MY BABY>>>hm..hm..-----po 40-tce

praca po 12 godz---ręce opadają  oszukują na nadgodzinach, warunki mieszkaniowe pod psem,pojedziesz zobaczysz ile wytrzymasz dlatego nabór jest na  okrągło  życzę powodzenia

0 / 0

"Polak", a mógłbyś to rozwinąć? Że niby czemu od razu przegrana? Pozdrawiam

0 / 0

Propozycja wyjazdu już w niedzielę albo w poniedziałek, praca od zaraz. Zainteresowany? Bo ja jadę. Jeśli ktoś chce moze jechać ze mną. W grupie raźniej.

0 / 0

oj oj dd  --aby nie pakowanie ,wiesz jaka to przegrana robota

0 / 0

HEJ KAMIL ! ONI NIE POWINNI Z GORY KASY BRAC A POTRACAC Z WYPLAT.TAK ROBIA UCZCIWI POSREDNICY .COS O TYM WIEM.NIE PCHAJ SIE W TO! POZDRAWIAM...............

0 / 0

dd-a jaka to praca  i gdzie -napisz proszę

0 / 0

Skąd ja znam taka sytuację! Słuchajcie ma 2 propozycje potwierdzone, na pakowanie(niestety): Szkocja I Walia, czekam na odpowiedź z ok. Londynu. Może zmontujemy jakąś konkretną ekipę.(paroosobową). Zaletą owych propozycji jest to, że nic nie płaci sie z góry ( mam na myśli jakieś dziwne opłaty dla owych agencji) Wiecej na maila:donata@aol.pl

0 / 0

Man już potwierdzenie 2 ofert. Info na maila: donata@aol.pl

0 / 0

DD  CZEKAM NA TWOJA ODP,DAJ ZNAĆ JAK JUŻ BĘDZIE WSZYSTKO WIEDZIAŁA BO JA NIE WIEM CO ROBIĆ,POZDROWIONKA

0 / 0

Majka --no wyjechałaś  jesteś pół  roku tam i nie wiesz czy dobrze zrobiłaś to ja nic z tego nie rozumie  -a jako kto pracujesz?  i w jakim mieście ?  odpisz  pa  (a tu co robić-w tym (usunięte przez administratora) kraju ---czekać z aż  cię nerwy zeżrą  do końca )      trzymaj się

0 / 0

ciekawa jestem do jakiego stopnia sie posuniesz?i co tobie z tego wyjdzie.Jestem tez po 40 tce i tez mialam takie mysli , w chwili obecnej jestem od pol roku w Angli ale niewiem jeszcze czy dobrze zrobilam ale czas pokaze jestem dobrej mysli man nadzieje ze to sie  jakos pouklada do kupy i bedzie dobrze.Pozdrawiam wszystkie  odwazne baby po 40 tce.narka

0 / 0

Ilono-jeśli się jedzie przez Polską firme to właśnie się tak płaci(chyba) ale nie wiem na co to.Coś pisało,że oni znajdują ci chate więc nie musisz szukać samemu.Podobno pokoje 2-3 osobowe w normalnych domach,a nie jakichś kontenerach-50 funtów tygodniowo.Pojechał bym bo bardzo mi na tym zależy,ale właśnie się trochę obawiam,że to jacyś oszuści.

0 / 0

Spróbuje Olu,ale pewnie już zajęte te miejsca.I tanio ta chata-pewnie jakas rudera  Dzwonie raz do ogłoszenia i pytam gdzie będzie się spało,a ona-w kontenerach-normalnie szok mnie ogarnął

0 / 0

napiwki na zmyjce---co wy piszecie  ludziska

0 / 0

Kamil....hej,moze tutaj zapukaj - 2 Panow do zmywania w Sheffield 07/04/2008 2 Panow do zmywania w restauracji w Sheffield, mieszkanie i wyzywienie £30 na tydzien, stawka £5.52 + napiwki 30-50 funtow na tydzien. Miejsce od zaraz. Prosze o CV na mail: (usunięte przez administratora)

0 / 0

K AMILU  !      TO JACYS ZLODZIEJE!!!

0 / 0

Ok to ja czekam na Twoją odpowiedz.Bo ja znalazłem tez przy pakowaniu,ale przed wyjazdem trzeba zapłacic 770zł.

0 / 0

Witaj Kamilu! Z tego co wiem nic się nie płaci, jesli juz to dopiero z pensji , czekam jeszcze na potwierdzenie info. Ja nie pisze się na takie propozycje! Czekam jeszcze na info stamtąd jaka jest  rzeczywistość. mam nadzieję ,że będzie potwierdzona na ok. Sprawdzam jeszcze propozycję z okolic Londynu ( ja osobiscie wolałabym Londyn). Nie wiem czy nie lepiej uderzyc na zywca, skoro mam parę adresów, i wydaje mi się że uda mi się załatwić metę na jakis czas. W grupie byłoby nam raźniej, i szukamy tego samego. dajcie mi pare dni na uporzadkowanie tych informacji. dd

0 / 0

Najbardziej pasuje mi(nam bo razem z kolegą) praca np w hotelu przy sprzataniu,zmywaku lub pakowaniu jakis owocow.Dlaczego to-bo nasz angielski beznadziejny.Czy ti jest prawda,ze ponizej 22 roku zycia zarabia sie mniej?Bo ja bede mial 21 jutro  Jesli masz namiary na taka prace daj znac.Pozdrawiam

0 / 0

KAMIL ---my wyjeżdzamy przez agencje w WIELKIEJ  BRYTANII---nie ma żadnych opłat  .jest zapotrzebowanie do pracy na kelnera ---mogę  ci pomóc jak chcesz  --

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...