praca dla kobiet w norwegii

Pilnie poszukuje pracy w Stavanger od stycznia 2013 r.przy sprzątaniu, na zastępstwo,na produkcji,przy pakowaniu towaru. Pracowałam wczesniej w Bergen na produkcji i przy sprzątaniu- znajomosc j.norweskiego słaba, j.angielski podstawy.prawo jazdy kat.B. Jestem osobą wesołą ,uczciwą, szybko się uczę. Dziękuję za wszystkie informacje.Tel. 48 664 729 676.

0 / 0

Witam wszystkich ,pilnie poszukuję jakiejkolwiek pracy w Norwegii Szwecji lub Danii ,sprzątanie , pomoc w kuchni ,produkcja ,rolnictwo ,ogrodnictwo .. ,w pełni dyspozycyjna ,wiek 42 l.,pracowita ,zdeterminowana ,dobra kondycja ,zdolności manualne , nie boję się ciężkiej pracy ,jęz. ang. i niem komunikatywny ,wykształcenie średnie dodam że jestem w trudnej sytuacji ,od dawna nie mogę w Polsce znaleźć pracy ,mam dzieci i jestem sama , gdyby przeglądał to forum ktoś ,kto poszukuje osób do pracy -jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc będę wdzięczna proszę o kontakt gg 25070863 lub na e-mail arletta.l@onet.eu

0 / 0

Witam wszystkich ,pilnie poszukuję jakiejkolwiek pracy w Norwegii Szwecji lub Danii ,sprzątanie , pomoc w kuchni ,produkcja ,rolnictwo ,ogrodnictwo .. ,w pełni dyspozycyjna ,wiek 42 l.,zdeterminowana ,dobra kondycja ,zdolności manualne , nie boję się ciężkiej pracy ,jęz. ang. i niem komunikatywny ,gdyby przeglądał to forum ktoś ,kto poszukuje osób do pracy -proszę o kontakt gg 25070863 lub na e-mail arletta.l@onet.eu

0 / 0

inz. geodeta, angielski + niemiecki + norweski (komunikatywny), w Polsce 3 lata jako pracownik biurowy. Chętnie rozpoczęłabym pracę w okolicach Moss, Mysen, Askim. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Witam <br /> Bardzo interesuje mnie praca na sprzatanie lub jaka kolwiek, obecnie jestem w Bergen

0 / 0

O jakim?

0 / 0

Lamia11 - 2012-04-17 19:28:59Szukam pracy w Norwegii dla kobiety (45 l.) ew. dla pary. Perfekt niemiecki, średnio angielski. Jak umiesz perfekt niemiecki to dlaczego nie jedziesz do Niemiec?! Tam masz o wiele większą szanse na prace ..

0 / 0

Poszukuję pracy w Oslo ( lub okolicach ) na okres wakacyjny przy sprzątaniu/ jako kolnerka/ jako opiekunka - przyjeżdzam do Oslo 27 czerwca. Angielski komunikatywny.<br /> Bardzo proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Witam, poszukuję pracy dla dwóch dziewczyn w wakacje. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

witam, szukam pracy dla dziewczyny, mieszkam w okolicach klofta, dziewczyna ma auto, lecz jest jeszcze w polsce, przyjedzie zaraz po zapewnieniu jej pracy.

0 / 0

Szukam pracy w Norwegii dla kobiety (45 l.) ew. dla pary. Perfekt niemiecki, średnio angielski.

0 / 0

prosze o kontakt w sprawie pracy [usunięte przez moderatora]

0 / 0

to moj norweski [usunięte przez moderatora] jezeli interesuje cie praca przy sprzataniu pozdrawiam

0 / 0

hej witam [usunięte przez moderatora]pisze z norwegi

0 / 0

Witam serdecznie,<br /> poszukuję jakiejkolwiek pracy. Mieszkam w okolicach Strommen. Pracowałam już tutaj przez agencję pracy, ale zmienił się szef i nie chce osób, które nie mówią biegle po norwesku. Pracowałam na magazynie z gazetami. Umiem angielski biegle oraz podstawy norweskiego. Propozycje proszę wysyłać na meila cdkl@wp.pl . Mam 22 lata, więc mam dużo energii i siły, więc mogę pracować nawet przy sprzątaniu. Jako sprzątaczka pracowałam w Anglii, więc się tego nie boję.<br /> Pozdrawiam

0 / 0

ina - 2012-02-27 13:41:23Klaja - 2012-02-01 15:32:43Szukam pracy przy sprzątaniu w Norwegii w okolicach Jessheim i Oslo. Kontakt: j.klaudia@o2.plwitam poszukuję pracy we Fredrikstad i okolice, bez dobrej znajomości języka, tylko poważne oferty, karolima@wp.plPILNIE!!!

0 / 0

Klaja - 2012-02-01 15:32:43Szukam pracy przy sprzątaniu w Norwegii w okolicach Jessheim i Oslo. [usunięte przez moderatora] witam poszukuję pracy we Fredrikstad i okolice, bez dobrej znajomości języka, tylko poważne oferty, [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Szukam pracy przy sprzątaniu w Norwegii w okolicach Jessheim i Oslo. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Witam Młoda Para szuka Pracy w Norwegii Proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

POLSKA PSYCHOLOG SZUKA PRACY NIEKONIECZNIE W ZAWODZIE ,OKOLICE FREDRIKSTAD [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...