Czechy Praca Na Produkcjii w Foxcone lub Ideal Automotive

tam sie nieda pracowac normalnie robisz prawie za darmo pokuty dostaniesz i nie masz nic czeskie mordki

0 / 0

idalautomotiv znajduje sie w bornowachospoda a ubytownia jest w tachowie

0 / 0

Witam ,czy ktos zna obecna sytuacje w pardubicach praca przez sk ekspres z katowic??? jak jest tam na serio warunki ,praca i zarobki?? prosze o wpisy osoby znajace temaat. przyszli pracownicy sk ekspres

0 / 0

mam pytanie wyjezdza ktos teraz do pracy do czech lub slowacji prosze o kontakt gg 10673530

0 / 0

jest tos kto pracowal 2008/2009 na motorolii

0 / 0

maz racje monotonna ale ja pracuje tu uczciwie 4 lata i mozna odlozyc kase i godnie zyc

0 / 0

Praca w foxconn-ie wcale nie jest taka zla jak wszyscy mówia lecz trzeba sie duzo nastac bynajmniej jak bylo w moim przypadku ale jesli chodzi o expess people to juz moge z reka na sercu powiedziec ze to sa (usunięte przez administratora) pracowalem po 12 godzin dziennie 5-6 dni w tyg i dostawalem grosze . tam jest tak ze ta agentura dostaje pienadze za nowo przyjetych pracowników i od poczatku sa traktowani jak smiecie przez kordynatorów nic ich nie obchodzi cos sie dzieje z ludzmi tylko zeby ich (usunięte przez administratora). jedyna mozliwosc to pracowac pod agentura pewien czas i przejsc prosto pod foxconn . a co do ubytowni na jasielskiej to wiadomo ze nie sa to hotele 5 gwiazdkowe. ale wcale nie jest tak najgorzej tylko to ze wszedzie pod nogami sie plataly rumuni .

0 / 0

Siema. Mój kumpel (usunięte przez administratora)pracuje w firmie FOCXONN w Czechach. Mieszka w jakimś hotelu robotniczym! Może ktoś wie w jakiej miejscowości??? Będę wdziecny z jakiekolwiek info!<br /> Seba

0 / 0

Witam, mam pytanie wyjezdza ktos we wrzesniu do pracy do foxconnu jesli tak prosze o pilny kontakt gg 10673530 pozdrawiam

0 / 0

czesc.jedziemy na produkcje do czech skladac telewizory..powiedzcie nam ile jest za 8 h robotki???szczerze i czy wekendy sa wolne???i jak wyglada w hotelu???jest prysznic gaz???itd????pilneeeee

0 / 0

czesc.chcemy wyjechac do czech czy wiecie jakie sa zarobki czy sie oplaca??i jak zakwaterowaniem???

0 / 0

A wiec napiszę coś o foxcoonie. Praca tam faktycznie nie jest ciezka. Wręcz montotonna, Ciągłe wykonywanie jednej czynnosci. W agenturze zazwyczaj mówią ze zarobki to 70 koron na godzine. Jest to blef . NA umowie jest napisane 50 koron . Gdyby nie premie to faktycznie grosz marny. W miesiącu robi się około 200 godzin (+/- 10h ) Po przeliczeniu godzin i wyplaty zazwyczaj wacha się w okolicach 65-69 koron. Wypłate za przepracowany misiąć otrzymuje się na koniec następnego. UWAGA tam się co prawda da troche zarobic (za dobry misiąć mozna zarobic 2400 PLN ) ale trzeba odliczyć zaliczki brane co tydzien czyli 4000 tyś koro miesiecznie. Warunki hotelowe są co prawda tragiczne ale &quot;jak sobie pościelesz tak się wyśpisz&quot; jezeli sprzątasz sobie w pokoju to będziesz mieć czysto. Za nie przyjście do pracy jest kara 2 tyś koron za pierwszy raz. Za drugi raz jest 2500 a za trzeci zwolnienie z pracy. Za przyjscie pod wpływem alkoholu jest natychmiastowe zwolnienie. 5 minut na opuszczenie zakładu i pół godziny na opuszczenie hotelu. Koordynatorów nie interesuje jak sie dostaniemy do domu (do polski) i czy wogóle sie dostaniemy. Jeżeli naprawde jesteś zmuszony nie iść do pracy z jakiś powodów idziesz do lekaza w centrum miasta (jest określony przez foxcoon) dajesz mu 100 koron i wypisuje Ci L4 (marotka). To tyle z mojej strony. Pracowałem tam 4 misiące. Jakiś grosz przywiozłem do polski. Pozdrawiam :) LUDZIK

0 / 0

naucz sie najpierw pisac poprawnie tuku jeden i nie bron oszustow bo moi dwaj bracia stamtad wrocili bez grosza i jeszcze prosili o pieniadze na przezycie

0 / 0

Where is admin?! <br /> Thanks

0 / 0

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dopsuje sie ... szkoda ze nie podpalilem ej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] budy i nie skopal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kordynatorowi ...Jan pozdro srodkowym palcem

0 / 0

Jebac Foxconn - 2010-08-01 22:48:51tak byłam/łem w katowicach kłamią bo za jednego człowieka dużo dostają .. praca nie jest wcale ciężka ale nie da się ustac na nogach , poza tym ubezpieczenie od nich jest nic nie warte koszty leczenia sam musisz tam płacic ... nie warto tam jechac .. wielka lipa .. sam/ama w 31.08.2010r wruciłem/am do polski ...<br /> <br /> na wypłate trzeba czekac 2 miesiące co najlepsze sam nie wiesz za ile pracujesz.. i ile zarobiłes tylko w czasie wypłaty..<br /> <br /> <br /> POZDRAWIAM WSZYSTKICH z VESELK I=)Racja Jebac Czeskie Qrwy !!! Oszusci , Krętacze , Debile , Cwaniaki , itp..... za 205 godzin pracy 1020zł !!!! Smiech !!!! i czują się bezkarni!!!

0 / 0

tak byłam/łem w katowicach kłamią bo za jednego człowieka dużo dostają .. praca nie jest wcale ciężka ale nie da się ustac na nogach , poza tym ubezpieczenie od nich jest nic nie warte koszty leczenia sam musisz tam płacic ... nie warto tam jechac .. wielka lipa .. sam/ama w 31.08.2010r wruciłem/am do polski ...<br /> <br /> na wypłate trzeba czekac 2 miesiące co najlepsze sam nie wiesz za ile pracujesz.. i ile zarobiłes tylko w czasie wypłaty..<br /> <br /> <br /> POZDRAWIAM WSZYSTKICH z VESELK I=)

0 / 0

Mam pytanie czy ktoś pracował w Czechach w Pardubicach w foc connie ???????

0 / 0

Monia

0 / 0

Monia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...