Kto jedzie do pracy z firmą SIELA 28.04.08?

czy jedzie kos z olsztyna do angli 02.06.2010 na moonor farm

0 / 0

ja jade na ta farme ale dopiero teraz w czerwcu jedzie ktos w tym terminie pogadam moj numer gg 20350106

0 / 0

JA TEŻ JADĘ W MAJU MOJE GG TO 19327656 CHĘTNIE POGADAM

0 / 0

Ja już wiem, jadę 30 kwietnia może jedzie ktoś w tym terminie???

0 / 0

ja byłem w Stalowej 17 marca i zostałe zakwalifikowany do wyjazdu w maju. Czy ktoś jedzie w tym terminie na farmę Tuesly farm

0 / 0

jak coś to gg: 9334206 chętnie pomoge

0 / 0

Ja byłem dzisiaj w Stalowej Woli. Na początku dają kartkę z numerem gdzie trzeba wpisać swoje dane. Później siadamy z anglikiem który sprawdza nasz refleks ( jest słupeczek, na niego nakładamy podkładkę, rureczkę i znou podkładkę). Następnie rozmowa i do widzenia. Było ponad 200 osób

0 / 0

kto wybiera sie z Siela z Stalowej Woli do Anglii, by�em na spotkaniu 16.03.2010,czekam na odpowiedz,prosze o kontakt kamil8212@op.pl

0 / 0

prosze o opinie którzy tam byli i szczere podanie jakie pieniadze mozna zarobic i czy jest sens zaprzatac sobie głowe bo widze ze nie rozwazam wyjazd poniewaz w polsce pracuje za 1500 i jestem jedynym zywicielem rodziny

0 / 0

ile tak na czysto za miesiąc wychodziłeś?? opłaca sie jechac??

0 / 0

kolego napisz ile przywiozłeś ztamtąd pieniędzy

0 / 0

a tobie sie chce ze szczecina niechcesz pracować dla karls.pl mają prace kawał drogi do tarnowa

0 / 0

czy wyjeżdza ktoś od sieli na zbiory do angli na 2010r?? z okolic małopolski i podkarpacia prosze jak co to piszcie na gg 17718052

0 / 0

zapomnialam dodac- czasem miejsca zwalniają się pod koniec lipca, albo nawet w sierpniu potrzebni są pracownicy, więc warto czasem sie upominac ;)

0 / 0

Ja pracowałam w tamtym roku na HHP, także wyjeżdżałam za pośrednictwem Sieli, nie macie czego sie obawiać, o ile nie boicie się ciężkiej pracy, przyznam, że często w Polsce jest ona bardziej męcząca niż na polu... wazne tez jest, zebyscie byli mocni psychicznie, czasem to bardziej wykańcza. Organizacja jak najbardziej polecam, opieka oczywiście to samo, można sporo odłożyć o ile ktoś się stara, Czasami też zależy na jaką traficie farmę, jednak organizatorzy i menadżerowie starają się, by wszystko było jak najlepiej- by pracownicy byli zadowoleni i były efekty. Jeśli ktos ma watpliwości gg 2862485. wyjazd pozostawia niezapomniane wrażenia, warto.

0 / 0

dostał ktoś odpowiedz z sieli ?

0 / 0

Witam! Czy wybiera sie ktoś na zbiory owoców do Anglii za pośrednictwem biura ze stalowej woli dn. 10 lipca??? Jeśli tak to proszę o kontakt: gg 6469622 pzdr:)

0 / 0

trzeba miec ukonczone 18lat i jade na farme 14 lipca do grudnia z agencji oskar sprawdziłam ja i jest ok z reszta pozyskałam adres email do dziewczyny gdzie jej ojciec wyjechał 2 czerwca i jest jak narazie wszystko dobrze jezeli ktos ma jeszcze pytania piszcie ja własnie jutro wysyłam papiery becia3m2@interia.pl

0 / 0

jaka formą ? jaki jest wymagany przedział wiekowy ?

0 / 0

Szkoda jednak pojade z inna firma w lipcu a ktos sie wybiera na zbior w tym okresie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...