EUROKONTAKT -WROCLAW

jak dla mnie dają radę i nie wiem o co pytacie w kontekście zmian, znajomy jeździ co roku i tam nie narzeka :D

0 / 0

w jakim sensie zmieniło?

0 / 0

Ktoś się wybiera jeszcze w tym sezonie wakacyjnym z tej agencji? Ja jadę po raz kolejny, tyle że miałam dość długa przerwę i nie wiem czy coś się zmieniło???????

0 / 0

czeska - 2011-04-26 10:06:59Na ile wyjeżdżasz? Rzeczywiście rotacje są wszędzie, niezależnie jaką agencję wybierzesz. Nie świadczy to o tym, że ludziom coś zgrzytało, wiele osób zwyczajnie woli wybrać na kolejny wyjazd zupełnie inne miejsce. Nigdy nie miałam wrażenia, że ktoś mnie oszukuje, warunki umowy znałam i koszty wyjazdu. Jakbym musiała jechać teraz, to mogłabym z Eurokontaktu. Jak widać są też ludzie zadowoleni.Trochę irytują mnie ludzie, którzy podpisują konkretną umowę, znają warunki, najczęściej wyjeżdżają po raz kolejny, potem wypisują negatywne komentarz na forach.

0 / 0

Na ile wyjeżdżasz? Rzeczywiście rotacje są wszędzie, niezależnie jaką agencję wybierzesz. Nie świadczy to o tym, że ludziom coś zgrzytało, wiele osób zwyczajnie woli wybrać na kolejny wyjazd zupełnie inne miejsce. Nigdy nie miałam wrażenia, że ktoś mnie oszukuje, warunki umowy znałam i koszty wyjazdu. Jakbym musiała jechać teraz, to mogłabym z Eurokontaktu. Jak widać są też ludzie zadowoleni.

0 / 0

przepraszam a jak nazyw się twoja znajoma bo z tego co wiem co roku przyjeżdżają nowi ludzie a co do zerwania kontraktu to zależy od humoru szefa jednym ściąga po 150 euro a drugim nic.w umowie hiszpańskiej masz napisane że muszisz zgłosić dwa tygodnie wcześniej że zjezdżasz wtedy nie ponosisz żadnych kosztów oczywiście drogę powrotną do polski pokrywasz sama.a na ile chcesz jechac?

0 / 0

Piszecie tu tak, jakbyście wyjeżdżali na stracenie. To jest w pełni dobrowolne i nie ma się co słuchać opinii ludzi, którzy nie mieli zwyczajnie szczęścia. Specyfika pracy za granica tak właśnie wygląda. Agencja daje wam kontrakt, więcej zależy od was. Poza tym ta nie jest zła, znajoma rok w rok wyjeżdżała i była zadowolona.

0 / 0

umowa jest na pol roku niewiem czy jak zrezygnuje wczesniej to bede placic kare

0 / 0

Na ile jedziecie?

0 / 0

ja wyjezdzam 2 maja na pakowanie i sortowanie owocow do Maelli kolo Saragossy. Jade pierwszy raz podobno jest to praca w magazynie w chlodni jak ktos tam byl to napiszcie czy jest tam ok.

0 / 0

A jedzie ktos na 100 % na pakowanie i sortowanie w okolice Saragossy?

0 / 0

Wiele lat spędzony w trakcie takich zarobkowych wyjazdów jest już powodem do dość obiektywnej oceny sytuacji. Jak dla mnie nie jest to problem agencji, raczej naszych wyborów, w końcu nikt nie zarzuca nam ofert nie wiem skąd. Poza tym agencje znam i kilka znajomych tez z tego wyjeżdżało i nie miało takich dylematów.

0 / 0

nie jest źle i agencja też daje radę

0 / 0

Ja też się zastanawiam nad tym wyjazdem. Mam fotki, warunki nie sa takie tragiczne

0 / 0

mam jechac wlasnie do hiszpani w maju na pakowanie owocow kolo saragossy doradzcie mi co mama robic po takich wypowiedziach.

0 / 0

A ty pracowałaś w okolicach Saragossy?

0 / 0

powiem, ze zal.pl czuję jak czytam te opinie! Nie byliście nigdy na prawdziwym wyjeździe widzę, skoro życia nie znacie. Jak ktoś nie czyta warunków umowy to niech sam sobie podziękuję. Za bycie frajerem się płaci. Znam wiele osób co wyśmiałoby te bzdury o Eurokontakcie. Byli zadowoleni i wyjeżdżali kolejne razy także luz. Dajcie sobie siana!

0 / 0

witam.moim zdaniem to co najgorsze w MAELLA to brak pracy mały zarobek bo nie jak mówią w eurokontakcie 4.40 tylko po odliczeniu wszystkiego wychodzi 3.30 na rękę no i szef tego jak on traktuje ludzi nie da się opisać nie życzę nikomu mieć z nim do czynienia.dziwi mnie że tak mało ludzi pisze na tym forum o warunkach jakie tam panują z tego co wiem co roku wyjeżdża tam około 40 osób z Polski i 40 z Rumuni a do końca zostaje 10 osób,bo nikt normalny nie pozwoli sobie na takie traktowanie i wyzysk.wlipcu lub w sierpniu panie z eurokontaktu wysyłają kolejnych ludzi i tak się kręci ich interes.tym którzy się tam wybierają życzę powodzenia.

0 / 0

A jeżeli chodzi o szefostwo to jak jest, bo pisali różne opinie na ten temat?

0 / 0

Byłem jakiś czas temu i wszystko było na cacy, dobry kontakt z agencja i spełnione warunki. Na resztę już wpływu raczej nie mieli pośrednicy no way

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Bo strona karierowa to nie wszystko!
2 tygodnie temu
Siłą portali aukcyjnych oraz sklepów internetowych (e-commerce) jest nie tylko możliwość zapoznania się bliżej z produktem. Opis produktu, parametry techniczne...
Nowy kodeks pracy umożliwi zwalnianie kobiet w ciąży
22.03.2018, 15:59
Jeszcze w tym roku może zacząć obowiązywać nowy Kodeks pracy. Przepisy bardzo mocno ograniczają ochronę kobiet w ciąży. Dziś niemal niemożliwe jest zwolnienie...
Gigantyczne zarobki prezesów banków
15.03.2018, 16:14
Niemal 10 mln złotych zarobił Luigi Lovaglio, prezes Pekao w pierwszym półroczu 2017 roku. To jednak nie on odnotował największy, 140-procentowy wzrost...