Czy ktoś zna WFD Personel z Gliwic ??

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

wszystko to co jest napisane żle o tej firmie zgadza się w 100% faktycznie pierwszy zarobek ok.4000 zł kolejny 3500 teraz będzie następna wypłata i,aż się boję co zobaczę na koncie .<br /> Najbardziej irytujące jest to ,że firma tak kłamie i nie ponosi za to konsekwencji.<br /> Obiecuje co innego niż jest faktycznie,zataja informację na paskach nie podając liczby wypracowanych godzin,ani coli i chociaż chłopcy wyrabiają normę czyli (330 coli na godzinę ) to pensja jest śmieszna.<br /> Dramatem jest to ,że często jadą tam jedyni żywiciele rodziny ,którzy za 3500zł netto muszą utrzymać dwa mieszkania rachunki i życie.<br /> ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Natalia - 2012-06-05 23:13:27Flick12 - 2008-01-16 22:06:49Czy ktoś wyjeżdżał z tą agencją??? Proszę o pomoc !!!najgorsza agencja pracy na rynku oszusci i tyle jak mogą dawac takie umowy i tak kłamać na kasie bylam pracowalem dlugo i wiem, nie polecam jest wiele innych lepszych agencji.zle naliczaja kasę nawet liczyc nie umią nie polecam tej agencji wielkie oszustwo....

0 / 0

Flick12 - 2008-01-16 22:06:49Czy ktoś wyjeżdżał z tą agencją??? Proszę o pomoc !!!najgorsza agencja pracy na rynku oszusci i tyle jak mogą dawac takie umowy i tak kłamać na kasie bylam pracowalem dlugo i wiem, nie polecam jest wiele innych lepszych agencji.

0 / 0

do pandy, <br /> Ostatnio , pan kierownik zwolnił pracownice, o to , ze zadzwoniła do biura i sie zapytała, gdzie sa pieniądze za prace, bo potrzebuje na zycie.a zbiura zadzwonili do pana kierownika z zapytaniem , ze nie umie sobie ludzi wychować.wiec swoja drogą, kaufland regularnie do 5 każdego miesiąca przelewa polskiej firmie kase za wykonane zadanie , wiec to tylko od firmy zależy ile potzrymaja na lokacie i kiedy dadza kase praconikom,,,,,,czesto sa spóźnienia nawet do 7 dni ,,,,,,,,,wiec panada niech sobie skacze po drzewach

0 / 0

A co powiecie o magazynie w Dettingen bo mam tam jechać , jakie warunki, jakie kierownictwo ??

0 / 0

na pewno , cicocia na siebie nie da nic złego pwoiedziec,hihihhhiiii.niech ciocia papracuje dłużej niż jest , to zobaczymy, chyba ze uciekła z piekła, polskiego obozu pracy i teraz czuje sie jak w niebie, ale do czasu

0 / 0

witam moja ciocia wyjechała z ta firma do pracy w niemczech i nic złego nie da sobie na nia powiedziec jest zadowolona

0 / 0

firma wprowadza umowy na 3/4 etatu, co powoduje , ze nawet po przepracowniu paru lat , nie nalezy sie zasiłek , fajny triks , popularny w polskich firmach

0 / 0

firma posiada stos paierów do podpisania, żeby nie było zadnych uchybień z ich strony, bys nie mógł iść do sądu pracy i wygrać, <br /> i muszą spełniać wymogi państwa niemieckiego , poniewaz czesto sa kontrole zool i inne, więc jest ze strony prawnej dograne na tip top

0 / 0

i co w koncu z ta firma?

0 / 0

czy ta firma posiada jakies formalurze do rejestracji czy tylko te oferty i adresy biur

0 / 0

powiem ci jak .<br /> wyglonda jak blondyna hi

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-22 17:02:00a nie wiesz jak namiot wygląda.?hihihihhhiiisiema wszystkim powie ktoś teraz mi jak wyglonda praca w dortmund dzięki

0 / 0

a nie wiesz jak namiot wygląda.?hihihihhhiii

0 / 0

Witam. Czy bylby ktos w stanie przeslac aktualne zdjecia kwater jakie oferuje ta agencja ?.

0 / 0

a kto jest porządny? ten co porządnie kłamie? czy ten , co może porządnie daje lanie?wspólczuje tym , którzy ze względu na dzieci decydują sie na otrzymywanie porządnie wszytkiego, a zarazem danie dziecku porządnego piekła , kopniaka od życia już za młodu stereotyp kobiet milczących upada,też mają prawo do ułożenia sobie życia na nowo, a zarazem będą kochanym rodzicem dla swoich dzieci,

0 / 0

Nie wiem czy wszystkie ale na pewno mogę ci powiedzieć że największą szmatą i ku*wą w Dortmundzie jest Iza W.,która dodatkowo ma się za matkę a jest gorsza od suki bo nawet suki nie porzucają swojego potomstwa...pozdrawiam porządne...

0 / 0

Tak czytam i się zastanawiam,czy są tam u was wogóle jakieś porządne kobiety czy same szmaty przyjechały...

0 / 0

Oj Ruda Ruda wstydz sie,sypiać z tak bogatym sponsorem a koledze ciężko kase oddać!!!Mialem racje co do Ciebie, ja bym sie nie poniżyl do takiego stopnia.Nie ma Ci wstyd taką pani w pracy zgrywasz kazdemu dupę potrafisz obrabiać a sama co odpier....... szkoda gadac wyszlo szydlo z worka jaka to pani z Ciebie.Wiesz co swoim zachowaniem to sama zrównalas sie z blotem nisko upadlas wspólczucia .....Pozdrawiam wszystkich pracowników z PLC

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...