czy zna ktos firme EMINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WITAM WSZYSTKICH POKSZYWDZONYCH PRZEZ OSZUSTA TURASA ORHANA TERAZ TO ZATRUDNIAJA LUDZI DO PRACY PRZEZ FIRME CPC WE WROCLAWIU A NA MIEJSCU PRZEJMUJE WAS TURAS KTORY TRAKTUJE LUDZI JAK SMIECI A ZA CIEZKA PRACE NIE WYPLACA PIENIEDZY WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH PROSZE O PILNY KONTAKT NA MOJE GG 21569128 CZAS COS ZROBIC Z TYM OSZUSTEM I NIE DAWAJCIE SIE NABRAC JAK MACIE CHOC TROCHE ROZUMU NIE JEDZCIE TAM!!!!!!!!!!

0 / 0

Tak was czytam i podziwiam :D mi tez był zaległy kupie siana,ale odzyskałam to co moje :D i nie spotkacie go już w szczecinie bo teraz bywa u mnie w mieście baaardzo często ...Powodzienia i pozdrawiam

0 / 0

witam nie jedzcie tam [usunięte przez moderatora] wisi mi 900 euro czekam na odzwe od sądu składajcie pozwy

0 / 0

ci,którzy pracują obecnie w Hamburgu u Orhana - za darmo już pracują.... porzućcie pracę natychmiast i jeżeli tam jesteście - pięniędzy się domagajcie nawet przy pomocy policji,urzędów itd. ....jeżeli czyta to ktoś kto zna osoby tam przebywające, niech ich o tym powiadomi....to nie żart....wiem do jakiej podłości posunął się Turek wobec pewnej osoby i wiem jaka jest odpowiedź tego człowieka...powtarzam : bierzcie co wasze i zjeżdzajcie natychmiast;

0 / 0

-puk,puk,puk - ktoś puka do drzwi........................................................kto,kto,ktoooootam - pyta sekretareczka-kłamczuszka......puk,puk,puk- dalej ktoś puka...nonono kto taaaaaaam - sekretareczka znowu pyta - to ja ......aaaaaa-le kto - pyta dzielnie sekretareczka.....pieniądze mi jesteście dłużni,oddajcie....nic nikomu nie jesteśmy dłużni - teraz odpowiada szefowa-oszustka, zawsze wszystko płacimy każdemu,wynoś się oszuście....ale mi nie zapłaciliście - uparty głos za drzwiami odpowiada..... TY OSZUSCIE NIC NIE DOSTANIESZ - teraz turasek-bandziorek wrzeszczy tak jak to robi zawsze ,gdy Polacy proszą o swoje pieniądze,wyzywając ich od najgorszych (najlepiej opanował słowo - OSZUST ) .....oszuści tak mają....no cóż - uparty głos za drzwiami nie daje za wygraną - nie zapłacicie ? ----N I E !!!! ryknęli wszyscy wewnątrz biura EMINKI ....no dobra....powiedziało JAJKO NIESPODZIANKA ....cdn....na pewno

0 / 0

-puk,puk,puk - ktoś puka do drzwi........................................................kto,kto,ktoooootam - pyta sekretareczka-kłamczuszka......puk,puk,puk- dalej ktoś puka...nonono kto taaaaaaam - sekretareczka znowu pyta - to ja ......aaaaaa-le kto - pyta dzielnie sekretareczka.....pieniądze mi jesteście dłużni,oddajcie....nic nikomu nie jesteśmy dłużni - teraz odpowiada szefowa-oszustka, zawsze wszystko płacimy każdemu,wynoś się oszuście....ale mi nie zapłaciliście - uparty głos za drzwiami odpowiada..... TY OSZUSCIE NIC NIE DOSTANIESZ - teraz turasek-bandziorek wrzeszczy tak jak to robi zawsze ,gdy Polacy proszą o swoje pieniądze,wyzywając ich od najgorszych (najlepiej opanował słowo - OSZUST ) .....oszuści tak mają....no cóż - uparty głos za drzwiami nie daje za wygraną - nie zapłacicie ? ----N I E !!!! ryknęli wszyscy wewnątrz biura EMINKI ....no dobra....powiedziało JAJKO NIESPODZIANKA ....cdn....na pewno

0 / 0

wiem anonim,że ich nienawidzisz jak i ja ale napisz mi tak,żeby nie usunęli wpisu...[usunięte przez administratora z powodu niecenzuralnego charakteru już podobno uciekają z Polski,dobre i to ,przynajmniej [usunięte przez administratora z powodu niecenzuralnego charakteru turecki z poskimi świniami zostanie stąd przegoniony...jednak niech się nie czują bezpieczni nawet tam gdzie są....już wkrótce się przekonają ,że piszę prawdę....[usunięte przez administratora z powodu niecenzuralnego charakteru

0 / 0

Ja tez złożyłem pozew [usunięte przez moderatora]

0 / 0

pozew do sądu pracy w Szczecinie,adres na forum znajdziesz pod wpisem prima aprilis,ja tak zrobiłam

0 / 0

powiedz jak mozesz jakie papiery trzeba zlozyc do sadu pracy badz prokuratury zeby swoja kase odzyskac

0 / 0

za pomocą sądu ci co poważnie pieniądze odzyskać chcą od [usunięte przez moderatora] z eminki, pozew niech szybko składają

0 / 0

Witam wszystkich...widzę, że nadal jest ten problem...mogę pomóc wam mam wiele informacji...praca u [usunięte przez moderatora] jak kto chce znam obu,,,jeśli ktoś jest taki co pracowal tu i tu albo w jednej z nich to niech się odezwie.

0 / 0

mała odezwij sie

0 / 0

Witaj mała i wszyscy ja byłem dzis w stargardzie w sądzie pracy to mi powiedziała że mam złożyć pozew w dwóch egzemplarzach ale w szczecinie i mam czekć na odpowiedz może napiszemy wspólnie ten poew [usunięte przez moderatora]

0 / 0

pawel - 2007-12-29 12:50:07nie polecam pracowalem tamczesc paweł mieszkales w domu nr 6.artur

0 / 0

czesc ja tez pomagałem uzko skrecac.pozdrawiam[usunięte przez moderatora] mozna po klikac.narka

0 / 0

Chodzi mi o to, czy po zlozeniu pozwu do sadu ktos otrzymal jednak nalezna mu kwote prosze o dpis

0 / 0

-arecki-odezwij się!!!!!

0 / 0

hej!proszę o pilny kontaakt z tobą chcem to nagłosnić!!!!!szukam ludzi

0 / 0

To wszystko prawda o tej zjechanej firmie!!!!!.nigdy nie chce z nia miec juz do czynienia.!!!uparlem sie i czekalem na pieniadze sporo czasu na miejscu w Hamburgu.nie podarowalem ale i tak turasy mi wszystkiego nie wyplacili.pracowalem duzo godzin. jestem osoba bardzo pracowita,nie pijam wogole alkoholu.i tak musialem sie o swoje prosic.pieniadze dostawali ci ktorzy strzelali z ucha turasom,i dziewczyny ktore ladnie sie usmiechaly do nich a nawet na wiecej pozwalaly.prawda jest ze mlode dziewczyny tam sie nie szanuja wcale.i dlatego turcy ,albanczycy,niemcy i inne narowosci maja bardzo negatywne zdanie na temat polek,nie tylko w Hamburgu ale w calej Europie.ale na szczesvcie sa jeszcze normalne kobiety .chodz jest ich bardzo malo na obczyznie.mlode gowniary zyja z turkami ,zyja razem,turcy zle ich traktuja,ale one i tak sa z nimi:).zaliczki sa dawane jak im sie podoba.nawet trzeba sie prosic o zaliczke,a o wyplacie nie wspomne.Orhan to kawal szmaciarza.i w dodatku hamaaa...to wszystyko jest do czasu.a biuro sie nazywa Eminka ,bo corka Orhana i szefowej tego biura ma tak na imie.a Orhan zyje teraz z malolata.ten wyjazd byl moim wielkim bledem zyciowym.ostrzegam wszystkich ktorzy zamierzaja tam wyjechac do pracy.przed wyjazdem moim do Hamburga ogladalem te negatywne opisy o tym co ludzie tu pisali o tej firmie.zignorowalem to i mimo wszystko pojechalem tam i bardzo zalowalem tego.nigdy wiecej pracy u zadnego turasa!!!!!!!!!!!nigdy!!!!!!!ludzie zrobcie cos z tym,dla dobra swojego i naszych rodakow zeby innni nie byli oszukani tak samo jak my!pozdrawiam.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...