Staffline Recruitment w Merthyr Tydfil

PLEASE NOTE that the THIEF, note the thief Martin Minkowski lives Jassmine road, previously had stores Teste of Poland, traded cigarettes from cigarette smuggling and other drugs, please watch it robs the United Kingdom and its citizens

0 / 0

co tam menago ten to okrada polakow :PLEASE NOTE that the THIEF, note the thief Martin Minkowski lives Jassmine road, previously had stores Teste of Poland, traded cigarettes from cigarette smuggling and other drugs, please watch it robs the United Kingdom and its citizens

0 / 0

praca w perfumach to gdzie dokladnie jesli mozesz powiedziec

0 / 0

Witam,,,<br /> <br /> W chwili obecnej sytuacja w tej fabryce jest fatalna jezeli chodzi o pracę, ludzie agencyjni nie pracują siedzą po domach bo tej pracy nie ma, z agencji pracuje moze z 30 osob, ale tylko i wylacznie na jednym dziale boning. Podejrzewam ze praca się ruszy krótko przed okresem świątecznym, i tak pewnie na chwilę... Ci co są pod fabryką, wiadomo... czy sie stoi czy się lezy dniówka sie nalezy...<br /> <br /> Co chciałem jeszcze dodać, człowieki żadna praca nie hańbi trzeba miec co do gara wlozyc, masz mocny leb ogarniesz schemat ;) Pracy dookoła tej dziury Merthyr jest od zajebania za przeproszeniem, wystarczy ruszyć głową... sałatki, perfumy, czesci, okna, reklamówki, tabletki, soki, drukarnie itd... itp..., wystarczy się popytać..

0 / 0

czy ktoś sie wybiera do rzezni w malton bo mam jechać na łopatkę przez stafline jak tam jest jezeli umie się trybować

0 / 0

Pawel robil za nich wszystkich jak woł!!! ale pozbyli sie wszystkich najlepszych wajzerow,dyskryminacja polakow przez pania menager,na nockach byl zajebisty wajzer Krzysiek,tez go juz nie ma a szkoda byl pożadek a nie burdel,duzo pomagal,wstawial sie za ludzmi..teraz kobietki nie ogarniaja balaganu a w pracy ciskaja je gdzie popadnie ,zasowaja rowno z ludzmmi i bez szacunku,,porazka

0 / 0

W krakowie 27. b.r odbędzie asię ponowne spotkanie w sprawie pracy w Anglii oferowanej przez Staffline. Czy praca nadal jest jest tak wyczerpująca?

0 / 0

Worker - bez studiów czy ze studiami - jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o pracę czy pieniądze?<br /> Bez studiów: możesz pracować w skepie mięsnym - w małopolsce są tzw. Sz....bryty - z Nowego Sącza, gdzie kobiety zatrudnione jako sprzedawczyni o prócz najniższej krajowej mają procent od utargu, czyli około 2 tysiące netto.<br /> 2 tysiące zarobi sprzedawca w punkcie obsługi plus czy orange.<br /> 2 tysiące zarobi telemarketer pod warunkiem ,że dobrze sprzedaje.<br /> Prace fizyczne (budolwanka,wykończeniówka) to również 2 tysiące.<br /> Tylle,że praca dla mnie to 168h, umowa o pracę i PODSTAWY 2 tysiące. Przyznasz workerze, że zmienia to obraz prac np. na budowach, gdzie robisz na akord, po 14 h czasem, na deszczu, słońcu, praca nie stała, kasa nie pewna.........<br /> Piszę na forum po staffline organizuje spotkanie rekrutacyjne w krakowie... Co o tym sądzić?

0 / 0

przecież 2 tys to idzie w Polsce zarobić i to bez studiów chociazby na dachach na budowie a mam pytanko czy trzeba pracować przez agencje?robic niepotrzebnie na posrednika jakiegoś?a nie od razu isc normalnie do firmy?

0 / 0

(usunięte przez administratora)<br /> Praca jest zabujcza, ludzie (kuchnia) po pewnym czasie wkładają ręce do wrzącej wody - bo tak jest szybciej pracować. Wysiadają nadgarstki i plecy.<br /> <br /> Co do kobiet ( i nie tylko) zatrudnionych na houskeepeng (sprzątanie pokoi) sytuacja o tyle gorsza, że nie ma darmowego jedzenia i istnieje tzw. ukryty akord. To tyle w telegraficznym skrócie.<br /> <br /> Najgorsze są jednak...pieniądze. Widzę NIESTETY (głównie w wypowiedzi rzeźnika, mój były, przeuczciwy koordynator z 1,5 l stażem pracy chodził do pracy 21 razy z rzędu.).bardzo wiele podobieństw za wyjątkiem pieniędzy.<br /> <br /> W holandii (praca houskeppeing) po odliczeniu 75 E za mieszkanie,70E transport i jedzenie (pod warunkiem,że po pracy nie zaśniesz na fotelu tylko zaczniesz gotować obiad) przeliczając na polskie wyjdzie w zależnoąści od pokoi MIESIĘCZNIE 2;2,5 tyś miesięcznie polskich złotych!!!! ( z tą różnicą ,że ta kwota jest po odliczeniu wszystkich w/w kosztów) dodać ,że jest paragraf,że dla pracowników sezonowych pierwsze pół roku jest bez składek emerytalno rentowych.<br /> <br /> Gdyby w głupiej polsce minium zarobków było 2 tysiące netto nikt by przynajmniej do holandii z firmą ARBEX nie wybierał się do pracy.<br /> <br /> A jak to wygląda w UK? Czy wiesz coś, Szanowny Odbiorco tej wiadomości? Dziękuję Lech z Krakowa<br /> <br /> (usunięte przez administratora)

0 / 0

Zapraszam na nowe polskie forum Merthyr Tydfil - forum dopiero się rozkręca, ale można zadać pytania m.in. pracy.<br /> http://www.sdcomp.p.ht/

0 / 0

Może i racja, ale jedno wiem napewno Łukasz nigdy z Jankiem nie mieszkał i to nie on pomógł mu z pracą tylko Paweł.

0 / 0

hej,,praca nie jest najgorsza,trzeba zrobic swoje,najgorzej z supervisorami fabryki,debile,ludzmi sie nie przejmuja byle tylko swoja norme zrobic i bonusy zbierac,,a ludzie gorzej niz gowno sa traktowani,,supervajzezy stafflinu za to sa ok,,normalni ludzie a wy co sadzicie?

0 / 0

Praca dla psów. Dla bezambitnych, bez godności, bez własnego zdania mięsa armatniego.

0 / 0

Też pracowałem do nie dawna w Staffline obecnie od niedawna jestem na kontrakcie i mam 7,17 na godzinę a na agencji miałem 6,19 Ta agencja miesci się w Willand i nie powiem jak dla mnie to tu jest nawet miła obsługa i pracy też jest jeśli ktoś potrzebuje informacji to proszę do mnie (usunięte przez administratora)

0 / 0

Hej ludziska jesli chcecie poogladac fajne filmiki odnośnie tej przecudownej fabryki dla swirow i desperatow, oraz agencji Staffline Recruitment, ktore ponagrywalem osobiscie to polecam link ponizej wejdzcie i zarejestrujcie sie na tej stronie. Rozsyłajcie dalej to nic nie kosztuje!!! Pozdrawiam... <br /> <br /> http://www.kinomaniak.tv/pp/przemek1985

0 / 0

czytam to i az smiac mi sie chce. To tylko polacy na wyspach potrafia byc tacy okrutni , ja znam obie dziewczyny z biura prywatnie i moge wam powiedziec ze sie bardzo mylicie. Obie skonczyly szkole w cardiff a z tego co wiem to wam by sie to raczej nie udalo bo nie ptoraficie sie nawet przedstawic po angielsku. Zastanowcie czy wy zawsze jestescie mili i zachowujecie sie ok w stosunku do wszystkich w biurze. Jak balujecie na weekendach i nawet nie potraficie im dac ze nie przychodzicie do pracy nie znacie przyslowia? Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie. Ja zachowuje sie wobwec nich fair to i oni zachowuja sie fair co do mnie. Zal mi was bo potraficie sie madrowac jedynie jako anonimowy uzytkownicy na forum.

0 / 0

Nie dajmy sie zwariowac... Panie w biurze sa normalnymi ludzmi tak samo jak I my wszyscy. To ze dla zartu sobie zdjecia pod biurkiem zrobily to Nie znaczy zeby wielkie halo z tego robic. Z pewnoscia Nie robia tego jak ktos jest w biurze, ja co IDE do biura to dziewczyny sa mile usmiechniete I pomocne. Lepiej powiedzmy jakich mamy super kierownikow-supervisorow..(usunięte przez administratora)ktory pozjadal wszystkie rozumy I traktuje ludzi jak przedmioty. A drugi ten angol co I tak ma Nas w (usunięte przez administratora) bo Nie moze sie z nami dogadac.

0 / 0

to ic nie wiesz tak naprawde, zapytaj Paulinki o szkole to ci powie co skonczyla i w jej przypadku nie jest tak zle, gorzej w przypadku pustaka-Kaski, o to tez mozesz zapytac Pauline, jezeli bedzie miala odwage to powie ci prawde a jesli sie boi to naklamie jak zawsze, ja tam im nie zazdroszcze, maja to co wypracowaly i tak byc powinno ale jedno jest ponizej wszelkiej krytyki- W BUIRZE TYM BRKUJE PROFESJONALIZMU, brak poszanowania dla ludzi starszych i glupie zdjecia na facebook&#039;u jakie umieszcza Pani Manager, widac na nich wyraznie jak to panie chowaja sie pod biurkami gdy ludzie do biura przychodza aby o cos zapytac, szkoda gadac....zdjecia pokazuja tylko ze w biurze tym glupota goni debilizm....

0 / 0

hej,,praca jest ok,czasmi urwanie glowy, przelozeni jak to oni raz lepiej raz gozej,,ale da sie zyc,to tylko praca,trzeba isc swoje odpekac i zarobic,nie ma co do bani brac bo sie zwariuje,,na nockach ostatnio malo pracy, martwy czas,byle do przodu,,a wajzerzy ok,to tylko czlowieki!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
wczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
przedwczoraj, 16:20
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...