SZUKAM PILNIE MężA :-)

Hej, może się poznamy ? mam opcję pracy w anglii chcę wyjechać może dasz mi szansę ? mam 24 lata 196 cm wzrostu sportoa sylwetka/ pływam od 20 lat regularnie moj numer (usunięte przez administratora)

0 / 0

witaj ja jusz mieszkam w Angli 9 latek tak z emiala bys do kogo przyjechac mozmey porozmawiac co Ty na to pozdrawiam odpis zok

0 / 0

jestem mila sympatyczna dziewczyna szukam normalnej osoby moze jeszcze nie meza ale na kim moge sie oprzec i miec wsparcie jak macie takie cechy piszcie na maja12@o2.pl pozdrowionka

0 / 0

ja juz jestem w anglii jak chcesz to zadzwon 079233819998 albo wejdz www.ziomek10102.fotka.pl

0 / 0

kurde ja szukam zony,,, czy ta strona jest ok??? jak tak to zainteresowane panie na zamieszkanie na stale  (ja mieszkam w manchester) wlasnie na stale w anglii w manchester zapraszam do skontaktowania sie ze mna na GG 2778532, a wlasnie najlepiej panie w wieku od 30 do 38 lat,, pozdro

0 / 0

co jest grane ???

0 / 0

0 / 0

NAPEWNO POJECHALA DO " GRZECHA 211"   DO UK.

0 / 0

no chyba znalazła bo cisza aż makiem zasiał:P

0 / 0

Ciekawa propozycja.... mieszkam obecnie w Kopenhadze - Dania , ale za konkretna kase i z ciekawosci wybralbym sie do UK. co do dalszej kwestii...matrymonialnej....sama rozumiesz - musielibysmy sie poznac troche lepiej  ;-) mam 32 lata , brunet,czarne wlosy ( no moze nie az tak ), krecone,niebieskie oczy......no moze bardziej morskie ( sam nie wiem - nijakie ), 180 wzrostu , troche poludniowy temperament , no i przede wszystkim optymizm przez duze O. Wrazie jakiegos zainteresowania......moj e-mail : piotrekdk7@o2.pl Pozdrowka

0 / 0

CZY W KONCU MALINKA MA TEGO MEZA CZY NIE? JAK ZNALAZLA TO MOZE CZAS NA NOWE OGLOSZENIA  TEGO TYPU  OD INNYCH DZIEWCZYN?HI HI

0 / 0

he he dobre

0 / 0

Chciałbym cie poznać na imie jest mnie Krzysztof mój tel 721578743

0 / 0

Chciałbym cie poznać na imie jest mnie Krzysztof mój tel 721578743

0 / 0

piszesz ze jestes bez nalogow , a czy glupota to nie nalog . To ze czepiaja sie ciebie tylko gnojki daje duzo do myslenia . piszesz ze jestes atrakcyjna to napisz tez ze jestes "bladynka" , mysle ze nie umiesz tez czytac . Tojest forum szukajacych , a nie forum ludzi ukazujacych swoja glupote .

0 / 0

11717347  

0 / 0

to moje gg . porozmawiajmy o sobie

0 / 0

hej to zadzwon do jechowych oni nie mają nałogów ja lubie piwo pracuje w norwegi i jestem normalnym facetem a nie twoim marzeniem tylko z normalnym facetem pozyjesz a z mazeniami to obudzisz sie po pewnym czasie ze snu pozdrawiam gedeon70@poczta.onet.pl

0 / 0

Czesc,wiekszosc czasu przebywam w Norwegi poniewaz mam tu firme i mozna powiedziec ze dobrze i spokojnie sie tu zyje lecz zycie bez bliskiej sercu osoby to okropienstwo.Jestem zodiakalna ryba i jest mi bardzo ciezko zyc samemu.Zycze milego dnia i czekam na odpowiedz - Artur moj adres   www.hugo23@onet.eu moj nr tel. 004796668699

0 / 0

podaje emaila wyslij zdjecia swoje i jestem oto email guberholandia@tlen.pl marcin mam na imie znajdziesz mnie na sympatii pod nickiem guberek  pozdrawiam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...