KTO CHCE PRACOWAC W NORWEGI ???

czesc zadufani [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warci polacy za granicmi polski ,nic nie potraficie logicznie napisac ani sie logicznie wyslowic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polaczki bez szkoly ze wsi , czym wy chcecie zainponowac? glupota wrodzona z polski?

0 / 0

witam jestem chetny na wyjazd za granice nawet na dluzszy okres jestem ciesla szalunkowy ,pracowalem w budowlance ogolnie mam pojecie na ten temat w kazdej chwili jestem do dyspozycji moj (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam! Chętnie podejmę prace w Norwegi lub nawet innym kraju.Jestem spawaczem z ponad 10-letnim stażem,mam certyfikaty PRS na spawanie blach czarnych teowo i doczołowa na podkładkę ceramiczną. Cztery lata pracowałem jako spawacz w Stoczni Szczecińskiej.To mój e-meil: kostek7273@wp.pl Z góry dziękuje za informacje.

0 / 0

daj do siebie namiary może razem sprubujemy

0 / 0

do jerzyka - 2008-09-02 19:30:03zglos sie do -h.w.janoschka(at)hotmail.de-mamy juz polskich pracownikow tutaj, dam tel.i maile od ludzi, jezeli masz niepewnosci-przedewszystkim jako monter rur jest wymagana znajomosc rysunka izometrycznego!, jezeli chcesz ? przyslij CV/kopie dowodu albo paszportu i uprawnienie- przyjmujemy na 7.09-14.09 -21.09:) witam nazywam sie (usunięte przez administratora)kilka dni wczesiej zakonczyłem kurs spawania TIG 141 rur czarnych doczołowo hs 45 trwajacy 6 tygodni niestety nie mam zadnego doswiadczenia mam tylko duzo checi i motywacji :) bardzo zalezy mi na pracy w norwegi i na tym zeby spawac i nie zapomniec tego co sie nauczyłem jezyk angielski znam srednio mysle ze sobie poradze :) podejme kada prace zeby tylko spawac i nie wyjsc z wprawy 18 marca mam prom do norwegi gdzie mam zamiar zamieszkac na stałe z nazeczona mam mieszkanie w Porsgrunn i tam mam zamiar mieszkac chyba ze praca mnie zmusi do zmiany miejsca zamieszkania :) wiem ze szanse sa małe bo wszedzie szukaja ludzi z doswiadczeniem ja niestety go niemam ale bardzo chciałbym je zdobyc mam 35 lat i duzo motywacji byłbym bardzo wdzieczny za jakis kontakt lub prace w oikolicach Porsgrunn lub niekoniecznie z wyrazamiu szacunku ; Tomasz Niemczyk tel w polsce ( aktywny do 18 marca (usunięte przez administratora) tel w norwegi ( aktywny od 19 marca )+4(usunięte przez administratora)p.s cv i list motywacyjny i certyfikaty moge dosłac dopiero po 19

0 / 0

przyjezdny! ty szukasz po prostu kogoś kto zna język. weż się w garść chłopie!

0 / 0

juz pracowalem z kolegami w norwegii 2 lata przy stawianiu domow jestem zainteresowany ale tylko legalna i pewna praca moj email roba84@o2.pl

0 / 0

zglos sie do -h.w.janoschka(at)hotmail.de-mamy juz polskich pracownikow tutaj, dam tel.i maile od ludzi, jezeli masz niepewnosci-przedewszystkim jako monter rur jest wymagana znajomosc rysunka izometrycznego!, jezeli chcesz ? przyslij CV/kopie dowodu albo paszportu i uprawnienie- przyjmujemy na 7.09-14.09 -21.09

0 / 0

witaj,,,nie zweryfikowałeś jaka to miałaby być praca,ani dla kogo,,tzn kobiet, męzczyzn, a może jakaś określona grupa zawodowa? mieszkam w oslo i właśnie chcę swoją pracę zmienic, oszczędniści nie są mi potrzebne na start bo jestem tu już od dawna. możesz mi coś blizej na ten temat powiedziec?

0 / 0

Mój mąż pracuje tam i jest na legalu, czyli ma pozwolenie i konto norweskie, jest zarejestrowany. Może pracować jako murarz, zbrojarz, i inne robory wykończeniowe ogólnobudowlane. Ale szuka nowej pracy bo coś się w tej firmie żle dzieje. Słabo zna angielski a norweski 5/10. moje gg 8647320

0 / 0

czy mozna prosi c o jakis kontakt jestem  monterem rur

0 / 0

witam obecnie przebywam w u k  ,jestem zaineresowany podieciem pracy w norwgii ,nowe wyzwnia sa dla mnie chlebem powszednim.....prosze o szcegoly ,dziekuje i posdrawiam.(usunięte przez administratora).,,,,jestem do dyspozycji zyciowej w nowym kraju od polowy listopada,

0 / 0

Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do Norwegii. Szukamy poprzez internet bo nie mamy innej mozliwości. Mąż tu w Polsce ma swoja działalność (wykończenia wnętrz (od A do Z) Ja jestem z wykształócenia pedagogiem ale moge także sprzątac. Zalezy nam TYLKO NA PRACY. W Polsce niestety..... nie ma szans na NORMALNE życie.... a start dla młodych ludzi, jest żaden.

0 / 0

karolciach3  - odezwij sie na maile, my mieszkamy w Skien. moja żona tez sprząta

0 / 0

mam auto i prosze o wiecej informacji

0 / 0

mieszkam od stycznia wraz z mężem i synem w norwegii w sandefjord.mąż ma tu stałą pracę ,ja pracowałam w norweskiej firmie jako sprzątaczka do maja od tej pory trudno mi znależć pracę w okolicach miejsca mojego zamieszkania.mam 27 lat mam wysoką sprawność fizyczną, w polsce pracowałam między innymi jako sprzedawca,kelner,kontroler jakości,język norweski znam na poziomie podstawowym i cały czas sie ucze a od września idę do szkoły językowej tu w sandefjord.pracę mogę podjąć od zaraz .

0 / 0

wiem ale niestety na doby takie ceny wołają. Jesli ktos szuka na miesiąc mozna znaleśc za ok 4000 nok

0 / 0

Drogo strasznie!

0 / 0

Interesuje mnie praca w Norwegii mam kilka zawodow wyzsze wyksztalcenie kilka kursow uprawnien znajomosc angielskiego w stopniu komunikatywnym

0 / 0

malarz,szpachlarz,monter g/k

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...