Orham Eminka Oszusci!!!

wszystko jest w pożądku korbielów bardzo dobra firma ,wypłaty są na czasie !(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wporządku ludzie !!! nie słuchajcie takiego pierd....

0 / 0

Witam, Przeczytałem wszystko co piszecie na temat tej firmy, ale słyszałem tez od ludzi, którzy jeżdżą tam co roku, że jak się chce pracować i się jedzie do pracy, a nie(usunięte przez administratora) to wszystko jest ok. Napiszcie prosze jak jest teraz w tej firmie i czy coś się zmieniło? Chce wyjechać właśnie przez firmę z Korbielowa... Pozdrawiam,

0 / 0

WITAM DOSTALAM OFERTE PRACY WYJECHANIA DO TEJ FIRMY PRZEZ ZGENCJE Z KORBIELOWA I NIEWIEM CO ROBIC?PROSZE O JAKIES INFORMACJE BO NIEWIEM CZY JECHAC PO TYM CO PRZECZYTALAM TUTAJ?JAK JEST NAPRAWDE W TEJ FIRMIE?PROSZE O KONTAKT (usunięte przez administratora)

0 / 0

Pancia odjebaj sie ! Nie wpier.... sie w nie swoje sprawy ! I nie oczerniaj ludzi ! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)sa wporzadku i wszystko jest tak jak ma byc. Jesli komus nie chce sie pracowac to nie dziw sie ze tak jest. (usunięte przez administratora)? Zazdroscisz, ze nikt Cie tu nie chcial ? Moze jestes az tak bardzo parszywa. Ludzie nie sluchajcie takich bzdur jakie Ci idioci tu wypisuja ! Wszystko tutaj jest OK ! Normalna praca !(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam mam wlasnie jechac w w niedziele tam czy zmienilo sie cos czy to dalej (usunięte przez administratora) ?? prosze o kontakt

0 / 0

Lolita przy CZERESNIACH ???? Cos tam chyba nie tak??? (usunięte przez administratora) kto tam pracuje ze takie glupoty pisze?? Oj oj.

0 / 0

no wlasnie... fizyczna robota u niemca zawsze byla ciezka i bedzie ciezka takze nie narzekajcie ludziska tylko sie biezcie do roboty!!!!!!! czy to niemiec czy turek czy inny tam tak samo bedzie cisnal polaka ale jak placi to jest ok.Nie ma co liczyc ze bedzie sie mieszkalo w hotelu 3-gwiazdkowym i nic nie robilo i jeszcze kasa z tego bedzie..... przestancie juz gadac glupoty. Jak chcecie tam pracowac w tym CPPC czy jakos tam to pracujcie a jak nie,to zrezygnujcie i nie piszcie juz glupot!!!! bo tylko ludziom w glowach mieszacie!!!!!

0 / 0

Dlaczego komentujecie ludzi prywatnych plus praca plus warunki plus firma plus... ! Jezeli jedziecie do pracy (a tak pewnie jest) do pracy fizycznej (tzw pracowac rekami ) i pracowac ciezko ;) To po co piszecie o ludziach i obrażacie sie nawzajem jako kto ??? No jako polacy :) Kto jedzie do pracy za granice i do pracy fiztcznej musi liczyc sie z pewnymi niedogodnieniami:) Bo inaczej nie może byc :) Wiadomo rowniez ze sa ludzie ktorym \\\"UDAJE\\\" sie zrobic z siebie wariata i tym samym \\\"Wariata\\\" z firmy w której sie zatrudniaja:) Nikogo nie mozna sprawdzic do konca :) Praca jest pracą!!! Kto chce ten pracuje a kto nie TO NIE :) Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) :) (jezeli tam pracuje JESZCZE???????????)

0 / 0

pieklo sami sobie robimy, jak sie kradnie w robocie a nie pracuje to potem wszyscy za to mamy przejeb.... gdyby laski sie szanowaly to tez byloby inaczej. Nikt nikogo nie trzyma na sile to po co te pierdolenie, ja bylem zobaczylem i wrocilem, szukam dalej i tyle. Sam bylem z takim matolem w pokoju co tylko szukal zeby cos (usunięte przez administratora), i co to normalne jest?

0 / 0

(usunięte przez administratora) jest do przezycia, robilem w roznych krajach i gorszych szefow mialem, takich co nie placili a on placi troche pozniej ale placi a to w tych czasach jest najwazniejsze. CPC z wroclawia i ta cala (usunięte przez administratora) jest ok chociaz troche koloruje te warunki mieszkaniowe ale wyplacaja kase, moze te 4 euro to nieduzo ale lepsze niz bezrobotne w pl

0 / 0

no niewiem, ja tam kase dostalam bez problemu i nie dawalam nikomu. CPC jest ok tylko troche warunki mieszkaniowe takie sobie.(usunięte przez administratora) konkretny troche sie wydziera ale ok. gruby staje w obronie ludzi. Wiadomo ze jak sie komus nie chce robic i nie stawi sie do roboty to nie zarobi i jest zle ale jak ktosd chce pracowac to zarobi i dostanie kase na czas. takze ludziska nie pszcie do konca bzdur bo mnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

0 / 0

Do przerazonej .Nie zaluj ze tam nie pojechalas bo nie ma czego niewiadomo czy bys dostala pieniadze za te prace

0 / 0

Ludzie te wszystkie zle slowa ktore inni pisza o tej firmie to najprawdziwsza prawda tam jest pieklo traktuja ludzi bardzo zle wiem jak tam jest ja radze tam nie jechac w maju otworzy sie rynek z praca dla polakow i radze skorzystac z normalnej niemieckiej firmy ktora szanuje polakow z pracowitosci no i radze troche zaczac sie uczyc niemieckiego to prace znajdzie sie szybciej tym bardziej prace fizyczna taka jak w tej firmie bo pakowaczy w Hamburgu potrzebnych jest duzo

0 / 0

(usunięte przez administratora) . Poza tym praca jest ok i kasa na czas ludzie dostają zaliczki co tydzień co do mieszkań to jest przepełnienie ale to nie wczasy wytrzymać można tylko syf bo ludzie nie dbają

0 / 0

chlopie jakie ochlapy, normalne zarcie ze sklepu!!! nie ma co sie nosic honorem, jak daja to czemu nie i wiecej mozna do PL wyslac

0 / 0

to tyle pracujesz i niestarcza ci kasy na jedzenie ze na ochłapy turka lecisz

0 / 0

no pracować mozna ale nie jak na wyscigach za jaką kase a juz niewspomne o darmowych przerwach

0 / 0

..no tak jak sie nie chce robic to do turka nie masz po co jechac! Wymagaja ale dają kase i o to chodzi! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nawet czasem żarcie kupują. Nie jest źle, da sie przerzyc..

0 / 0

ja wruciłem teraz pracuje na budowie i mam o 3 złote mniej na godzine a leze do góry wiadome czym i zaden turek mnie nie pogaia

0 / 0

My jednak z bratem nie pojechaliśmy ale chyba trochę żałujemy...z ostatnich komentarzy wywnioskowałam że nie jest tak źle...nam chodzi o to by zarobić...ten cały (usunięte przez administratora) to naprawdę taka świnia? czepia się bez powodów? Jeśli ktoś robi swoje i nie staje mu na drodze też ma po(usunięte przez administratora)?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...