Praca za granicą dla osób 50+

czy to jest ta firna co sie starym dziadkom doopy podciera?

0 / 0

jakie niektorzy bzdury pisza bylam tam i jes super

0 / 0

dorota - 2013-10-01 15:18:05odradzam wszystkim ta firme wrocilam dzisiaj i jestem w szoku. Juz wiele widzial w zyciu ale to co jest tam w tych ddrach tj koszmar!!!!! [usunięte przez moderatora]witam. czy firma w której byłas to bordegarten gnbh arensdorf kothen 7 , ja terz się tam wybieram i nie wiem czy warto .mogła byś napisac coś więcej prosze.

0 / 0

a co do pani nauczycielki to jakos byla do konca i byla bardzo zadowolona na czysto 2500 euro na pierwszy raz, wiec trzeba bylo pracowac a nie po pierwszym dniu przelezanym na polu jechac do domu. Po prostu sa ludzie ktorzy przyjada i mysla ze za samo wyjscie w pole beda im placic a jak zobacza ze trzeba pracowac bo nic nie ma za darmo to sie zaczyna narzekanie obwinianie i oczernianie wszystkich. Takze wystarczy chciec sie nauczyc a przede wszystkim CHEC DO PRACY!!!!!!!!

0 / 0

a co do pani co opowiad o teczkach i woreczkach to mialam zaszczyt byc w pokoju z pania nauczycielka od matematyki, biologi, srodowiska i rowniez siedziala i plakal ze wstyd do domu wrocic wiec przestan gadac takie bzdety[usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!

0 / 0

odradzam wszystkim ta firme wrocilam dzisiaj i jestem w szoku. Juz wiele widzial w zyciu ale to co jest tam w tych ddrach tj koszmar!!!!! [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Witam, pisze pani, że ma pani namiary na pewne race za granicą? A mogła by pani jakies podac , szukam juz od dłuzszego czasu i mam trudnosci ze znalezieniem. [usunięte przez moderatora]pozdrawiam

0 / 0

kiedy jest najblizszy wyjazd?

0 / 0

cofi a przy czm tam pracowałes? i napiszcie szczerze jak tam jest

0 / 0

Ten sms powyzszy byl doKasi ktora byla w Arensdorfie we wrzesniu 2012r

0 / 0

Opowiadasz ludziom glupoty.Bylas tam tylko chwile i ucieklas bo przestraszylas sie roboty i powiem ci jeszcze ze musialas przyjechac moim turnusem bo ja do Arensdorfu przyjechalam 05.09.2012 ale ja tam zostalam i bardzo sobie chwale zarobki i zakwaterowanie a i szefowie z pola sa wporzadku.Osmieszasz sie,jak osoba ktora byla tam zaledwie pare godzin i uciekla przerazona praca moze cokolwiek sie wypowiadac.Fakt faktem to jest praca akordowa i trzeba sie napracowac a tobie powiem tak"skoro sie nie chcialo nosic teczki to nos teraz woreczki"pewnie jestes jedna z tych osob co uwazaja ze wystarczy wyjechac za granice a euro juz samo sie zarabia niestety ale na to euro trzeba zapi.....ac

0 / 0

Witam jestem zainteresowana oferta tej pracy mozliwy wyjazd od zaraz tel kontaktowy- 790-576-520 lub e-mail: moto-tec@wp.pl Pracowałam już w Niemczech w Tunsel przy zbiorach szparagi i truskawki oraz w Holtinghausen w szkółce drzewnej. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Szybko się uczę i potrafie pracować w zespole. Jestem osobą miłą i nie konfliktową. Bardzo zalezy mi na znalezieniu pracy chociazby nawet na miesiąc gdyz mam malego synka:)

0 / 0

Ja mam pytanie do załozycielki tematu czy mogła by pani podac swoje namiary przynajmniej na gg bo tamten nr.jest chyba nie aktualny.Mam 49 lat i ciekawi mnie czy znalazła juz pani pracę.

0 / 0

pracowałam w Holandii przy cebulkach , ale w polu tez bym mogła ,zaden problem jesli jest ktos kto moze mi pomóc w pracy w holandii bardzo prosze o kontakt nie chce jechac przez pośrednictwo pracy ..[usunięte przez moderatora] oczywiscie odwdzięczę się ...pozdrawiam Judyta

0 / 0

witam wlasnie wrocilam z arensdorf i ostrzegam nie warto tam jechac szkoda pieniedzy i zdrowia bylam tam 9 godzin w tym miejscu na prace mialam czekac 3dni a co tam zobaczylam to jest masakra poznalam ludzi ktorzy pracowali tam po 3 tyg i zarobili tylko na bilet i na zaplacenie za te smierdzace kontenery w polu pracowali 15 godzin i zarobili po 9 euro ale nie dlatego ze nie umieli pracowac tylko jebane polaczki poczuli wladze i ludzi ktorzy tam pracuja traktuja jak szmaty a nawet gorzej to jest smieszne co tam sie dzieje i dziwie sie ze jescze nikt nie zrobil z tym pozadku nie wart tam jechac to zlodzieje i wyzyskiwacze tam wyzej podalam swoje gg jak ktos chce mam wiecej do pwiedzenia na ten temat

0 / 0

Witam! mam male pytanko czy pan Czerwinski jeszcze tam urzeduje? w sensie czy nadal sprowadza ludzi do Boerdegarten Gemuse?Moze ktos wie ile bierze za zalatwienie roboty?

0 / 0

ja tam zle pracy nie wspominam hehe moze dlatego ze byłam tam 5 lat temu i kto wie moze sie cos tam zmieniło hehe jedno jest pewne trzeba sie narobic bo i był taki czas ze robiłam ponad 20 godzin bo maszyny siadły a myc cebule trzeba było hehe b zamówienie było i tir czekal :)

0 / 0

witam czy ktos sie wybiera do pana tomczaka do pracy teraz w jesieni bo ja jade tam pierwszy raz i mam lekkie obawy prosze jakis kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

ja tam byłam osobiście i szczerze mowiąc to na hali lepiej sie zarabia na cebuli i marchewce robiłam na rzodkiew tpo znajomosci [usunięte przez moderatora] jak ktos ma jakies pytania...

0 / 0

Czy tam naprawdę jest tak żle czytam opinie jedni chwalą sobie tą pracę inni odradzają wybieram się tam w lipcu proszę o opinie na temat tej firmy ile można zarobić wiem że praca jest na akordprzecież wszystkiego się można nauczyć bardzo proszę osoby które tam pracowały niech coś naopiszą pozdrawiam.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...