praca w Danii - dobre stawki!

Lubię bić konia,kto mi da pracę?

0 / 0

czy ta praca jeszcze jest aktualna prosze o meila waldek1980-80@wp.pl

0 / 0

mam przepracowane 8 lat na wołowinie w holandii i ponad 10 lat w polsce klasowanie wołowiny i wieprzowiny

0 / 0

jestem zainterosowany,pracowalem 5.lat w irlandi,teraz 5,lat w norwegi pracuje,caly czas w akordzie wolowina i wieprzowina

0 / 0

ludzie pomyslcie czasem logicznie zamiast bezmyslnie odpisywac na ogloszenie sprzed 5 lat.

0 / 0

Witam mam 36 lat jestem wykfalifikowanym wykrawaczem wszystkich typow miesa pracowalem w niemczech holandi obecnie mieszkam w norwegi gdzie pracuje na rozbiorze wolowiny na wiszaco .Znam jezyk norweski i dogaduje sie bez problemow w jezyku dunskim.Chce podjac prace w Dani poniewaz mam blizej do polski do rodziny.(usunięte przez administratora)

0 / 0

witam mam doświadczenie kilkunastoletnie na rozbiorze i 7 lat pracy na zachodzie w Holandii i Niwmczech.prosze o kontakt do 14 pod numer (usunięte przez administratora)

0 / 0

szukam ofert pracy w Danii ,jako wykrawacz-ubojowiec.Doswiadczenie 6lat na zachodzie.Prosze wpisywac oferty,kontakty na forum-dziekuje!

0 / 0

FIRMA KO-MEAT POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO WYKRAWACZ GÓŁW WIEPRZOWYCH.PRACA W MIEJSCOWOŚCI KUTNO WOJ.ŁODZKIE.ZA WYTRYBOWANĄ GŁOWĘ 0,55 ZŁ.CO DAJE OD 4000-6000 ZŁ MIESIĘCZNIE.FIRMAZAPEWNIA ZAKWATEROWANIE,ORAZ ŚNIADANIE I OBIAD. TELEFON KONTAKTOWY- (usunięte przez administratora) ko-meat@wp.pl

0 / 0

Facio nie ma takiego wykształcenia Leśniczy,co najwyżej może byż Technik Leśnik,lub Inżynier Leśnik!!!

0 / 0

witam. Chciał bym wam zaproponować 2 pracowników Ja (23 lata) z wykształcenia leśniczy z dobra znajomością języka angielskiego, pilarz, pracowałem w zakładzie przeróbki drewna (pale różnych wymiarów strugane, toczone, przecieranie na traku) jako pilarz, operator maszyn, pomocnik operatora. pracowałem także w Niemczech przy trzebieżach, Mój kolega (23 lata) po tej samej szkole też pilarz, szybko się uczący bez doświadczenia. Dobry wykończeniowiec wnętrz Z niecierpliwością czekam na odpowiedź pozdrawiam Jacek

0 / 0

szukamy pracy w dani jako rzeznik 5 lat w niemczech w tunisie szynka boczki 4 osoby moj numer +(usunięte przez administratora)

0 / 0

osobiscie odrazdzam ta prace jezeli chodzi o prace dla polskiej firmy a zaklady z 25 mil od wrexam . zapomnialem jaksie nazywa ta agencja ale traktuja tam ludzi jak zwierzeta i strasznie okradaja

0 / 0

ludzie!!!! czy Wt czytacie uwaznie ogloszenia??? przeciez ten anons byl z 2008 roku..... plakac się chce czytając żalollsnych desperatow. pozniej sie dziwią, skarzą, ze ich inni oszukują, gdyby czytali uwaznie wszędzie doczytaliby się szczególow

0 / 0

szukam pracy w dani jako rzeźnik pracuję w tym zawodzie 18 lat

0 / 0

Team vikaren się ogłasza na info pracy,że ma pracę za..........60dkk/godzinę Brutto...... Pracowałem w Danii kilkakrotnie i nie ma nigdzie stawek poniżej 100dkk brutto na godzinę.!!!!!!!!! Ludzie nie dajcie się oszukać i wyzyskiwać!!!!!

0 / 0

w jakim zakladzie jest ta praca

0 / 0

i znalazła pani pracę bo ja też szukam pracy w dani jako rzeżnik wykrwacz jeżeli tak to proszę dpfirmy o telefon ,dziękuję.

0 / 0

i znalazła pani pracę bo ja też szukam pracy w dani jako rzeżnik wykrwacz jeżeli tak to proszę dpfirmy o telefon ,dziękuję.

0 / 0

Czy komuś On odpisał na maila????

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...