szukam kontaktow i chce wyjechac-nawet na dluzej....

BRAVO OLU !!!! Mam nadzieje ze inni wezma z Ciebie przykład !!!! Powodzenia i jeszcze raz podziwiam za odwage i konsekwencje w dazeniu do celu.

0 / 0

witam ws\ystkich,jestem juz w uk,wyjechalaam 2 tygodnie temu wraz z kolezanka ktora poznalam tez przez internet,.pojechalysmy w ciemno no i jak sie okazuje wszystko moze sie udac,zaraz po 2 dniach mialysmy prace.pozdrawiam  

0 / 0

hej jestem teraz w angli dokladnie w burnley i poszukuje pracy czy ktos by mi mog pomuc moj nr (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam. jesteśmy grupką ludzi (3 ewentualnie 4 osobową)... Jesteśmy w ciężkiej sytuacji finansowej i dlatego zdecydowaliśmy sie wyjechać... Szukamy w internecie ciekawych ofert pracy lecz bezskutecznie. Interesują nasz wszystkie kraje zachodniej europy, a w szczególności dania. Każdy z nas posiada prawo jazdy kat. B. i komunikatywną znajomość języka angielskiego. Posiadamy własny samochód i z dojechaniem na miejsce nie będzie problemu. Czy znajdzie sie taka osoba która nam pomoże ? Prosimy o pomoc... możemy wyjechać po 20 maja...   pomóżcie będziemy wdzięczni

0 / 0

cześć OLA---to co wiem  lecisz do BEATY --a masz nagraną już pracę? my w końcu otrzymaliśmy ofertę do Norwich  lecimy w następnym tygodniu  --wiesz jak sie cieszę że wypaliło   --pozdrowienia dla was  bużka     chcę być w kontakcie z Wami

0 / 0

Michał my wyjeżdżamy do NORWICH--podaj e-mail   skontaktuję się z Tobą 

0 / 0

czesc.....wlasnie tam lece 13 maja ,  jak chcesz to mozesz sie dolaczyc...lece z wroclawia ...pozdrawiam....

0 / 0

a ja wlasnie tez szukam takiego kogos kto mi pomoze znalesc prace w manchester /mam tam ciotke wiec z noclegiem nie bylo by problemu/ poza tym slabo umiem ang, mam home office i nr ang ubezpieczenia bo juz 4 miechy bylam za granica w okolicach manchester ale zachcialo mi sie robic kariere policjantki i wrocilam do polski na rekrutacje ale dojechalam tylko do multiselectu ;( najchetniej bym poszla do pracy od czerwca do pazdziernika bo potem studia czekaja ;))) jesli ktos moze pomoc to bede wdzieczna, ;))))))))) moj gg 13023739 ;))))))

0 / 0

a ja mam ofertę do norwich ,może znasz to miasto to napisz dzięki ci

0 / 0

Jestem pracownikiem fizycznym, zadowolony jestem z zarobków (tyle ze mam juz kontrakt) i nie musze pracowac przez agencje. Jesli pracujesz przez agencje, bo z reguły wszyscy tak zaczynaja, zarobisz srednio jakies 200 funtów tygodniowo. Chyba, że znasz bardzo dobrze jezyk, wtedy mozesz szukac pracy na wlasna reke, probowac starac sie o kontrakt bezposrednio w jakiejs firmie i zarabiac dużo wiecej. pozdrawiam

0 / 0

a jako kto pracujesz?  jakie są zarobki ? napisz kilka słów proszę

0 / 0

Witam wszystkich chcących wyjechac za granice :) Jestem w anglii od 6 m-cy, dokładniej w Bournemouth. Moge ewentualnie komuś pomóc, w znalezieniu jakiegos mieszkania, badz pracy, jesli bedzie chciał wybrac sie w ten rejon. Ja również moglem liczyć na pomoc znajomych i nie tylko, wiec chciałbym odwdzieczyc sie tym samym. Generalnie polecałbym chyba mniejsze miasta, jak np. to w którym sie znajduje. Tym bardziej ze jest bardzo ładne, nad samym morzem, typowo wypoczynkowe miasto... to nie Londyn, gdzie panuje jeden wielki chaos... Zreszta zalezy co kto lubi. Podaje moje gg: 7793220 Pozdrawiam Marek

0 / 0

hej ja rowniez chce jechac,ale nie mam z kim i nie mama zadnej roboty  jak by ktos cos mial niech sie odezwie gg3247823.pozdro.

0 / 0

ups zapomnialam moje gg1986944

0 / 0

hej brzydalku a moze ty zostaw swoje gg a ja na pewno sie odezwe chcialabym tez jechac a nie mam z kim napisz swoje gg a ja jeszcze dzis pklikamy pozdrawiam jaaa...to nie glupie zarty ja naprawde chce jechac

0 / 0

to znowu ja...hej Ola....widze ze nie chcesz ze mna pojechac bo nie widze tutaj zadnych numerkow twojego gg czy emeila...moze jednak...zastanow sie,bo jestem spoko gosciu,ale oczywiscie nic na sile...pozdrowionka

0 / 0

ola?ja moge pomoc jak chcesz...jestem tutaj juz dosc dobrze zaklimatyzowana.. ale niestety to nie lodyn:( neslon?patrz na burnley pozdra moje gg11756501 :) znam bardzoi dobrze angileski i jestem obcykana tylko cierpie na niedostatek milego towrzystwa

0 / 0

hi moge pomoc i nakierowac jestem  juz w uk 1 h od manchesteru....moge zalawtic mieszkanko alebo pokoj w kazdej chwili moj kolega w tym momencie ,ma wolny pokoj!!!!! a ja co z tego bede miala?hmmm mam nadziej ze mila ompanke na jakies weekendowe wypady? moj mail marz20@o2.pl pozdra

0 / 0

tez chcę wyjechac do anglii jako care asystent-moze się połączymy? moj nr gg 9880830

0 / 0

hej Olenko,masz tak sliczne imie ze pojade za toba nawet na koniec swiata....a tak powaznie to tez sie wybieram tylko szukam jeszcze jakiejs malej grupki...zostaw jakies swoje namiaryu to sie odezwe...buzka...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...