Lutton Farm...

karton jełopie

0 / 0

Oczywiscie ze plastyk.

0 / 0

Moze ktos napisac z czego sa zrobione te zielone "trejsy" do ktorych się zbiera owoce? Plastik czy papier (karton). Chodzi o wazny zaklad. Z gory dzieki :)

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

orientuje sie ktos jak teraz wyglada sytuacja na farmie jakie sa normy dzienne +- karawannny prad? wifi ?itp dzieki z gory

0 / 0

orientuje sie ktos jak teraz wyglada sytuacja na farmie jakie sa normy dzienne +- karawannny prad? wifi ?itp dzieki z gory

0 / 0

prawda jest taka ,że jak ktoś biedny to i tak pojedzie czy to na Lutton czy gdziekolwiek indziej a ,że w Polsce bieda aż piszczy to się ludziska poniżają i wleką po świecie za chlebem i pracą będąc "białymi murzynami"poniewieranymi na całym świecie. Takie są smutne fakty. A co do pracy jedno jest pewne albo jakość albo ilość. Na Lutton chodzi o ilość i tyle w temacie. Ktoś kto zbierał jakościowo ładne owoce zawsze będzie najgorszy bo za wolno! ;) i w tym cała rzecz niestety tak jest wszędzie ,że choćby się człowiek starał nie wiadomo jak to i tak zawsze coś będzie "nie tak". Gdyby ludzie byli inni, nie byłoby narzekania, problemów itd. a ponieważ ludzie w tych czasach są jacy są to cóż.. byle kłody pod nogi rzucać i kpić z kogo popadnie. Mimo to have a nice day everyone ;)

0 / 0

Paulina - 2014-09-02 12:11:01Ula zniknęła, a Pani Ania czyli moja mama ostro musi się naginać gdyż nie ma innego wyjścia ;) nie jeździ z przyjemności to jest oczywiste!!! ale to jej wybór, każdy bez wyjątku jest kowalem swego losu ;) Nie dziw się,że popijały sobie bo na takiej patologicznej farmie , po tak wycieńczającej pracy alkohol to jedyna ucieczka. Wiem coś o tym z autopsji o ile wiecie co to słowo w ogóle oznacza (naoczne stwierdzenie czegoś a byłam tam i widziałam na własne oczy) Poza tym 95 % farmy wali ostro w tube że sie tak wyrażę! Wajzerzy czy nie wajzerzy! Nawaleni jak mesersmithy a drugi dzień wsiadają w wana i wielcy panowie i władcy hahah Byłam na 4 farmach w tym 2 w Szkocji i nigdzie nie było tak jak na Lutton . Jedynie to ,że krótszy sezon ale zarobkowo lepiej, i godzinowo też lepiej 70-80 h tygodniowo. Bez grejdingu ;) only first class także pracownicy Lutton Farm nie macie się czym szczycić ,że pracujecie w tym miejscu albowiem są o niebo lepsze :) no tak.. nie macie innych perspektyw rozumiem.. :) A co do Ani to jak po papieroski to wszyscy tacy sympatyczni.. jak na piwko to też jacy cudowni a teraz publicznie się ze starszych osób wyśmiewacie haha taki ktoś mądry to ujawnij się :) taki cwany a się nawet nie podpisze ! ha ps. wszystko związane z problemami na farmie tj. inspekcje itd jest na mnie ;) Natomiast wierzcie lub nie to sprawka Doroty i Tygrysa ;) ja do marka&spancera nic nie pisałam gdyż mam gdzieś te wszystkie farmy i nie ładnie ejst robić z kogos winowajce, nie wiedząc na sto procent czy rzeczywiście to ta osoba ;) ale spoko kończę z pracą fizyczną zaczynam intelektualną i mam nadzieję,że wkrótce jako dziennikarka będę miała okazje narobić prawdziwych problemów skoro tak bardzo się o nie prosiliście oczerniając mnie,że to moja wina haha a nie rzucam słów na wiatr. Moim głownym priorytetem będzie walka z wykorzystywaniem ludzi za granica oraz łamaniu tam praw człowieka i pracy. I owszem poruszę te sprawy ale mam na to czas. Pozdrawiam bardzo serdecznie :) córka Pani Ani. Mam nadzieję,że ją niebawem stamtąd zabiore :) No i daleeeej siejcie sensacje ,że komentarz został dodany na forum hahhaa Ja bynajmniej ujawniam się jak przystało kulturalnemu człowiekowi ;) A no i jeszcze jedna kwestia.. walczycie z ludźmi i coraz mniej tych starych ludzi do Was wraca.. podejrzewam ,że za rok będzie ich jeszcze mniej ... but this is your choice . POZDRAWIAM serdecznie wszystkich bo jednak miło wspominam czasy na farmie :D Ludzi ,z którymi chętnie bym się zobaczyła no ale cóż.. życie wzywa. paPaulina każdy wie jaka byłas pracownica,musiala na ciebie matka zap..teraz piszesz ze to Dorota i Tygrys a jak byli na farmie to im dupska lizalas.

0 / 0

Siema ;p na farmie byłem rok i wszytsko fajnie i miło wspominam :) Jedynym minusem jest tam jedna osoba szefująca na pack housie :) Powinni ją usunąć wyrzucic zakopac :) Jest tak przemiłą i przesympatyczną osobą ze w zyciu drugiej takiej nie poznałem :) Szalenie podziwiam jej faceta który z nią jest.. chłopie szacun ;p ale marnujesz zycie dla kogos takiego .. Jak mozna byc tak chamskim ,wrednym ,nie miłym, zazdrosnym , i głupiutkim krasnalem delikatnie mowiac wkurwiającym wszystko co sie rusza :) IWONKA THE BEST

0 / 0

rys podobno ma grzybice pe n is k a od jewki sie zaraził

0 / 0

No widza ze tam po staremu, rozjebka na całego. Kolesiostwo i penera Jak to Rys ppo wodce powiedzial - a c.h.u.j tu bede dziadem a w polsce bede panem. tylko po co polak polakowi takie cos robi. jestescie swinie normalnie. niektore nawet niemyte ten tluscioch batko. macie wode a nie umiecie jej uzywac. ja robia tyraz w holandii blizej do domu i 11e na godziny a nie jak tam. prace znalazlem przez strone polonia.nl trza popytac da sie. Pozdro dla Miro dobry byłgar jest

0 / 0

Anny a gdzie jest ta farma??

0 / 0

wescie mie na lutton farm bede gotował ryż i siał terror w karawanie joł 2014 i pisał MALINAK z malinek pisał teksty na wajzerke polke (wsumie bułgarke) jedna co mie po 10 minutach z pola wywalila joł nie pozdrawiam

0 / 0

Mariolki mama,

0 / 0

hej jak dostać sie tam na zbiory, ktoś ma jakiś kontakt?

0 / 0

która Ania??? bo są dwie:DDD

0 / 0

pani uli juz nie ma obrazila sie

0 / 0

AMMY - 2013-08-30 19:29:21Na Lutton Farm bylam i widzialam wszystko co opisane jest powyzej . Na farme mialam juz iecej nie wrocic . Jak na ironie w tym roku znow wyladowalam na farmie ..... innej niz LUtton . Na miejscu zostalam mile zaskoczona . Po pierwsze nie ma teamow i kazdy pracuje na swoje konto, w kazdym karawanie lazienka i biezaca ciepla woda . Wi-FI ktore dziala i nie trzeba placic za nie 5 funtow. Ludzki menadzer z ktorym zawsze da sie dogadac . Nie dopuszczalne tu jest aby wajzor przeklinal czy gnoil pracownika tak jak ma to miejsce na lutton .Owszem cofaja w rzadkach , maja swoje lepsze i gorzsze dni ale bez chamstwa i prostactwa. Tu pracownik jest szanowany i nie musi prosic wajzora o pozwolenie gdy chce isc do toalety na polu. Jesli chcesz jechac do lekarza nigdy nie uslyszysz zebys sam sobie radzil..... co do zarobkow praca ciezka wiadomo ale jesli pracujesz to i zarobisz . A jesli jestes dobry w zbieraniu truskawki to zarobisz wiecej niz na lutton. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic ale po co , Lutton to nie jest jedyne miejsce gdzie mozna zarobic , sa inne w ktorych czlowiek bedzie szanowany i traktowany jak czlowiek.Hej, mogłabyś się odezwać do mnie ? Mój e-mail cozanogi@gmail.com

0 / 0

AMMY - 2013-08-30 19:29:21Na Lutton Farm bylam i widzialam wszystko co opisane jest powyzej . Na farme mialam juz iecej nie wrocic . Jak na ironie w tym roku znow wyladowalam na farmie ..... innej niz LUtton . Na miejscu zostalam mile zaskoczona . Po pierwsze nie ma teamow i kazdy pracuje na swoje konto, w kazdym karawanie lazienka i biezaca ciepla woda . Wi-FI ktore dziala i nie trzeba placic za nie 5 funtow. Ludzki menadzer z ktorym zawsze da sie dogadac . Nie dopuszczalne tu jest aby wajzor przeklinal czy gnoil pracownika tak jak ma to miejsce na lutton .Owszem cofaja w rzadkach , maja swoje lepsze i gorzsze dni ale bez chamstwa i prostactwa. Tu pracownik jest szanowany i nie musi prosic wajzora o pozwolenie gdy chce isc do toalety na polu. Jesli chcesz jechac do lekarza nigdy nie uslyszysz zebys sam sobie radzil..... co do zarobkow praca ciezka wiadomo ale jesli pracujesz to i zarobisz . A jesli jestes dobry w zbieraniu truskawki to zarobisz wiecej niz na lutton. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic ale po co , Lutton to nie jest jedyne miejsce gdzie mozna zarobic , sa inne w ktorych czlowiek bedzie szanowany i traktowany jak czlowiek.AMMY możesz się ze mną skontaktować??? Mój mail 91loczek@wp.pl

0 / 0

czy wie ktos kiedy na farme przyjezdzaja Ula czyli pani kampowa,i jej kolezanka Ania dajcie znac jak beda to ja pojade pobawie sie z nimi dobre sa jak popija.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...