praca we Włoszech do opieki

Regina - 2012-03-21 16:37:31szukam kobiety -dziewczyny na zmianę za mnie od 20 maja na 2 miesiące okolice Ancony -Włochy osoby poważnie zainteresowane i bliższe informacje kontakt e-mail r(usunięte przez administratora)witam.poszukuje pracy jako opiekunka osób starszych we Włoszech.mam 53 lata, 6 lat doswiadczenia ,język perfect.tel.667113258

0 / 0

Jestem zainteresowana pracą we Włoszech od listopada 2014 kiedyś byłam na Capri cztery miesiące i opiekowałam się starszym Panem obecnie też chciałabym wyjechać nie znam języka lecz rozumiem podstawy szybko się uczę proszę o kontakt elka3515@wp.pl

0 / 0

Witam ja sprawie pracy mam doswiadczenie pracowałam już we włoszech przy chodzących i leżących znam komunikatywny j.włoski a ta ppraca od kiedy ma być muj numer 517 733 282

0 / 0

Dzien dobry poszukuje pracy nad oobami starszymi we Włoszech mogłabym nawet się z mims wymieniac oto mój nr tel 697499381

0 / 0

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

Witam, poszukuję pracy jako opiekunka osób starszych we Włoszech. Znam język na poziomie podstawowym. Mam dużo doświadczenia w kontakcie w osobami starszymi.Chętnie będę wyjeżdżać na zmianę z inną opiekunką. Proszę o kontakt mailowo na (usunięte przez administratora)lub telefonicznie (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam.Szukam pracy jako opiekunka na zastępstwo proszę o kontakt na adres zbyszekbozena@interia.pl

0 / 0

Szukam pracy we Włoszech na zastępstwo znam włoski mój adres email zbyszekbozena@interia.pl

0 / 0

WITAM! Pilnie szukam pracy we Wloszech. Mam 50 lat, dobra znajomosc jezyka wloskiego. Od paru lat pracuje we Wloszech ale obecnie jestem bez pracy. Jestem uczciwa, spokojna, nie pale. Bede wdzieczna za propozycje pracy. zuzaw77@wp.pl

0 / 0

Witam,pilnie poszukuje pracy do opieki nad starszymi osobami w pln Italii- mam doswiadczenie,jezyk w stopniu-bieglym,jestem bardzo komunikatywna ternoz@yahoo.it bede bardzo wdzieczna,pozdrawiam Teresa

0 / 0

zastąpię od dzis.bardzo potrzebuję pracy.mam 32 lata pracowałam w Lombardii;Cesano Maderno,Milano,Seregno.moj kontakt(usunięte przez administratora).Anna

0 / 0

zastąpię od dzis.bardzo potrzebuję pracy.mam 32 lata pracowałam w Lombardii;Cesano Maderno,Milano,Seregno.moj kontakt0048798288525.Anna

0 / 0

Witam,<br /> poszukuję pracy jako opiekunka do starszej osoby. We Włoszech pracuję od przeszło 12 lat. Jezyk włoski, dobra znajomość, gotowanie, sprzątanie, prawo jazdy. Aktualnie mój podopieczny zmarł zaraz po moim przyyjeździe- 10 lat się nim zajmowałam i poszukuję dość pilnie kolejnego miejsca. Najchętniej w rejonie Umbria/Toskania.<br /> Pozdrawiam,<br /> mój mail: jlmlchwsk@yahoo.pl

0 / 0

witaj<br /> Mam pytanie na forum pisalas ze szukasz pracy we wloszech, powiedz mi znalazlas juz cos?jesli tak to na jakiej zasadzie i przez kogo?tez chcem wyjechac i znalazlam jedno ogloszenie ale nie wiem czy sie podejmowac tego wyjazdu...odpisz na moj email jak mozesz hanna.most4@spoko.pl

0 / 0

witam. pilnie poszukuję pracy we Włoszech jako opiekunka osób starszych. znam język włoski, posiadam również doświadczenie, ponieważ kilka lat pracowałam w Teramo. interesowalaby mnie praca w tych okolicach. Proszę o kontrakt na adres: martynka17071@wp.pl

0 / 0

Cristina48 - 2012-11-07 19:52:15Dzień dobry! Szukam pracy jako opiekunka osób starszych. W tym zawodzie pracuję we Włoszech od 8 lat - język włoski znam komunikatywnie. Jestem komunikatywna, bez nałogów, pracowita i cierpliwa. Proszę o informacje/pomoc. Mail grzecznościowy: ma.kot@wp.pl.Zapomniałam dodać, że oprócz opieki nad starszym panem (praca obecna) do moich obowiązków należy także sprzątanie domu i gotowanie. Pewnie ważną informacją jest też mój wiek - 65lat. Chętnie podejmę pracę na zastępstwo.

0 / 0

Dzień dobry! Szukam pracy jako opiekunka osób starszych. W tym zawodzie pracuję we Włoszech od 8 lat - język włoski znam komunikatywnie. Jestem komunikatywna, bez nałogów, pracowita i cierpliwa. Proszę o informacje/pomoc. Mail grzecznościowy: ma.kot@wp.pl.

0 / 0

Dzień Dobry. Poszukuje pracy jako opiekunka do osób starszych (badante) do Włoch jeżdze od 8 lat. Język włoski znam bardzo dobrze i mam duże doświadczenie. Proszę o pomoc, może byc zasteptswo lub cos na dłużej. Jak macie jakies namiary na uczciwe posredniczki lub jakąs prace bardzo prosze o kontakt podaje adres email: lalka_17@poczta.onet.pl

0 / 0

Szukam pracy jako opiekunka we Włoszech znajomość języka włoskiego bardzo słaba ale za to doświadczenie w opiece bardzo duże z zawodu jestem pielęgniarką jeśli ktoś potrzebuje zmienniczki proszę o kontakt jestem dyspozycyjna w każdej chwili .Kontakt :damacaro2@wp.pl(usunięte przez administratora)

0 / 0

Szukam uczciwej osoby która załatwi pracę jako opiekunka lub moge przyjąć zastępstwo. Po pierwszej wypłacie zapłacę za załatwienie.Nie znam języka ale myśle że sobie poradzę

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...