Kto zna Bakker Detachering B.V./POLNED z Częstochowy ??

Tak sa biura Holenderskie osle :) tylko trzeba znac choc troche angielskiego:)

0 / 0

No halo halo,co tu tak niemrawo?Edwin z Jeroenem nie żyją??Polacy,jedźcie do pracy!I I obowiązkowo piszcie co i jak. Czekam na wasze wypowiedzi. Wasz kolega Kinkiet Raźny

0 / 0

ani tu ani tam - 2015-07-20 09:21:33Praca w van kopen oraz bakker jest podobna, czyli wyzysk.Wyzysk to jest zawsze, każde uitsendbiuro z tego żyje. Pytanie tylko,czy są jeszcze akie biura,które dojąc cię dadzą ci co nieco zarobić, i nie mam tu na myśli pracy po 10 godzin w tygodniu.

0 / 0

Praca w van kopen oraz bakker jest podobna, czyli wyzysk.

0 / 0

zerg - 2015-07-11 04:33:10Pomijajac bledy. Ktore sa, nie ma co kryc.Ale tresc jak widze zrozumiales pojetny/a jestes i nawet cie to ukulo jak na magistra .he Nie widze zadnej merytorycznej argumetacji zwiazanej z trescia tego co tu napisalem, wiec twoja powierzchownosc i traktowanie tego co napisalem tylko polowicznie. Jest tylko polowiczne i nie odnosi sie do tresci. A piszac bledy nie zrobilem nic zlego , mysle ze stanowczo za malo jak na ten text bo piszac o nich powinny byc w kazdym wyrazie. kuje w oczy..... nie da sie tego nie zauważyć! dlaczego nie podpiszesz sie pod tym belkotem? takie bajki kazdy moze pisac!

0 / 0

Pomijajac bledy. Ktore sa, nie ma co kryc.Ale tresc jak widze zrozumiales pojetny/a jestes i nawet cie to ukulo jak na magistra .he Nie widze zadnej merytorycznej argumetacji zwiazanej z trescia tego co tu napisalem, wiec twoja powierzchownosc i traktowanie tego co napisalem tylko polowicznie. Jest tylko polowiczne i nie odnosi sie do tresci. A piszac bledy nie zrobilem nic zlego , mysle ze stanowczo za malo jak na ten text bo piszac o nich powinny byc w kazdym wyrazie.

0 / 0

zerg - 2015-07-09 06:49:07nowy - 2015-07-05 20:26:19napisze krótko: jak będziesz chciał pracować to godziny będziesz miał,a domki sa ok ,tylko ze syf to sami ludzie robia.Mieszkam na zwaag i trzeba ludzi pilnować ze sprzątaniem bo by we własnym ,,gownie ,, by mieszkali Powodzenia .Domki to juz wikszosc od poczotku byla ruina grzyb pod prysznicami, nie dzilajcy piec centralnego , grzyb pod podloga, zlane materace, ludzie mieszkajcy w garazach, albo bez wody, pokoje z odklejajaca sie tapeta, ludzie czekajcy na prace ktura im biuro obiecalo. Wiec ludzie przyjedrzali do tego,,gowna,, jak pan to nazwal i pilnowano ich . Nie prosze Pana to copan pisze to pojedycze przypadki, A wlasciwie to dlaczego ja mam urzwac slowa pan jest pan poprostu bandziorem z biura ktury jak widac z powyszego opisu urywa codziennie 50 euro z 10 czy 15 osob, Wiec bandzioze pilnuj sie, i grzej siodlo w busietwoja ortografia daje dużo do życzenia.... nikt mądry nie mógł takich głupot napisać !! nic dziwnego ze nie masz pracy, bo kto takiego debla przyjmie?

0 / 0

nowy - 2015-07-05 20:26:19napisze krótko: jak będziesz chciał pracować to godziny będziesz miał,a domki sa ok ,tylko ze syf to sami ludzie robia.Mieszkam na zwaag i trzeba ludzi pilnować ze sprzątaniem bo by we własnym ,,gownie ,, by mieszkali Powodzenia .Domki to juz wikszosc od poczotku byla ruina grzyb pod prysznicami, nie dzilajcy piec centralnego , grzyb pod podloga, zlane materace, ludzie mieszkajcy w garazach, albo bez wody, pokoje z odklejajaca sie tapeta, ludzie czekajcy na prace ktura im biuro obiecalo. Wiec ludzie przyjedrzali do tego,,gowna,, jak pan to nazwal i pilnowano ich . Nie prosze Pana to copan pisze to pojedycze przypadki, A wlasciwie to dlaczego ja mam urzwac slowa pan jest pan poprostu bandziorem z biura ktury jak widac z powyszego opisu urywa codziennie 50 euro z 10 czy 15 osob, Wiec bandzioze pilnuj sie, i grzej siodlo w busie

0 / 0

Ogulnie muwiac nie ma tu wogule pracy bo kilka godzin w tygodniu i zapwnienia cigle ze bedzie praca i ze sie poprawi to za malo, zreszta przyznacie racje. A to ci w biurze powiedza ze bedzie lepiej- Lepij to juz bylo 10 lat temu, teraz to jest mogila z praca. A kto teraz grzeje tyleek na stalej robocie to wychwala ale wikszosc to jak ktos tu napisal , to zapchaj dziury a jak sie nie podoba to do polski. 20scia godzin i i masz cos odlozyc, heee. Ale mi saxy .45 albo 52 to jest praca to wiesz po co jedziesz. Ale dobrze ze to sie rospadnie bo ten bajzel nie mugl nidy trwac w backker non stop i sie skonczy a wszyscy z biura powini ostro jeba...c na galerach i kierowczyki tez albo na polu. Ale panowie i panie z biura juz nidlugo tak bedzie i skoncza sie zlote czasy wszystko sie odruci i teraz wiekszosc z was zasteka z rozgoryczeniem. Koniec Bajki Waszej

0 / 0

napisze krótko: jak będziesz chciał pracować to godziny będziesz miał,a domki sa ok ,tylko ze syf to sami ludzie robia.Mieszkam na zwaag i trzeba ludzi pilnować ze sprzątaniem bo by we własnym ,,gownie ,, by mieszkali Powodzenia .

0 / 0

Za tydzien mam wyjechac z polned/ bakker i chcialem sie dowiedziec czy cos sie zmienilo. byl ktos ostatnio ? boje sie o godziny pracy a raczej ich brak no i oczywiscie o syf na mieszkaniu... jak wyglada sprawa na miejscu ,jeslibym chcial zmienic mieszkanie lub prace? ciezko jest o znalezienie pracodawcy na miejscu??

0 / 0

kto wie jak jest w van kopen&vak eijk ? jakie sa koszty i jak z praca?

0 / 0

Oni potrzeboja samych baranow a potem taki baran siedzi na wolnym i mysli ze ma jak w raju i znow scigaja nowych baranow. zrobi 500euro na miecha i jest jak glupek zadowolony.

0 / 0

..i podobno bankrut...

0 / 0

Najgosza firma w jakiej pracowalem, kantuja na tygodniowkach i notorycznie nie maja pracy

0 / 0

Polecam gromadzenie dowodow przcieko firmie Bakker Detachering w Postaci: - filmow - zdiec - nagran telefonami i innymi urzadzeniami z udzialem kierowcow sekretarek i szefostwa oraz warunkow na domkach oraz w pracy i w sytulacjach w kturych jestescie stwiamni na granicy mozliwosci. Bo Poloacy potrafia jednak walczyc o swoje, ale trzeba miec dowody, apotem egzekwowac od sitwy co swoje. POLACY WIERZE W WAS

0 / 0

Hej z tego co wiem to jestem normalny i nie mam oznak debilizmu :) Nie obrażam ludzi bez powodu a piszę jedynie jak wygląda praca w tej agencji. Nie wyjeżdżajcie tam bo nie dość że nie zarobicie to jeszcze trzeba się szarpać z ludźmi z biura i kierowcami pokroju tego kogoś kto podpisał się "ja" :)

0 / 0

raf - 2015-03-31 15:46:42Za równy tydzień ktoś złoży zeznania na policji,na właściciela,i jego pomagierow w zastraszaniu pracowników chodzi o parę lat wstecz.jeśli ktoś tutaj miał jakieś przygody z nim,nimi to niech pisze co się zdarzyło i jak to wyglądało.A ja się postaram aby to doszło tam gdzie powinno pozdrawiam wszystkich Te, raf, i co? tyle czasu już minęło i guwno, hahahahahaha. Nic, zasikane polaczki, nic nie jesteście w stanie zrobić Bakkerowi, hahahahahaha. Śnicie chore sny o tym jak polaczek usadza Holendra w jego własnym kraju. I na snach się kończy!Hahahahahahahahahahaha

0 / 0

aaa - 2015-06-03 18:07:31powiec mi gdzie mieszka 11 osob na domku? chyba u ciebie w domu! Słuchaj, zasrany śmieciu, na Dorpstraat naprawdę Bakker upychał ludzi na jesieni nawet 11 osób, to nie przesada. Nie wiem, czy teraz tak robi, bo ja już od półtora roku robię w Hobbiju. Druga sprawa - tak, nie wszyscy ludzie, których Ed i Jeroen ściągają z Polski ma potem stałą pracę. Wiem z doświadczenia, w sumie przepracowałem u Bakkera 2 i pół roku.A ty jak nie masz pojęcia o czym się mówi, to lepiej nie otwieraj ust, to i śmierdziało tak nie będzie

0 / 0

powiec mi gdzie mieszka 11 osob na domku? chyba u ciebie w domu!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...