FIRMA SBA EURO SZCZECIN PROSZE O INFO

Stworzyliśmy specjalny serwis http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 , w którym możecie polecić innym najlepsze oferty pracy dla nauczyciela portugalski dla firm szczecin. Połączenie ofert pracy z opiniami o pracodawcach polskich i zagranicznych stanowi o unikalności portalu na tle innych serwisów z ofertami pracy. Pracodawcy wykorzystują potencjał internetowych giełd pracy, wiedząc, że w gronie ponad miliona zarejestrowanych kandydatów zawsze znajdzie się ktoś zainteresowany ich niecodzienną praca.

0 / 0

Ktoś tu wymieniał firmę Gunes. Proszę napiszcie jak tam się pracuje. Mówił że dobre? czy to prawda. Jest ok?

0 / 0

hmmmmm koleżanka tam była i spier....ła stamtąd w podskokach.... nie dość ze pracy nie ma, to jeszcze te przygłupawe polaczki z klasztoru w Tilburgu , myślą że zarwą kolejną dziewczynę na jedną noc, przywalało się do niej kilku, i każdego spławiała, to po tygodniu lub dwóch, znajdowali sobie kolejną ofiarę, naiwną gówniarę z Polski, która szła na te głupie słówka i podlizywanie się, a jak ją już zaliczyli to po całym klasztorze plotki rozsiewali, że jest łatwa, a taka a owaka, i to dorosłe chłopy tak robiły, 20 pare lat, po trzydziestce, a i po czterdziestce nawet tam tacy byli, a w domach w PL żony z dziećmi hehehehehe, ale oni przeciez tacy porządni są!!!!!! Kurestwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak właśnie w Tilburgu w klasztorze sie sprawa ma !!! Lewusy jedne !!! A biuro porażka !!!!!!!

0 / 0

nie wyjeżdżajcie z ta firmą ludziska, pojedziecie przymusowo z Grand Tour Venus do biura w Tilburgu, prawie cały dzień będziecie czekać az sie wami zajmą, pozniej traficie do jakiegos klasztoru, gdzie mieszka banda niekulturalnych polaczków ... i może od poniedziałku zaczniecie pracę, może ..., bardziej prawdopodobne jest , że bedziecie na nią czekać tydzień, dwa ... NIE POLECAM SBA EURO, OSZUKUJĄ, A TE POKOJE U NICH TO JEDEN WIELKI SYF !!!!

0 / 0

witam jedzie ktoś 3 stycznia 2014 do tilburga na wędliny ?

0 / 0

No i jak z tą firmą , jak miejsca do mieszkania Prosz enapiszcie

0 / 0

Tak ja jadę .

0 / 0

witam czy ktos teraz jedzie do holandii przez SBA teraz w piątek??/

0 / 0

Witam. Napiszę krótko. Za 54 godziny pracy otrzymałem 120 euro. Co Wy na to? Oczywiście tak się ta sprawa nie skończy.

0 / 0

Zgadzam się że to lipna firma

0 / 0

[usunięte przez moderatora] Polecam. Dadam od siebie, że teraz pracowałem w Sba i lipa. Kasa miała być większa. Po pierwszym przelewie okazało się, że o prawie 2 euro mniej na godzinie. Do tego w zakładzie gdzie pracowaliśmy byli z innego biura Portugalczycy, którzy mieli o 5 euro więcej na godzinie niż my. Oba biura brały te same pieniądze na naszą pracę. Zgadnijcie gdzie się podziały nasze pieniądze??? Oszuści i tyle SBA ODRADZAM!!!

0 / 0

Pracowalem w sba w 2011 roku w vionie w boxtel, kasa byla. Zadnych zastrzezen nie mam, pracowalem potem przez turecka firme günes i tez jest dobra nawet zaliczki daja :-P. Nie polecam flex jobs z Utrechtu pracowalem przez dwa miesiace i z 300 euro dostalem choc caly tydzien pracowalem. Jak chcecie jechac to zawsze przed wyjazdem zdobyc pare numerow to roznych biur. Ja akurat dobrze trafilem w sba, 40-60 godzin tygodniowo co mi odpowiadalo :-), ale moj kolega pojechal pare tygodni pozniej niz ja i wrocil po niecalym miesiacu bo pracy nie byla dla niego.

0 / 0

Gabriela - 2013-09-22 01:36:20w 100 % odradzam ta firmę, nie jedźcie nigdy z tymi [usunięte przez moderatora] do Holandii, nigdy !!!!! Są inne firmy, bardziej rzetelnejakie np? dajcie namiary

0 / 0

jakie?

0 / 0

Gabriela - 2013-09-22 01:36:20w 100 % odradzam ta firmę, nie jedźcie nigdy z tymi oszustami do Holandii, nigdy !!!!! Są inne firmy, bardziej rzetelnePowiem krótko taką firmę jak SBA omijajcie szerokim łukiem ! Sprowadzają ludzi z Polski mydląc im oczy zapewnieniem pracy a co do czego zapewniają robotę na góra tydzień( bo zazwyczaj są oni sprowadzeni tylko na zastępstwo) po czym mają Cie ewidentnie w dup**. A koordynatorzy porażka;/ tak niekompetentnego personelu nigdzie nie widziałam !! w dziedzinie kłamstwa powinni dostać medal ! jak nie mają dla ciebie pracy to nawet telefonów nie odbierają.. A broń Boże żebyś zachorował bądz jechał na urlop do Polski od razu Ci podziękują i wykopią na zbity pysk ! Jeśli chodzi o mieszkanie nie wierzcie że macie pełny zwrot za mieszkanie bo tak nie jest ! Nie be powodu na solarisie są przypisy, które nie są tłumaczone ! Także 82e za mieszkanie w którym masz jedną klitkę, wspólna kuchnie gdzie nawet jak na chwilę zostawisz garnek z zupą bądz patelnie z mięsem to ktoś od razu Ci to po prostu ukradnie ! Prawda jest taka że naprawdę dobrych pracowników usuwają z firmy żeby czasem się nie sprawdzili przy holenderskich szefach bo jednak faza B jest dla SBA bardzo niekorzystna! Uwierzcie mi i nie wyjeżdzajcie do tej firmy bo na pewno uda wam się znaleźć coś na większym poziomie bo SBA to dno !!!

0 / 0

w 100 % odradzam ta firmę, nie jedźcie nigdy z tymi [usunięte przez moderatora] do Holandii, nigdy !!!!! Są inne firmy, bardziej rzetelne

0 / 0

SBA to oszuści, kłamcy, degeneraci jeb..., obiecują w Polsce pracę na długi okres czasu, a później sie okazuje z dnia na dzień, że nie ma dla Ciebie juz pracy... jesteś dla nich zwykłym śmieciem, mnie pozbawili pracy z dnia na dzień... po skończonym dniu pracy powiedziano mi , że może będzie dla mnie praca za trzy tygodnie na okres dwóch tygodni , więc mogę siedzieć te trzy tygodnie i czekać ... oczywiście za wszystko płacić i pozbyć się resztek oszczędności, to że nie ma dla mnie już pracy powiedziano mi to z beszczelnym uśmiechem na twarzy ...a jakże perfidnym ... a jak sie chciałem dopomnieć o dwa zaległe solarisy .... to bez odpowiedzi... nie mam ich do dziś... kłamcy, oszuści a do zamieszkania oferują zakiśnięte, brudne komnaty w klasztorach i byłych burdelach hehehehehe

0 / 0

Sba nie wyrabia sofi nr tylko belastingdienst wiec...

0 / 0

Interesująca ta Twoja wypowiedź...z jednej strony tak źle było, że aż ponad rok przepracowałeś :D. Trochę sobie zaprzeczasz tą wypowiedzią.

0 / 0

słuchajcie to prawda ze biuro sba to dziadostwo ja robiłen na VIONIE w Boxtel i tam mieszkałem okradali z godzin a mieszkania to masakra ja robiłem przez sba przeszło rok nie pchajcie sie przez te biuro ja zrezygnowałem bo w polsce wiecej zarabiam niz tam robilo sie w swieta tamtego roku od 5 rano do 20 i tylko 200 e.tygodniowo a miałem po 70 godz.a przed sw.to godzin nie było a beret były opiekun bo go wyjebali za chlanie i wałki to byl ciota tylko zaliczał panienki a od innych brał kase to co pisze to 5 procent tylko o tej firmie wiec odradzam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...