ANGLIA CZY CYPR gdzie lepiej?? nie wiem co wybrac :(

Hej KUBALA , napisz prosze kiedy chcialbys wyjechac                          POZDRAWIAM

0 / 0

Witam Cie Inko,szukam pracy na wakacje.Skonczylem 18 lat,koncze 2 kl.  Techn.Gastronom.Moze cos by sie dla mnie znalazlo?Chce pomoc mamie,bo jestesmy sami i w domu ciezko.Z angielskim u mnie calkiem dobrze.Mama caly czas szuka cos dla siebie ,ale nie zna jezyka i ma 52 lata,wiec ciezko Jej cos znalezc.Napisz,gdybys miala cos na oku.POZDRAWIAM.

0 / 0

Jestem  juz od pieciu lat w Angli i jesli moglabym cofnac czas to bym tego nie powturzyla . Fakt ze jest tu mnostwo znajomych i nawet czesc mojej rodzinki a  na kazdym kroku przewaznie polacy i slowacy co ulatwia niezmiernie zycie . Teraz praktycznie wszystko mozna zalatwic bez jezyka angielskiego poczawszy od lekarza , banku , ubezpieczenia czy innych benefit'ow a jest to ogromny plus poza tym      . . ,   praca dom   praca dom   praca dom    . . .  i tak w kolko . Ja juz planuje wrocic na swieta Bozego Narodzenia , od 5 lat nie spedzam ich w Polsce niestety . Dla mnie anglicy to narod bez tradycji czego brakuje jesli zostajesz tam dluzej , owszem ze maja swoje swieta ale spedzaja je w pabach . Na temat pogody lepiej nie wchodzic ; tragedia ,dlatego przed powrotem chce na kilka miechow sprobowac na cypr i troczhe poszalec . jesli jednak zdecydujesz sie na Anglie to daj znac moze bede mogla Ci jakos pomoc 

0 / 0

ofert jest masa:)

0 / 0

jak to nie mają ofert?

0 / 0

ja dzwoniłam w tamtym tygodniu -dosrałam odpowiedz  że  na razie nie mają ofert  ----gdzie jest prawda?

0 / 0

I co Ty na to?

0 / 0

Piotruś chcesz jechac do holandii? masz już coś? ja bym chciala, ale nie mam nic:( agencje ogólnie mocno okrajają z wynagrodzeń... może coś na własna rękę?

0 / 0

mysle ze cypr na pewno nie bo to gowno prawda ze tam jest dobrze.... ja siedze w angli prace stracilam 2 tyg temu ciezka jak cholera, oczywiscie zalatwiana przez agencje .non stop najwiekszy podatek, 140f tygodniowo na reke 40 godz w tygodniu, z tego musialam oplacic mieszkanire 50 f tyg zostawalo 90, z tego tez 30 na zarcir zostalo 60, ciuch kosmetyk i po kasie, w angli tez jest lipa    

0 / 0

Witam! Oferta pracy na stanowisku kucharza na Cyprze jest cały czas aktualna. Wystarczy mieć komunikatywny język angielski oraz udokumentowane doświadczenie w zawodzie, by zarabiać od 500 do 800Euro miesięcznie netto(stawka jest uzależniona od doświadczenia). Dysponujemy również ofertą od maja dla kucharzy z ok. 3-letnim doświadczeniem oraz min. komunikatywnym jęz. angielskim z zarobkami 800Euro miesięcznie netto. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

Sprawdzajcie w bieżących ofertach gowork - parę ofert jest po 600 euro

0 / 0

Właśnie może ktoś ma jakieś konkretne namiary?

0 / 0

a ja też   b y m pojechała   ale do Anglii  jako  kucharz -może macie jakieś namiary    -proszę

0 / 0

A masz może jakieś konkretne namiary?

0 / 0

poszukaj dla kucharzy też są, często nie trzeba znać angielskiego perfekt.

0 / 0

Ale na goworku jednak więcej ofert dla kelnerów/kelnerek.  A jak już to też po 500 euro.

0 / 0

jasne bylam na cyprze w tamtym roku i oczywiscie kucharzy to bardzo... i z tego co sie orientowalam maja dobre pieniadze.

0 / 0

A nie wiecie ile dostaje kucharz na Cyprze i czy jest tam zapotrzebowanie na takich po szkole gastronomicznej?

0 / 0

A to dobre.

0 / 0

A jak jesteśmy przy temacie to ktoś zrobił generator CV po angielsku rzecz jasna:) ciekawe jak działa?;)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...