Warszawa: 16 lat i szukam pracy

witam mam skończone 16 lat i także poszukuje pracy na wakacie za każdy naprawdę każdy kontakt byłbym bardzo wdzięczny<br /> <br /> nr telefonu:516061396

0 / 0

Na czym polega ta praca ?

0 / 0

Witam mam 17 lat uczęszczam do szkoły zaocznie mam ja co 2 weekend. Szukam pracy od poniedziałku do piątku na terenie warszawa, ząbki, Wołomin. Podejmę się każdej pracy. [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

Zatrudnię 15-17 latki z mazowieckiego. Proszę przesłać opis oczekiwań.<br /> [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

Napisz, jaka praca Cię interesuje <br /> nidio@wp.pl

0 / 0

Mam 16 lat i tez szukam jekiejkolwiek pracy wakacyjnej <br /> gg- 428023<br /> tel.- 792 886 526

0 / 0

widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-13 20:50:02zglos sie do OHPwitam, mam skonczone 16 lat i szukam pracy na terenie warszawy na wakacje. podejme sie kazdej. pozdrawiam. <br /> gg: 31966736<br /> mail: assher@onet.pl

0 / 0

hej mam 14 lat i poszukuje pracy a ta oferta mi sie spodobała prosze o kontakt <br /> [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

szuklam pracy na weekendy i mam 17 lat :) ??

0 / 0

Witam!<br /> Mam 16 lat i szukam pracy bardziej ambitnej niż roznoszenie ulotek.<br /> Jeżeli ktoś miałby coś ciekawego do zaoferowania proszę o kontakt: <br /> e-mail: dominika19953@o2.pl

0 / 0

Witam pilnie poszukuję pracy ,w nie pełnym wymiarze godzin - mógłbym pracować całe weekendy ,a w tygodniu od 16 -15 do końca dnia.Mam 16 lat , uczę się w technikum w klasie Organizacji Reklamy.obojętnie jaka praca proszę o kontakt [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

Witam, <br /> Mam 17 lat i szukam pracy w Warszawie na weekendy i/lub w godzinach wieczornych. <br /> [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

witam mam 17 lat szukam pracy na weekendy prosze o kontakt . pborkowski17@wp.pl lub pod numer 516333842 dziekuje

0 / 0

Witam mam 16 lat i bardzo pilnie poszukuję pracy na czas wakacyjny! bardzo mi zależy poniewaz chciałabym wyjechac ;)) [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

szukam pracy na całe wakacje i

0 / 0

Witam,<br /> <br /> Mam ukończone 16 lat szukam pracy w okolicach piaseczna pod Warszawą. adres e-mail dos95@onet.eu

0 / 0

Witam. Mam ukończone gimnazjum szukam pracy na terenie Warszawy. <br /> [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

Witam. Mam 16 lat i szukam jakiej kolwiek pracy na terenie Warszawy. Mój email oliwkiss@wp.pl prosze o kontakt

0 / 0

Witam zapraszam do współpracy <br /> dzięki bezpłatnej rejestracji w Interaktywnym Programie Partnerskim &quot;Piąta Głębokość Twoich Finansów&quot; dowiesz się, jak uzyskasz z Internetu zasilenie swojego konta, ponieważ mamy rewelacyjnie prosty, szybki i skuteczny sposób na znaczne polepszenie jakości Twojego życia.<br /> [usunięte przez moderatora] <br />

0 / 0

poszukuje pracy na terenie warszawy i okolic mam 15 lat

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...