Praca w Berlinie

witam jestem ze szczecina mam 40 lat,nie posiadam pozwolenia na prace i znajo mosc niemieckiego jest slaba.pracowalem przy szpachlowaniu,malowaniu.ogulnie jako pomocnik nadaje sie.moj tel (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam zajmuje sie bidowlanka od 12 lat mam swoja firme w niemczech od 2 lat gewerbe tez posiadam i wszystkie papiery co sa potrzebne w niemczech oto moj numer prosze o(usunięte przez administratora) czekam na telefon dziekuje

0 / 0

szukam pracy w berlinie.posiadam gewerbę.pracowałem 5 lat na budowach domków jednorodzinnych od podstaw po dach i wykonczenia wnętrz oraz elewacje.mieszkam w zielonej górze. mój nr (usunięte przez administratora)

0 / 0

witam jestem zionteresowany ofertą posiadam gewerbe wcześniej pracowałem na budowie w Berlinie jako pomocnik proszę o pilny (usunięte przez administratora)

0 / 0

Chetnie podejme prace w charakterze budowlanki,:potrafie wykonywac prace takie jak:wykonczenia mieszkan,wraz z ociepleniami elewacyjnymi,nie posiadam gewerbe,ale jesli jest taka mozliwosc zalatwienia,chetnych prosze o kontakt .adam 23.1977@tlen.pl.

0 / 0

Gewerbe bez zameldowania w Niemczech - zapewniajaca staly adres biurowy.(usunięte przez administratora)

0 / 0

mieszkam i jestem zameldowany w Berlinie , jestem zainteresowany propozycją. mam 21 letnie doświadczenie pracy na budowach wykonuję ;muruję,zbroję,szaluję,obsługuję niwelator,szpachluję,maluję,montaż płyt g-k,uprawnienia na wózki samojezdne. Co do gewerbe to jej nie posiadam ale mogę założyć. (usunięte przez administratora)

0 / 0

szukam pracy z gewerbe mam też własne auto jestem zainteresowany waszą oferta prosze o kontakt(usunięte przez administratora)

0 / 0

a jest moze tu numer niemiecki

0 / 0

w gewerbeamcie zalatwisz otworzysz dzialalnosc meldunek jest podstawa

0 / 0

hej ta praca jest jeszcze aktualna?

0 / 0

praca w hotelu jako sprzataczka..............kontakt(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam jestem zainteresowany Państwa ogloszeniem,Mieszkam w Berlinie jeśli jest jeszcze szansa na tą pracę to proszę o kantakt. mail kisiek1@onet.eu

0 / 0

witam szukam pracy na terenie niemiec .obecnie mieszkam w Berlinie mam gewerbe i steurenumer.mam 30 lat Pozdrawiam Dorota moj meil (usunięte przez administratora)

0 / 0

Potrzebuje jakiejkolwiek pracy w Berlinie!Mam 26lat i od niedawna mieszkam w Berlinie.Więc sprawa mieszkania odpada.Posiadam GEWERBE i StNr.Potrzebuje jakiejkolwiek pracy,robiłem przez kilka lat na budowie we Wrocławiu i przez ost. rok w Elektrowni w Bełchatowie.Głównie hydraulika,montaż zabezpieczeń przeciwpożarowych(silosy na wodę,tryskaczówke)Pracowałem przy wykończeniówce we Wrocku(Stawianie ścianek reg.szpachlowanie,malowanie,rozbiórka)Jestem zainteresowany jakąkolwiek pracą.Budowa,magazyn,sprzątanie,wszystkie prace fizyczne.Dodatkowo mogę napisać że posiadam od 8lat prawo-jazdy kat B.

0 / 0

proszę o informacje czy jeszcze potrzebni sa rygipsiarze mam gewerbe i obecnie pracuję w bremen ale szukam coś bliżej polski proszę o informację dziękuję mój adres email(usunięte przez administratora)

0 / 0

witam.czy ktos odpowiedzial panu na to oglosz z berlina?a moze ta firna to fikcja?

0 / 0

witam .mam pytanie.czy znjde u was prace?moj zawod malarz tapeciarz.mam niem papiery i doswiadcenie.m nr tel (usunięte przez administratora).pozdrawiam i licze na odpowiedz..romek..

0 / 0

CZY JEST PRACA W BERLINIE BEZ GEWERBE I DOBREJ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO ?

0 / 0

pumper-nikiel@wp.pl czy można wiedzieć w jaki sposób przez tyle minut załatwię gewerbe ? z góry dzięki .

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...