Piotr Ruczkowski.Praca w Niemczech,Niemcy.

nie ma takiej pracy w okolicach koln

0 / 0

ja niestety nie i juz nie odpisuje

0 / 0

Dostał ktoś umowę?

0 / 0

Czy (usunięte przez administratora) załatwił komuś prace ?????

0 / 0

ogłoszenie pana (usunięte przez administratora)znikło pewnie jak i on

0 / 0

Witam! Ja ruwniesz czekam na odp. od pana Piotra. Jeśli nie dostane odp sprawa trafi do sądu. Ponieważ jest to czyn karalny ( w tej chili nie pamiętam z jakiego art). Wspupracuję ruwniez z policją w tej sprawie. po nr kąta możemy go łatwo namiezyć. Jeśli jest więcej osób kture czekają na odp od tego Pana lub zostały oszukane prosze o podanie adresu e-miil. w najbliższym czasie skątaktuje się z państwem. Pozdrawiam!

0 / 0

Ja wpłaciłem kasę 20 października,otrzymałem fax ale nie dostałem umowy i prawdopodobnie już jej nie dostane.Jest to (usunięte przez administratora)t jakich wiele w sieci ale przynajmniej nauczyło mnie to ze nie warto ufać takim ludziom.

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-08 22:45:50bo nikt jeszcze nie wie każdy czekaJesli bierze kase najpierw tj cos nie tak ....uwazac!!!!!!!!!

0 / 0

bo nikt jeszcze nie wie każdy czeka

0 / 0

dlaczego nikt nie pisze czy ta praca jest naprawde

0 / 0

witam.pisałam o numer konta i dalsze wskazowki inie mam odpowiedzi wpłata jest 50 zł.pozdrawiam

0 / 0

witam. ja też jestem zainteresowana tym wyjazdem. a czy Pani wpłaciła już te pieniądze? i czy dostała Pani numer faksu? pozdrawiam

0 / 0

no ciekawe czy facet serio czy leci w ........

0 / 0

Jeżeli gość chce kasy,to nie dajcie się oszukać,to to jest nielegalne!!!!!!!

0 / 0

Ktos jeszcze wpłacał temu Panu pieniądze?

0 / 0

witam własnie czekam na kontakt i zastanawiam sie odpisz na adres mysior68@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...