JAk na kursie angielskiego???

na szkoleniu ćwiczony jest język pod kątem komuikowania się, nacisk kładziony jest na praktyczną znajomość języka, dużo jest mówienia, dialogów, konwersacji. Można opanować angielski na tyle, aby bez problemu się komunikować.

0 / 0

hej, jeśli chodzi o kurs to jak wyglądają zajęcia, chcę opanować angielski tak aby się komunikować.

0 / 0

pytanie do gowork - czy jest szansa otrzymania oferty pracy ( po waszym kursie) w Pafos na Cyprze jako kelnerka, mam roczne doświadczenie pracy w hotelu 4 * we Wrocławiu?? i na jakiem wynagrodzenie mam szanse ?? pozdrawaim

0 / 0

cześć Karolcia, ja się wybieram na kurs 22.09 i później mam zamiar wyjechać również na Cypr do pracy ;) w opisie jest moje gg, może się jakoś umówimy bo razem raźniej....  a wysyłałaś już swoje CV do gowork ?? pozdrawaim

0 / 0

jestem zainteresowana wyjazdem na Cypr, jak i kursem angielskiego, staram się o sfinansowanie kursu przez urząd pracy, kto jeszcze wybiera się na termin od 22.09?

0 / 0

Witam! Najbliższy kurs języka angielskiego odbędzie się w terminach: 22.09-12.10 ( kurs 3-tygodniowy) oraz 29.09-12.10 (kurs 2-tygodniowy). Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: szkolenia@gowork.pl Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

heya, nie wiem jak z tym kursem ale Cypr jako miejsce na prace+wakacje polecam ;) ps...pisze rowniez z tego samego tarasu Rafal ;) lol zdrowko :D

0 / 0

siemanko :) fakt po kursie gowork zalatwia prace ale czy sie nauczycie cos to tylko zalezy od was ;) ja bylem na kursie w kwietniu w zabuzu, wspominam pozytywnie sporo imprez i tez nauki, prace domowe kosmos ;p teraz jestem od 4 msc na cyprze w limassol :) ekipa niezla, codziennie imprezy, robota jak zawsze czasami wku.. czasami jest ok, ogolnie nie narzekam, zakwaterowanie jest ok, do pracy mam 2 minuty, wlasnie pisze z tarasu ;p teraz konczy siue sezon, malo ludzi, ogolnie jest fajnie polecam limassol jako prace, jezeli chodzi o max zabawe to aya napa :) ale nic nie zaoszczedzicie pieniedzy :) pozdrawiam :)

0 / 0

niom jak się wyrobię na 22.09 to też chciałam iść na ten termin tylko że on trwa 3 tygodnie a nie dwa ;/ po kursie jedziesz na Cypr na własną rekę czy przez gowork?

0 / 0

hej, wybieram, się na kurs od 22.09, nie wiem jeszcze tylko czy uda mi się go załatwić przez urząd pracy czy sam go opłacę. Z wypowiedzi widać że warto wziąć w nim udział, podstawy ang. juz mam, więc na pewno sobie poradzę. Oczekuję że moja znajomość angielskiego będzie komunikatywna, że będę mógł pracować jako kelner.

0 / 0

kurs się zaczyna 29 września a kończy 12 października gdzieś za Warszawą ;) a skąd jesteś? ja jestem z woj. łódzkiego a dokładnie powiatu sieradzkiego... ja też chciałam się zapisać na niego i później wyjechać na Cypr ;)) a opisie jest moje gg pozdrawiam

0 / 0

ja bym się wybrał a kiedy dokładnie jest ten kurs?

0 / 0

witam, czy ktoś wybiera się teraz na koniec września na kurs angielskiego??

0 / 0

hej, można wyjechać na cypr na jesieni, hotele są otwarte przez cały rok. Mój urząd odmówił sfinansowania kursu wiec wyjadę bez kursu, ale mam nadzieję zę sobie poradzę językowo.

0 / 0

jeśli ukończę kurs angielskiego we wrzesniu to czy mogę liczyć że po jego ukończeniu otrzymam ofertę pracy na Cyprze, podobno można też wyjechać na okres zimowy, wtedy mam już taką możliwość.

0 / 0

Jestem za!!! faktycznie ta technika nauczania, którą proponuje GoWork może dać efekty, intensywność zajęć na pewno przyniesie rezultaty. Posiadam już podstawy angielskiego, więc chyba sobie poradzę, później chciałabym pracować jako kelnerka.

0 / 0

witam, mam zamiar uczestniczyć w kursie angielskiego we wrześniu, na razie staram się aby to urząd pracy pokrył koszty szkolenia, jeśli się nie uda, sama zapłacę za szkolenie. Technika i intensywność tego kursu jak najbardziej mi odpowiada, chyba w ten sposób można najlepiej przyswoić język.

0 / 0

wybieram się na kurs sierpniowy, mam nadzieję ze grupa będzie ok, że opanuje dobrze angielski, podstawy już mam, myśle że sobie poradzę

0 / 0

Pozdrawiamy z obecnego kursu, który odbywa się w Serpelicach. Jest bardzo fajnie a zarazem ciężko (nie mamy na nic czasu, po zajeciach po godz. 18 trzeba rozwiazywac zadania i ciagle sie uczyc), ale mamy nadzieje ze nam to wyjdzie na dobre :) Trwamy w swoich postanowieniach i coraz lepiej mówimy po angielsku. Nasza załoga jest uśmiechnięta od rana do wieczora !!  

0 / 0

Witam! Kurs trwa dwa lub trzy tygodnie, w zależności od Państwa preferencji. Jeżeli są Państwo zarejestrowani w Urzędzie Pracy, jako bezrobotni, to mogą Państwo ubiegać się o kurs finansowany przez UP. W przeciwnym razie kurs jest płatny. Intensywny kurs języka angielskiego kończy się egzaminem, sprawdzającym zdobyte na kursie umiejętności językowe. Dostają również Państwo certyfikat odbycia kursu o określonym profilu i poziomie językowym. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
10 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...