23:25Witam odradzam wszytkim Polakam wyjazdu do Hochdorf na zbiory rzodkiewki nie dosc ze pracuje się za marne pieniadze to jeszcze cały dzien nie zaleznie jaka jest pogoda Prawda to jest takie samo gówno jak u mahlmana robisz jak murzyn za grosze a polski kapo nad tobą stoi i pogania!

0 / 0

Witam odradzam wszytkim Polakam wyjazdu do Hochdorf na zbiory rzodkiewki nie dosc ze pracuje się za marne pieniadze to jeszcze cały dzien nie zaleznie jaka jest pogoda

0 / 0

Bardzo proszę o jakieś namiary do tej pracy

0 / 0

Witam wszystkich nazywam się Iwona i plaunuję wyjazd za granicę do pracy i szukam chętnej osoby do wyjazdu jeszcze nie znalazłam konkretnej oferty lub może ktoś ma jakąś ofertę gdzie można zaryzykować i jechać wynająć mieszkanie pracować lub nawet zostać na stałe . Może był by ktoś chętny wyjechać ze mną w ciemno bo sama się boję a wiadomo , że we dwoje jest raźniej i bezpieczniej. Szukam konkretnej osoby dla która wie po co jedzie nie po to by imprezować lub po to by się obijać i by narobić wstydu lub wykiwać i oszukać. Takie osoby mnie nie interesują. Szukam osoby uczciwiej która nie boi się jechać w ciemno i nie boi się pracować i podejmie się każdej pracy i wie czego chce od życia . Ja jestem dziewczyną bez nałogów nie palę i nie piję . Jeśli jest jakaś osoba zainteresowane i uczciwa godna zaufania w dzisiejszych czasach to proszę o kontakt na e-meil : iwus1990@onet.pl . Tylko konkretne osoby i zdecydowane . Jestem z Małopolski .

0 / 0

jestem również zainteresowany tą pracą proszę o jakiś namiar. Mój e-mail sylwek674@wp.pl

0 / 0

Hej jestem również zainteresowana mogłabys dać jakis namiar tu jest do mnie (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam Jestem Dominika (21) i razem z chłopakiem (22) poszukujemy pracy za granicą kraju razem z zagwarantowanym zakwaterowaniem (lub pomoc w wynajęciu). Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, i języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców (truskawki, jabłek), oraz doświadczenie przy taśmie produkcyjnej na hali. Jesteśmy pracowici, sumienni, uczciwi i nie boimy się nowych wyzwań. Szybko sie uczymy i jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Za pomoc w znalezieniu dobrej pracy jesteśmy w stanie zapłacić. Kontakt:(usunięte przez administratora)lub e-mail: nikusiax3@gmail.com

0 / 0

Ma ktoś te namiary ? Prosze o pomoc gg-8168652

0 / 0

Witam wszystkich forumowiczów czy jest osoba która podzieliła by się namiarami na tą prace ? Bardzo bym była wdzieczna moje gg 8168652 POZDRAWIAM :)

0 / 0

witaj mam pytanie jesli chodzi o te wyjazdy problem w tym ze nieznam jezyka.a ile jest koszt wyjazdu ile bilet i wogole

0 / 0

Jeśli możesz do daj namiary na tą robotę fwojna@op.pl pozdrawiam

0 / 0

Czy ktoś wie jakie teraz panują warunki pracy w Harthausen,a może wyjeżdża ktoś tam teraz na sezon jesień-zima przez pośrednika spod Wrocławia???

0 / 0

KROKODYL - 2012-06-13 10:06:35TURNUS KWIECIEŃ, MAJ 2012 W HOCHDORF UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY I UDANY :) POZDROWIENIA DLA KROKODYLI I ALIGATORÓW:)JA RÓWNIEŻ;)

0 / 0

a ja zbieram rzodkiewke w Polsce i chcialbym wyjechac za granice na zbiory czy ma ktos moze jakis lepszy kontakt zeby mi pomoc ?

0 / 0

Witam czy mozesz dac mi namiary na ta prace. Pozdrawiam Emil

0 / 0

Witaj. Jak mozesz to podaj namiar na te rzodkiewki. Skonczyłem włąsnie szkołe i chciałbym wyjechac cos dorobic. karasss@o2.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...