EUROKONTAKT -WROCLAW

Miałem okazje jechać z eurokontakt do hiszpanii... I było super. Jestem człowiekiem, który lubi wyzwania i spontan. Przez większość dnia pracowałem, a później chodziłem po mieście i szlifowałem język w rozmowach z ludźmi

0 / 0

Nolan - 2014-06-12 11:42:38Nie dajcie się nabrać na ich pracę. Podpisujecie podwójne umowy z firmami krzakami, stertę różnych dokumentów, które są na każdą okazje byście nie mieli żadnych praw. Umowy nie są umowami o prace, tylko umowy zlecenia. Na waszych barkach zostaje opłacenie wszystkiego jak też pełna odpowiedzialność. To jest niby w majestacie prawa wykorzystywanie do maksimum naiwności ludzi. Podstawowe wady: 1. Umowa zlecenie, a nie umowa o pracę. 2,Umowy podwójne z firmami krzakami zarejestrowanymi poza granicami kraju, 3.Sam pokrywasz podatek dochodowy w kraju. 4, Brak ubezpieczenia pracowniczego, tylko prywatne które sam musisz zapłacić. 5. Opłaty przy podpisywaniu umowy i przy wypłacie na poczet pośrednictwa pracy. 6.Większość ustaleń ustnych, gdzie w podpisanych przez Ciebie dokumentach są wręcz odwrotne. 7. Pełna gama haków w podpisanych dokumentach, by móc Ci nie wypłacić wynagrodzenia. 8. Wszelkie koszty z dojazdem i powrotem ponosisz Ty. 9. Umowa pośrednictwa pracy jest tak z formułowana, ze Eurokontakt za nic nie odpowiada, a zgłoszenie do np PIP nic nie daje. 10. Nie otrzymujesz większości dokumentów, nawet kopii by być ubezwłasnowolniony prawne. Sporo jeszcze można by pisać na temat ich działalności. Jeśli jesteście aż tak zdeterminowani, by nie zwracać uwagi, na te szczegóły co ja napisałem, to po prostu policzcie ile zarobicie, minus koszty i najlepiej podzielić przez dwa,bo tak wygląda rzeczywistość.Dziwne, bo u mnie wszystko grało. Miałem normalną umowę i dokumenty. Pojechałem, wróciłem i zarobiłem.

0 / 0

jadę znimi za 3 dni do Niemiec, to pierwszy raz z tą agencją ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. znajomy mówił że weryfikują wszystkich pracodawców i nie ma problemu za granicą z żadnymi formalnościami więc tym bardziej mnie zachęcił do wyjazdu

0 / 0

ja się tego najbardziej obawiałem - że to będzie jakiś jeden wielki oszust i przekręt, na szczęście eurokontakt sprawdza dobrze pracodawców bo nic takiego nie miało miejsca

0 / 0

Ja też byłem w Niemczech, nie robiłem tego co Ty tylko malowałem i byłem tam z eurokontaktem, ale wszystko było w porządku bez żadnych oszustw. Mnie nic takiego nie spotkało.

0 / 0

ja pracowałem w Niemczech w tamtym roku. wszystko poszło ok, kasa dotarła, co prawda z kilkudniowym opóźnieniem ale ważne że dotarły! warunki zakwaterowania ok, musiałeś trafić na nieuczciwego pracodawcę, niestety takie rzeczy się zdarzają, ale to nie eurokontakt przecież kasę wypłąca....

0 / 0

Nie dajcie się nabrać na ich pracę. Podpisujecie podwójne umowy z firmami krzakami, stertę różnych dokumentów, które są na każdą okazje byście nie mieli żadnych praw. Umowy nie są umowami o prace, tylko umowy zlecenia. Na waszych barkach zostaje opłacenie wszystkiego jak też pełna odpowiedzialność. To jest niby w majestacie prawa wykorzystywanie do maksimum naiwności ludzi. Podstawowe wady: 1. Umowa zlecenie, a nie umowa o pracę. 2,Umowy podwójne z firmami krzakami zarejestrowanymi poza granicami kraju, 3.Sam pokrywasz podatek dochodowy w kraju. 4, Brak ubezpieczenia pracowniczego, tylko prywatne które sam musisz zapłacić. 5. Opłaty przy podpisywaniu umowy i przy wypłacie na poczet pośrednictwa pracy. 6.Większość ustaleń ustnych, gdzie w podpisanych przez Ciebie dokumentach są wręcz odwrotne. 7. Pełna gama haków w podpisanych dokumentach, by móc Ci nie wypłacić wynagrodzenia. 8. Wszelkie koszty z dojazdem i powrotem ponosisz Ty. 9. Umowa pośrednictwa pracy jest tak z formułowana, ze Eurokontakt za nic nie odpowiada, a zgłoszenie do np PIP nic nie daje. 10. Nie otrzymujesz większości dokumentów, nawet kopii by być ubezwłasnowolniony prawne. Sporo jeszcze można by pisać na temat ich działalności. Jeśli jesteście aż tak zdeterminowani, by nie zwracać uwagi, na te szczegóły co ja napisałem, to po prostu policzcie ile zarobicie, minus koszty i najlepiej podzielić przez dwa,bo tak wygląda rzeczywistość.

0 / 0

szukam pracy ,moze we Francji bo juz kiedys byłem , jestem rzeżnikiem czy ktos mi poleci jakąs dobra agencjie , zeby mieszkanie było normalne z ciepła woda ! bo to wazne, potem mówia ze polacy robole brudasy , no tak jak sie ich trzyma w stodołach namiotach bez dostepu bierzacego do sanitarki.....niech ktos sie odezwie

0 / 0

wiesz co to strach myslec , ze sie wróci i czy te pieniadze beda czy nie, jestem w małopolskiej wsi i szukam własnie wiarygodnej firmy [agencji parcy] zamierzam wyjechac cos zarobic , moze ktos poleci mi ja nie mam w tym zadnego doswiadczenia . i jak to jest z tymi pieniedzmi płaca czy nie?

0 / 0

upomnij sie bardziej , bo moze mysla ze Ci nie potrzebne,

0 / 0

Tak,ja byłam już drugi raz i szczerze to nie mogę powiedzieć złego słowa na tę firmę! Wszystko co było zawarte w umowie,jeżeli chodzi o pracę,warunki mieszkaniowe i płacę zgadzało się po przyjechaniu na miejsce. Także proszę śmiało skorzystać z usług tej firmy.

0 / 0

Ej zadowolony nie cukruj tak agecji , ludzie jada z biedy jaka panuje ,i trafiaja na (usunięte przez administratora) niestety , zamiast zarobic to niestety traca zdrowie i pieniadze .

0 / 0

heheheh ej ludzie bez przesady! kto komu każe wyjeżdżać? ludzie mają prawo być zadowoleni

0 / 0

oj nieliczny szczęściarz ,czyżby ktoś powrócil z agencji z delegacji bo oni wracają szczęsliwi .Pozdrawiam zadowolnego i nie czaruj tu ludzi.

0 / 0

wróciłem w jednym kawałku, zarobkowo mi się opłacało, więc nie narzekam

0 / 0

jak dla mnie to całkiem przyzwoita agencja

0 / 0

Z tą wróżką to jakiś głupi żart jest czy co? :D Pierwszy raz zdecydowałem się na pracę na emigracji jak ja to fajnie nazywam na wygnaniu. Nie wiem w zasadzie dlaczego akurat z tej agencji, natomiast nie żałuję, może nawet zaplanuję kolejny wyjazd.

0 / 0

Chyba Ci się coś pomyliło, to raczej wątek o pracy za granicą. No to ja pozostanę w temacie :P Byłam z eurokontaktu rok temu na wyjeździe i w tym roku nie jadę tylko z uwagi na chęć całkowitego ustatkowania się w kraju.

0 / 0

Co się miało zmienić? Ja mam nadzieję, że się nie zmieni. Nieliczni, którzy przynajmniej nie oszukują ludzi!

0 / 0

ja się z tej agencji wybieram i chętnie dowiem co i jak

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...