MY BABY>>>hm..hm..-----po 40-tce

cenię cię za to  miłego dnia

0 / 0

dzięki  jesteś otwarta   ---super i właśnie oto chodzi  pozdrawiam    będę w kontakcie 

0 / 0

witam CIĘ,,chciałabym  ale?  ???   załatwiłam pracę  osobie która pierwsza się ze mną  skontaktowała,może  ale to może załatwię  drugiej -nie wiem dokładnie   a w twoim przypadku  nie obiecuję  ale bądz w kontakcie  EWA bo po co mam  ściemniać--nie oto chodzi  

0 / 0

ODWAŻNA--załatw mi jakąś  pracę--odwdzięczę się 

0 / 0

witam cię  OLU----dzisiaj dam CI znać -----ja wyjeżdzam z BEATĄ   jak będę  mogła to CI  pomogę  EWA     pozdrawiam 

0 / 0

witaj-jak ci wiadomo jesli chodzi o kuchnie to kobiety maja to we krwi,ale nie mam doswiadczenia jesli o to chodzi...angielski tez cienko,ale jestem gotowa do wyjazdu jesli trafi sie taka mozliwosc...pozdrawiam

0 / 0

witajcie po 40 ja mam 50 tke i marzy mi sie wyjazd zaczelam uczyc sie angilskiego, powiedzcie szczerze mam szanse?

0 / 0

witam cię OLA --to znaczy ty obecnie pracujesz?czy masz jakieś doświadczenie w gastronomii? a powiedz mi czy na wyjazd jesteś gotowa od zaraz ?  czy możesz do mnie zadzwonić ? numer tel.jest podany wyżej   to pogadamy  ok!

0 / 0

Hej odwazna,Sofi i cala reszta kobitek...witajcie...wypowiadalam sie juz w innych postach odnosnie wyjazdu do UK ..oczywiscie do pracy i jak wszyscy troche sie boje...ale w kraju nie ma czego szukac,marne wynagrodzenia...pracuje w sklepie i juz od dluzszego czasu slysze ze szef ma co do mnie ogromne plany,oczywiscie zwiazane z praca....oczywiscie ma,wiecej godzin pracy,wieksze obowiazki a zapomnial o wiekszym wynagrodzeniu...pozdrawiam wszystkich...

0 / 0

Malwina ja taki kurs skończyłam-ale  czego tak naprawdę się nauczysz przez 3 tygodnie--oni wbijają więcej gramatyki, a jak nie masz podstaw to wiele stąd nie wyniesiesz--to tylko fikcja-a poprawnie  mówić możesz nauczyć się tylko pracując z Anglikami   przekonasz się sama   miłego dnia

0 / 0

hej  kobitki  ja też bym chciała gdzieś pracować-dajcie znać

0 / 0

witam malwina najlepiej jechac poprzes agencje ize znajomoscia jez.ang.jesli jestes osoba bezrobotna to morzesz skorzystac z dofinansowania urzedu pracy.gowork organizuje kurs j.ang.np.dla opiekunow.daj z jakiego wojewodztwa jestes.ja sie zastanawim czy podjac prace w polsce za 1200 netto. czy jechac zado anglii

0 / 0

odważna-jesteś super  skąd ten pomysł BABY  po  40-tce  ale to fajne     pozdrawiam

0 / 0

Hej SOFI, POCZYTAJ OPOSREDNIKU  S&A  na tej stronie ,pozdrawiam.....

0 / 0

hej hej  wy BABY po40-tce ale to do dobre\\\ha ha ha ,ja też jestem babą i pracuje w Anglii   i radzę sobie i wy na pewno podołacie ,powodzenia   pozdrawiam was---------------------------ach te BABY  trzymajcie się  

0 / 0

cześć -ja też jestem po 40-tce --czy mogę  dołączyć do was szukam pracy obojętnie jakiej----pomóżcie mi  -jestem zrozpaczona ,nie mam z czego utrzymać domu,nie mówiąc o rachunkach....taki los nam stworzyli   TO CAŁA  POLSKA_  my baby  musimy uciekać za chlebem---dobrze to sformułowałaś ODWAŻNA     masz dobre serce-są jeszcze dobrzy ludzie

0 / 0

hej  Beatka---jakbyś mogła to zadzwoń do mnie -powiem ci jak sprawa wygląda 889 292 086       

0 / 0

Witaj ja przeczytalam co napisalas i widze ,ze nie mam zadnej szansy na prace tam a szkoda. Ja pisalam z Ola i czytalam jej wypowiedzi . Ona jak ja jezyk angielski ma w powijakach ,ale moze nam tez sie mimo wszystko uda wyjechac.Pozdrawiam cie serdecznie ,a jezeli bys cos slyszala o pracy dla takich jak my to daj znac dedziemy wdzieczne. Beata

0 / 0

OLKA a ty co tak zamilkłaś-napisz !!!!!!!!!!!!może już śpisz- a ja nie myślę o tym raju (  ha ha}   co mam wyjechać

0 / 0

co ty BEATA ?  przeczytaj sobie dokładnie mój list------kogo jak nie chcą do końca? o moim angielskim też ci napisałam... odpisz

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...