UWAGA NA PRACE W HISZPANII REJON ANDALUZJA CZYTAJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!

Byłem obok czarki moje kampo to tibifres ale często przebywalem na czarce. Pracowałem tam od 2005 do 2010.W tym roku mam zamiar wrócić do Hiszpanii choćby na klimat. Dla mnie tam naprawdę było ok!

0 / 0

tez pracowalam na czarce w 2002 pzyjechalam pierwszy raz napewno sie znamy prosze o kontakt,pozdrawiam.....

0 / 0

Ja tez pracowalam u seniora rafaella i pieknego manuela ,2002,2003 Iw 2004roku.....

0 / 0

na cytrusy czyli pomarancze i mandarynki to tylko do valencji i tarragona tam znajdziesz prace,nie w andaluzii,opanuj sie bylam i wiem,pozdro,.......

0 / 0

czesc jak to byl twoj perwszy wyjazd w 2002 i na czarke to napewno musimy sie znac napisz pod jakim num mieszkalas bo ja mieszkalam numer domku 18 i napewno sie znamy,mozemy pogadac na priv,jak tylko chcesz ,odezwij sie jestem na fb szukaj dorota andrzejewska ,,,,,

0 / 0

witam bylam i pracowalam na czarce 2002 do 2004 na czarce,mieszkalam w domku numer 18 mam na imie Dorota

0 / 0

A moze znacie takiego Lamina z senegalu kawal chlopa pracuje kolo czarki

0 / 0

MOGUER

0 / 0

ja jestem 5 lat

0 / 0

JAbylam ale 2008

0 / 0

Ja wyjezdzałam i syf na kólkach z pzystank zabrali nas z Wrocławia autokarem bez klimy . Potem przystanek we Francji 9 godz. siedzenia na zimnym i czekanie az szanowni kierowcy sie wyspia w hotelu a my jak pieski pod autokarem warowalismy. Na miejscu okazalo sie ze pojechalismy na zupelnie coinnego niz sie pisalismy .Dromader dupom sie wypiol i nie chcial nam pomuc trafic na takie zbiory na jakie sie pisalismy i w konsekwencji wylondowalismy na ulicy bez pracy bez domu i bez pieniedzy bo wogoe nie bylo nagaranej dla nas roboty. Nie mielismy za co do Polski wracac . To ambasada zmusila Mario do oddelegowania nas do Polski wlasnym transportm . Moge powiedziec Oszusci i nic wiecej !!!!

0 / 0

Witam morzesz polecieć po całosci jestem ciekaw ,moja tez tam była,

0 / 0

dawaj stary

0 / 0

witam może byłyśmy tam razem jestem z gubina,a ty

0 / 0

Hej jesli mieszkasz w hiszpani to w jakim miescie?I ile juz tam pracujesz?

0 / 0

bylam w pałlos 2007 roku pracowałam u(usunięte przez administratora) nie narzekam było nie tak zle

0 / 0

a ty skąd jesteś że tyle wiesz? z jakiego miasta polskiego pochodzisz?

0 / 0

Hej wszystkim Jechał ktoś przez biuro \"Dromader\" z wrocławia lub przez Mario ??

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-23 23:44:24tez ja znam...lepiej niech wraca do polski bo ja na jej miejscu wstydzilabym sie wychodzic z mieszkania taka opinie tam ma ze cale moguer sie z niej smieje.o kogo chodzi?

0 / 0

juz tu byli swego czasu tacy co jechali i......sie tylko przejechali......na wycieczke a ja ich przestrzegałem nie chcieli mnie słuchac a potem wyszło ze miałem racje ci co nie pojechali mi dziekowali

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
14 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...