Mogę pomóc ,praca w Norwegii(Oslo)

Taka fajna oferta mi się tam trafiła http://www.pracanorwegia.pl/oferta-pracy,35,4,4148 tylko szkoda że za kurs trzeba zapłacić a potem praca tylko 3 mce. ale w Norwegii to sie chyba i tak opłaci?

0 / 0

- 2014-12-18 16:42:28Oferty pracy są dostępne w internecie, wystarczy wejść na odpowiednie strony i wybrać kategorię, np. http://www.pracanorwegia.pl/. Niestety za znalezienie pracy po znajomości pewnie trzeba zapłacić...? No niestety, Polacy sobie czasem słono liczą. Ale masz fajną tę stronę z ogłoszeniami, widzę, że dużo ofert, spróbuj poszukać na własną rękę na początek :)

0 / 0

Oferty pracy są dostępne w internecie, wystarczy wejść na odpowiednie strony i wybrać kategorię, np. http://www.pracanorwegia.pl/. Niestety za znalezienie pracy po znajomości pewnie trzeba zapłacić...?

0 / 0

Witam serdecznie,poszukuje pracę jako spszontaczka ,mam doświadczeńia na podobnym stanowisku ,albo jakąś praca dorywcza pszed świętami,będę wdieczna za pomóc ,pozdrawiam Tina R.

0 / 0

Witam, Jestem z zawodu Monterem Instalacji i Urządzeń Sanitarnych, Wentylacyjnych, jeżeli możesz doradzić jak się dostać do dobrej pracy w norwegi to oto mój e-mail; slawekbi998@o2.pl Znam język Angielski w stopniu ponadpodstawowym i język niemiecki w stopniu komunikatywnym Pozdrawiam

0 / 0

Witam,mam na imię Anna. Jestem strasznie zainteresowana pracą w Stavanger jako sprzątaczka, jestem gotowa by od zaraz wyjechac i zacząć prace:) zainteresowanych proszę o kontakt ania12322@onet.pl

0 / 0

Szukam stałej pracy w norwegi podejme prace od zaraz na stałe mam 34lata i pracowałem jako cieśla mam na to świadectwai spore doświadczenie na systemie DOKA,PERI,ULMA,posiadam również szkolenie na wózki widłowe ,kat-b,znajomość rysunku technicznego,jet tylko mały problem język który słaby jest trochę niemiecki i angielski to co w szkole uczyli

0 / 0

pietro mam do ciebie pytanie byłem monterem sieci sanitarnych.wodociągi,kanalizacja.(ROBOTY ZIEMNE) jake jest zapotrzebowanie na takich pracowników.?

0 / 0

Ja sie wybieram na poczatku Maja do Oslo-bede szukał pracy w zawodzie hydraulika lub spawacza(ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze 138/136,podstawy 141,norweskie uprawnienia na suwnice G4)Jezyk ang.sredniozaawansowany ostatnie 6 lat w Norwegii na stanowisku frezera rur. pozdro dla wszystkich szukajacych :)

0 / 0

a kto sie wybiera do norwegii?

0 / 0

pewnie ze sie da pocałujcie mnie w jaja

0 / 0

witam czy da sie co załatwic jako prace fizyczno brukarz lub jakie inne szklarnie lub na pakowaniu

0 / 0

mam 34 l estem kierowca autobusu ,czy zechcialbys pomoc mi zalatwic prace nawet jako zwykly kierowca ,wynagrodze .agaglass.company@op.pl,pozdrawiam

0 / 0

Witaj, jestem obecnie z siostrą w Oslo, szukamy jakiejkolwiek pracy najlepuej jako sprzątaczki, ponieważ mamy w tym niewielkie doswiadczenie. Mamy po 20 lat, znamy doskonale język angielski, jesteśmy komunikatywne i wiecznie uśmiechnięte. Jezeli jestes w stanie nam pomoc prosze o kontakt :+(usunięte przez administratora). Pozdrawiiam

0 / 0

Witaj marcin123 Własnie chce wyjechać do norwegii i potrzebuje pomocy Jak byś mógł to odezwij sie do mnie na meila to powiem ci o co chodzi pawel0426@op,pl

0 / 0

hej sam jestem od jakiegos czasu w norwegi i mozna tu zarobic kupe kasy ale na pewno nie przez polaka najnizsza krajowa wynosi 152korony brutto na czysto zostaje 100koron zycie nie jest wcale takie drogie bo jest tez chleb za 6 koron ale szybko znika ze sklepow miesio tez mozna nie raz kupic taniej jak w polsce, sa rozne promocje. przez polaka dostaniesz 50, 60 koron na godzine i scigaja do roboty tragedia, nie zgadzajcie sie na taka kase bo to musi sie zmienic wreszcie

0 / 0

witam szukam osoby z oslo ktora pomogłaby mi pomoc zalatwic konkretna prace... mam nadzieje ze jakos sie dogadamy...

0 / 0

Najpierw pojechały szukac szczęscia a teraz błagają o prace! Baby do kuchni!

0 / 0

witam a dasz jakies namiary na firmy w nok

0 / 0

Witam, jestem kobietą w wieku 21 lat, lecę do Oslo 8go sierpnia, mam wykształcenie średnie, a doświadczenie w pracy za barem i w opiece nad dziećmi. Szukam pracy jako sprzątaczka, opiekunka, kelnerka... itp. 3go września planuję wrócić do Polski, także potrzebuję zatrudnienia tymczasowego. Znam j. angielski. Trochę niemiecki i hiszpański. Jestem komunikatywna, bystra, miła, ciepła, cierpliwa i lubię zdobywać nowe doświadczenie. Jestem otwarta na propozycję. Kontakt: laura.em@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...