PRACA W DOMACH OPIEKI W WIELKIEJ BRYTANII

Pracujac w uk za pokoj placi sie 50-80 funtow a jedzenie kosztuje tyle samo co w polsce wiec latwo policzyc ile sie odlozy dodatkowo jesli idzie sie na zakupy ubrania perfumy tez jest taka sama cena jak w polsce nawet troszke taniej natomiast wiecej kosztuje paliwo wszelkie wypady do klubu restauracji czy kina, Praca przez agencje jest taka ze pracuje sie jak Cie potrzebuja czasami 5 czt 6 dni czasami wcale w tyg i tak mozna byc zimowa pora bez pracy ze wzgledu na tzw cisze gospodarcza. Jestem tu rok i po przeanalizowaniu moich wplywow i wydatow zarobilem tyle co w polce rok wczesniej i tylko sie nadenerwowalem bo praca 1 dzien w tyg lub przez 3 tyg wcale to nic przyjemnego tak wiec nie mazcie panstwo o zlotych gorach.

0 / 0

Ilona - 2008-11-28 14:06:51Czy jest mozliwosc ze mozna poznac kogos z Polski kto jedzie do tego samego domu? wybieram sie sama i chcialabym miec jakas bratnia dusze!Witam.Jestem kucharzem i pracowałem w Szkocji od 2006 do 2011 w Care Home jako chef.Mam wszelkie dokumenty świadectwo pracy i doskonałe opinie od manager i dyrektora,wszystko wydane w języku Ang.Mam pytanie czy mogę się ubiegać do pracy w Care Home za pośrednictwem Waszego biura od czerwca 2011 na stanowisko cook,chef może być samodzielny gdyż ostatnią kuchnię prowadziłem sam łącznie z zamówieniami żywności.Mój e-mail to saidmarek2@wp.pl Dziękuję.

0 / 0

Witam.Jestem kucharzem i pracowałem w Szkocji od 2006 do 2011 w Care Home jako chef.Mam wszelkie dokumenty świadectwo pracy i doskonałe opinie od manager i dyrektora,wszystko wydane w języku Ang.Mam pytanie czy mogę się ubiegać do pracy w Care Home za pośrednictwem Waszego biura od czerwca 2011 na stanowisko cook,chef może być samodzielny gdyż ostatnią kuchnię prowadziłem sam łącznie z zamówieniami żywności.Mój e-mail to saidmarek2@wp.pl Dziękuję.

0 / 0

Jestem zainteresowana pracą jako opiekun osób starszych, chorych na Jersey. Sa jakies oferty pracy? pozdrawiam

0 / 0

...Nie bede sie rozpisywal.Powiem krotko, ze z uwagi na bagno w jakim ja sie znalazlem przez ta agencje nie zamierzam nikogo w niego wciagac.Bo bym mial wyrzuty.Bardzo dobrze ze w koncu zerwali z nia wspolprace.Bupa to wielkie bagno i tania sila robocza, gdzie Polacy sa traktowani jak slaves. Z uwagi na ten fakt KATEGORYCZNIE ODRADZAM jakieljkolwiek pracy w tych domach. Stawki najnizsze w tej branzy, bez wzgledu na dzien tygodnia pn-ndz tak samo placa.najnizsza krajowa. Nadgodziny pare pi sa platne wiecej. wiec sorry za wyrazenie ale trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy..Tu moze i dobrze--moze-- traktuje sie rezydentow ale nie carerow.... cytat z maila jednego z pracownikow Bupy...

0 / 0

Kiedy rekrutacja zostanie wznowiona, na naszej stronie internetowej ukaże się taka informacja Pozdrawiam GoWork.pl

0 / 0

chciałabym zapytać kiedy rekrutacja zostanie wznowiona ? czy jest na to szansa w najbliższym czasie czy nie?

0 / 0

Aby wyjechać do Wielkiej Brytanii należy najpierw przesłać do nas swoje CV w języku angielskim. W chwili obecnej rekrutacja została wstrzymana, ale Pańskie CV umieścimy w naszej bazie co umożliwi nam późniejszy kontakt. zespół GoWork

0 / 0

czyli zeby zaczac pracowac w anglii trzeba do was przyjechac najpierw tak?

0 / 0

Witam Pani Agnieszko, Nasza agencja mieści się w Warszawie, natomiast domy opieki z którymi współpracujemy (około 300) rozmieszczone są na terenie całej Wielkiej Brytanii. Z poważaniem, GoWork.pl

0 / 0

Witam Pani Kasiu, W celu uzyskania pokrycia kosztów takiego kursu należy udać się do swojego urzędu pracy i tam uzyskać informację na temat środków, które taki urząd może przeznaczyć na sfinansowanie Pani kursu. W momencie, kiedy posiada już Pani taką informację należy skontaktować się z naszą agencją.

0 / 0

Witam ! Jestem wykwalifikowanym opiekunem osób starszych i niepełnosprawnych j. angielski -komunikatywny i ucz ę się nadal - -szukam pracy w tym zawodzie od czerwca mam zakwaterowanie w okolicach Londynu -5 Standfield Rd Thorton Heath CR7 8AW .Czy w tych okolicach macie również swoje placówki i czy jest szansa na podjęcie tam pracy -bardzo proszę o informacje

0 / 0

i czy wogule ejst mozliwe pokycie tego kursu przez urzad.???

0 / 0

Mam pytanie w jaki sposob moge ubiegac sie o pokrycie kosztow kursu jezyka angielskiego z urzedu???

0 / 0

Witam, w celu otrzymania pracy jako opiekun osób starszych należy przysłać do nas swoje cv w języku angielskim, przeprowadzić z nami krótką rozmowę w j. angielskim (w celu weryfikacji znajomości językowej) oraz umówić się na spotkanie z pracodawcą. Z poważaniem, GoWork.pl

0 / 0

w sensie formalnym oczewiście

0 / 0

mam pytanie co do potrzebnych referencji,mam swoje wszystkie ostatnie świadectwa pracy i jedną referncję z pracy w agencji pracy w angli lecz nie mogę zdobyć referencji z mojej ostatniej pracy(majster zajęty:) )ale mogę podać do niego nómer komórkowy czy to wystarczy by ubiegać się o pracę jako opiekun osób starszych?

0 / 0

Witam, Przez pierwszy miesiąc pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Po tym okresie znajduje Pan zakwaterowanie na własną rękę. Z poważaniem, zespół GoWork.pl

0 / 0

a jest taka mozliwosc zeby to pracodawca zapelnial lokum do zamieszkania?

0 / 0

Magdalena - 2009-02-18 02:02:50Witam Pani(usunięte przez administratora) przez przypadek znalazlam sie na tym forum. Mieszkam a Anglii od roku, w miasteczku Cleethorpes, w planach mam kurs Home Care Assistant, bo z tego co rozumiem powinnam go posiadac? I kolejne pytanie, czy macie Panstwo w sojej ofercie prace w moim miescie lub okolicach? Pozdrawiam serdecznieWitam Jedynym wymogiem stawianym przez pracodawcę jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego. Nie wymagane jest tu doświadczenie w opiece, ani żadne kursy. Jeżeli chodzi o lokalizację, pracodawca bierze pod uwagę preferencje kandydata. Pozdrawiam GoWork.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...