wyjazd do Kanady

Polecam kanadyjska gazete w jezyku polskim www.goniec.net gdzie mozna znalezc ciekawe artukuly na temat imigracji ( prawa imigracyjne), w gazecie tez mozna opublikowac ogloszenia osob szukajacych pracy, rozchodzi sie w roznych prowincjach To nie jest tak jak w Unii,ze ktos sie spakuje i przyjedzie, warto sie zapoznac z przepisami jakie ma Kanada, by nie zostac i nie pracowac na czarno lub nie byc deportowanym

0 / 0

Po pierwsze to osoba, zajmujacas sie doradzaniem i posrednictwem musi byc LICENCJONANA,prosze podac dokladnie swoje imie i nazwisko, nazwe i adres firmy, zebysmy mogli sprawdzic pana wiarygodnosc i uprawnienia zawodowe, bo jakos podanie samego imienia nie jest zbyt profesjonalne.

0 / 0

Witam jestem zainteresowany praca w Kanadzie wraz z moja narzeczona slyszalem ze jest duzo miejsc pracy mamy znajomych w Edmonton ktorzy chca nam pomoc nawet mamy juz mieszkanie do wynajecia zaklepane 2bedroom za 700 dolarow na miesiac umeblowane ze wszystkim.Problem jest taki jak tam dostac prace na okres dluzszy i ta wizę my mieszkamy w Uk juz 4 lata i chcemy cos zmienic? Czy sa jakies realne szanse na prace ?

0 / 0

Jedynie licencjonowane, uprawnione przez rzad kanadyjski firmy moga pomagac-posredniczyc w zalatwieniu formalnosci prawnych-imigracyjnych, rzad kanadyjski nie komunikuje sie i nie wspolpracuje z firmami nielegalnymi wiecej informacji o emigracji do Kanady-najnowsze programy i przepisy mozna znalezc na stronie www.emigracjakanada.net www.emigracjadokanady.com.pl

0 / 0

Kanadyjski program WEC, to program skierowany do ludzi w wieku 18-36 lat, którzy chcą podjąć legalna roczna pracę na terenie Kanady. NAJTAŃSZA OFERTA W INTERNECIE 900$ CAN opłata po załatwieniu formalności. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

przyglup to cie zrobil, ja angielskiego nic nie znalem, tylko hi i bye, wyjechalem do kanady bez zadnego problemu, nie masz punktow za jedzyk to zawsze mozesz nadrobic kasa czy wyksztalceniem (ja niestety matury nie zdalem) a sie udalo:P

0 / 0

ja krece ktos napisal ze szuka pracy w canadzie na poczatku a tu od razu stado krukow,ja jade ja ntez masz maila pisz do mnie a najlepiej to podzwon za mnie,to jest duzy wyjazd i jak ci sie nie uda to nie wrocisz tak latwo jak z UK, dam prace na antarktydzie potrzeba wyruchac foki,wiec zajecia jest do poznej wiosny,sami porzadni sie znalezli,uchowaj boze od polakow za granica,a ty i ty gdzie wtedy bedziesz?nie slyszales o firmie startpeople?a co znasz wszystkie firmy?kierowca z usa mial blisko do canady ale wolal irish,w europie nie potrafisz znalezc pracy a myslisz ze w canadzie czekaja na ciebie z bukietem roz?

0 / 0

w Polsce teraz na pewno znajdziesz prace, bo konkurencja mala.

0 / 0

A nie myślisz o powrocie do Polski?

0 / 0

A co ci sie w Irlandii nie podoba?

0 / 0

A co to za pytanie? Zgłoś się do agencji która załatwia wyjazd to tam ci powiedzą.

0 / 0

jaka praca i za ile???

0 / 0

Ja bym w ciemno nie zaryzykował, gdzieś bliżej to może jeszcze tak, ale do Kanady nigdy!

0 / 0

Zanim wyjedziesz pomyśl o załatwieniu formalności w kraju. W ciemno nie ma co sie brać.

0 / 0

Jestem zainteresowany praca w Kanadzie znam angielski na poziomie bardzo dobrym! (mowa pismo bardzo dobra znajomosc gramatyki i ortografii angielskiej) [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Witam, jestem rowniez zainteresowany wyjazdem do Kanady, mowie bardzo dobrze po angielsku (matura poziom rozeszerzony)

0 / 0

Trochę poczytałem o tej firmie i wiecie, że ta Kanada wygląda obiecująco...:)

0 / 0

Ja nie słyszałem o tej firmie ale poszukam w necie.

0 / 0

mój brat był przez firmę Start People, sprawdzcie w necie czy maja jakieś ofert teraz.

0 / 0

Ja również bym wyjechał najpierw sam a potem bym chciał zciągnąć córke i żone...chciałbym najpierw przygotować grunt... jestem elektrykiem , również zajmuje sie automatyką przemysłową w utrzymaniu ruchu i mam dosyć juz Polski tzn lata leca a u nas ciągle...czy jest ktoś kto by pomógł załatwic wszystkie formalnosci w Polsce i w Kandzie bo mój angielski słaby...narazie jakby co to mój adres marcin-cwalinski@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...