Cypr to RAJ dla młodych ludzi!

ciekawe co piszecie tez chce jechac w tym roku

0 / 0

MAM NADZIEJĘ ŻE 3 DNI PRZED WYJAZDEM gdzie jadę nie dowiem się tzn. że wcześniej mam nadzieję

0 / 0

MAM NADZIEJĘ ŻE 3 DNI PRZED WYJAZDEM gdzie jadę nie dowiem się tzn. że wcześniej

0 / 0

z tego co sie orientowalam mozna wyjechac w grupie ale nie obiecuja ze napewno wszyscy beda w jednym miejscu, to jest mozliwe ale napewno nie dla 8 osob :)))

0 / 0

A dałoby rade wyjechać w pare osob w to samo miejsce?

0 / 0

Trzeba złożyć  CV i ew iść na kurs, chyba że znacie dobrze ang. lub choć komunikatywnie. Z tym zeby pracować w jednym hotelu nie powinno być chyba kłopotu.

0 / 0

zadzwoń albo napisz maila do GoWork i wszystko ci wytłumaczą.

0 / 0

szukamy z chlopakiem pracy na wakacje... myslelismy o Anglii ale to raczej nie wyjdzie. po przeczytaniu waszych komentarzy caraz bardziej mysle o cyprze:)  co nalezy zrobic zeby dostac tam prace? trzeba sie tu zarejestrowac i czekac?? jak to wyglada... a i czy jest mozliwosc zebysmy pracowali razem w jednym hotelu i mieli jeden pokoj. bo ja sama bym sie bala. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:)

0 / 0

Pracuje sie ciezko - 8 godzin, ale potem juz wolne, hotele sa full wypas - 4 i 5 gwiazdkowe bez luksusow ale spoko

0 / 0

Pewne namiary są na stronie goworku:) jeśli trafi się praca i nocleg w tym samym hotelu to super.

0 / 0

a...pracuje w jednym z 4* hoteli kojarzacych sie z nazwy z Atlantykiem, nazwy podac nie moge, ale o skojarzeniach nikt nie mowil. Ten hotel jest konkretnie w Kissonerdze, jakies 5 km od Paphos. A Ty tez w Paphos ????

0 / 0

Pracę mam na 100% w tym samym hotelu , w którym pracowalam w zeszlym roku.

0 / 0

czesc ToJa!<br /> widze, ze kombinujesz podobnie jak ja tzn. tez bylam na cyprze w zeszlym roku i teraz lece ponownie na wlasna reke. Mozesz zdradzic w jakim miescie pracowalas? Myslisz, ze dostaniesz prace w tym samym miejscu? I czy jedziesz tam zupelnie sama czy tez masz moze do kogo tam leciec? ;] <br /> pozdrawiam

0 / 0

nie masz moze jakis namiar&amp;oacute;w jakąś pewną prace ???<br /> &amp;nbsp;

0 / 0

hej:) mozesz&amp;nbsp; dać wskaz&amp;oacute;wki jak można znaleźć bezpieczną prace na Cyprze??

0 / 0

a moze ktos z was powiedziec cos na temat hotelu [[admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili, osoby zainteresowane poznaniem osób podróżujących w tym samym terminie prosimy o kontakt na Cypr@gowork.pl] w pafos? <br /> mam tam jechac 8go i chcialabym cos wiecej sie dowiedziec jak jest z menagerem jak sie pracuje itp<br /> z g&amp;oacute;ry dziekować ;D

0 / 0

Ja byłam w tamtym roku na Cyprze, teraz wracam do tego samego hotelu, ale juz sama. A angielski... nie jest perfekcyjny, ale nie mam problem&amp;oacute;w, żeby dogadać się z klientami. Poza wyjątkiem, kiedy trafią się Anglicy- nie wiem już dokładnie z jakich miast, ale z jakiś dw&amp;oacute;ch w UK z bardzo trudnym akcentem, to połowa staffu ich nie moze zrozumieć :D

0 / 0

I wszystko bedzie na ostatnia chwile, ja potwierdzenie zatrudnienia, i swoja umowe dostalem 3 dni przed wylotem na Cypr :))) Ale od tamtego czasu niczego nie zaluje, a jestem tu juz 8 miesiecy

0 / 0

To masz juz cos nagrane?wiesz&amp;nbsp; gdzie sie ruszyc co i jak i zapewne znasz ang.dobrze.

0 / 0

Nie, jadę dopiero 29 maja, ale juz na wlasna reke nie przez gowork :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...