Cypr-wyjazd w Lipcu?

na wszelki wypadek wez ok 500 pln zamienione na euro ja tak zrobie ,o ile będe miała hihihihi....:):):)

0 / 0

Czy oprócz kosztów opisanych przez Sylwię trzeba płacić za coś jeszcze(transport itp.)?Jaki jest mniej więcej łączny koszt?

0 / 0

Witam,<br /> można wyjechać pod koniec czerwca. Natomiast jeśli chodzi o koniec kontraktu - zależy to tylko i wyłącznie od tego czy w hotelu który chce daną osobę zatrudnić jest możliwość pracy dłużej niż do końca października (zdecydowana większość hoteli na Cyprze jest otwarta tylko w sezonie turystycznym). Informacje o tym czy hotel otwarty jest w sezonie czy przez cały rok dostają państwo w momencie przedstawiania kontraktu.<br /> <br /> Z poważaniem<br /> Zespól GoWork.pl

0 / 0

?????????

0 / 0

DO GO WORK&#039;a!!! czy jst taka mozliwosc wyejchac na cypr pod koniec czerwca i zostac az do konca listopada, badz do poczatku grudnia??? czy mozna to sobie zastrzec kontrakcie??? czy trzeba dopiero o tym rozmawiac z pracodawca na cyprze??????????<br /> <br /> prosze o odp!!!!!pzdr!

0 / 0

Witam,<br /> jak najbardziej można rozpocząć pracę w lipcu, przy czym kontrakt i tak będzie trwał do końca października. Oferty pracy na lipiec pojawią się dopiero w drugiej połowie czerwca.<br /> <br /> Z poważaniem<br /> Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam,<br /> Do Goworka czy mam szanse jechać od lipca i do kiedy trzeba się zgłosić?

0 / 0

Tu jest zajefajnie...oczywiście po pracy:)

0 / 0

koszt wyjazdu z GO WORKU to 1400 ,najpierw podpisujesz umowe potem wpłacasz 200 pln i czekasz na oferte ,a potem 1200 to juz jak jedziesz do pracy , jezeli w ciagu 6 miesiecy nie dostaniesz żadnej to zwracaja ci 200. Ja tez 1 raz jako pomoc kuchenna aplikuje tez od lipca moge jechac ze wzgledu na koszta.

0 / 0

Hej chcialabym wyjechac do pracy od lipca na cypr jako pokojowka,czy bylas moze na jakis wyjazdach z ta firma? i Czy koszty sa duże,chodzi mi o dojazd itp bo pewnie firma nie placi za to?

0 / 0

Nie masz sie czego obawiac , ja juz byłam w kwietniu, oto pytania : dlaczego chcesz jechac , przebieg dotychczasowej kariery co i jak długo robiłes ,i pare zwrotów natemat która jest godzina . OCZYWIŚCIE WSZYSTKO PO ANGIELSKU.A na co aplikujesz i kiedy sie wybierasz ?

0 / 0

Cześć wszystkim, mam pytanie jest już ktoś po rozmowie kwalifikacyjnej?. Jeżeli tak czy moglibyście napisać parę słów jak to wygląda( jak bardzo komunikatywny jest ten angielski) i jaka atmosfera panuje na tych targach. Wybieram sie tam i nie wiem jak to tam wygląda od srodka., Byłbym bardzo wdzięczny(podejrzewam ze nie tylko ja) za takie informacje.

0 / 0

Witam,<br /> nie posiadamy żadnych ofert pracy w tym zawodzie.<br /> <br /> Z poważaniem<br /> Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam,<br /> nie posiadamy żadnych ofert pracy w tym zawodzie.<br /> <br /> Z poważaniem<br /> Zespół GoWork.pl

0 / 0

Czy posiadacie oferty dla mechaników samochodowych? Specjalizacja Toyota + samochody japońskie.

0 / 0

tez mysle nad wyjazdem na Cypr,mozemy sie zgadac to moj mail

0 / 0

najlepiej samemu do nich zadzwonić, jeśli chcesz jechac jak najszybciej, to się dziwię że czekasz na kontakt od gowork, przecież takich os&amp;oacute;b jak ty to zgłasza im sie mn&amp;oacute;stwo, być może nie zadzwonili, bo cv nie doszło, moze masz coś nie tak ze skrzynką, zaloguj się na stronie i zadzwoń!!!!!!! ja zgłosiłem się jakiś czas temu i mam już pracę. kwestia czasu, życzę powodzonka

0 / 0

mam pytanie.. <br /> Wysyłałam zgloszenia: praca-&amp;gt;Cypr wczoraj i przedwczoraj i chyba jeszzcze jeden dzien wczesniej z gowork..<br /> i nikt sie nie odzywa..<br /> ile czekaliscie czasu aby pracodawca sie do was odezwał?<br /> Bardzo chcialabym jechac na Cypr i to natychmiast najlepiej..

0 / 0

nie było kradzieży i pijastwa puki ciebie tam nie było

0 / 0

oceniasz ogol na podstawie kilku osob...wiec jaki poziom soba reprezentujesz ? sam sobie odpowiedz na to pytanie. pozdrawia dziad z ojczyzny

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...